Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první indoor 400W - 9x White Widow ze semínek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 17

Díky moc za reakce,hned zítra přesazuju.Tohle byli 0,65L a ted budu dávat do 3,6L a pak asi do 11L.Je to správný postup pro vývoj kořenů nebo mám teď přesazovat naposled? Kamarád mi radil ať to hodím rovnou do 6L třeba a v tom to už nechám.Ale co když finální kytka před kosou bude mít třeba 120cm?Chci je nechat větší takže bych radši těch 11L a dát to teď hned do 11L by byl moc skok ne?Takže proto teď ještě třeba na 10 dní těch 3,6L. Co myslíte?

Old Post 22-01-2012 v 21:25 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 18

postupne presazovani je vzdycky lepsi - korenovy bal se lepe zaplni. Byt tebou tak to hodim do tech 3,6 l a potom do tech 6 litrovych a v tech uz bych to nechal. Zda se mi ze WW ma tendenci se vytahovat po prepnuti, tak at potom nejsi prekvapeny

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 22-01-2012 v 21:36 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Desmond
Díky moc za reakce,hned zítra přesazuju.Tohle byli 0,65L a ted budu dávat do 3,6L a pak asi do 11L.Je to správný postup pro vývoj kořenů nebo mám teď přesazovat naposled? Kamarád mi radil ať to hodím rovnou do 6L třeba a v tom to už nechám.Ale co když finální kytka před kosou bude mít třeba 120cm?Chci je nechat větší takže bych radši těch 11L a dát to teď hned do 11L by byl moc skok ne?Takže proto teď ještě třeba na 10 dní těch 3,6L. Co myslíte?


0,65 , 3,6 , 11 L.

Máš to dobře popsaný ve FAQ: http://grower.cz/pestovani/navody/h...traty/8.html#35

Pročti si to v klidu postupně všechno a uvidíš,že tam najdeš většinu odpovědí na tvý otázky.

Prosim tě vysvětli my jak to máš s tou zeminou?
Dej bacha ať to s tím guanem nepřepálíš vzhledem k tomu ,že v tom substrátu už to guano je.Koukni se na hodnoty EC napsaný na tom pytly a podle toho uvidíš jestli má vůbec smysl hnojit.Pokud je tam psáno přez 2 radši do toho už nic moc nelej,tím tomu nepomůžeš.Spíš naopak.

Pokud máš substrát plně předhnojený není potřeba při postupném přesazování už skoro vůbec hnojit.Akorát si tím zbytečně zasolíš substrát a kytky.

ZDAR


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil MagicHerb 22-01-2012 v 21:53 PM

Old Post 22-01-2012 v 21:41 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 20

Takže k té zemině.Je to originál balík:

Pěstební media -> Rašelinové -> Guanokalong complete mix soil + guano 45 l
Nový produkt holandské firmy GuanoKalong, plnohodnotný substrát předhnojený tím nejlepším přírodním hnojivem - stovky let starým guanem z indonesie. Za léta zrání v jeskyních se z trusu netopýrů stalo to nejlepší přírodní hnojivo a vy nyní máte možnost vyzkoušet pěstování Vašich rostlin v substrátu s tímto guanem. Navíc je možno po sezóně tento substrát opět promíchat s práškovým guanem a bez jakýchkoliv obtíží v něm pěstovat další a další sezóny.

-vzal jsem ho na doporučení v growshopu,ale teď mě zarazilo že používat ho znova asi nebude nejlepší nápad.Ale s tím jsem ani nepočítal.Je na něm ještě napsané,že se nemá dva týdny hnojit,kvůli předhnojení.Takže hnojení jsem se zatím vyhýbal.Jen kořenový stimulátor a zítra začínáme s Phyt-aminem.Hnojit budu až od zítra za 12dní cca.Budu věřit že je to předhnojené asi.Momentálně zalévám co tři dny ale teď dnes jsem měl zalít,ale počkám až do zítra do rána.Přesadím a pak po přesazení pořádně zaleju.Ale bude to pro ně vlastně 4 dny bez vody.Není to moc?Četl jsem o nutnosti cyklu vlhko-sucho ale i tak mám strach jestli zalévám správně??

Old Post 22-01-2012 v 21:48 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 21

Po přesazení určitě nehnoj.Guano v tom substrátu se uvolňuje postupně.Nehnoj aspoň 14 dní a potom,podle toho jak vypadají rostliny.Tím nic nezkazíš.Phytamin je dobrá volba.

Osobně zalívám radši míň a častěji,ale je to individuální.Podle teploty ,odrůdy,velikosti a tak.Taky potěžkávám květníky,abych zjistil jetli potřebují zalít a kouknu někdy i na dno květináče jak je to tam mokrý.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 22-01-2012 v 22:13 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 22




16.den 18/6

Takže včera jsem holky přesadil z 0,65L do 3,6L květináčů a dostali
zalivku s kořenovým stimulátorem (Canna - Rhizotonic).
Dneska dostanou na spaní sprchu Phyt-aminem .

A zítra ráno mám v plánu tu největší (je to ta spodní pravá) zastřihnout,ale nejsem si jistý kde?
Na fotce jsem naznačil místa kde mám v plánu střihnout.Je to správně?
-ten horní řez je pro FIM techniku a ten spodní pro klasické zastřihnutí. Nebo jsem mimo?
Pokud jsem mimo byl by někdo tak dobrý a ukázal mi to na té fotce? Chci zastřihnout nad 4. patrem,tzn. nad
prvními listy které mají už 7 čepelí(to jsou ty co tvoří na detailu velké Y),ty by tam zůstali.
Počítají se ty patra takhle?
Pokud jsem uplně mimo budu rád když mi to někdo na té kokretní kytce co jsem vyfotil vysvětlí jak stříhat a ukaže rozdíl mezi FIM a obyč. střihem.
Hledal jsem tu o tom,ale stejně si nejsem jistý natolik abych vzal do ruky nůžky a šmiknul.

Old Post 24-01-2012 v 22:51 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 23

Lidi tak poraďte jak to střihnout? Co kdybych vůbec nestříhal?

Old Post 25-01-2012 v 14:05 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Za mě nestříhat vůbec, a když už tak ještě chvíli počkat

Old Post 25-01-2012 v 15:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 25

nečakaj a strihaj, ja som strihol len jednu 11.-ty deň a teraz sa chytám za hlavu ako tie ostatné rastú do výšky, zatial čo tá jedna poriadne zhrubla a vyhodila krásne dve palice.

wtf?

Old Post 25-01-2012 v 20:35 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 26

Odstraním Apikalní dominanci tím že hlavní stonek nezastřihnu ale jen ohnu a přivážu k okraji květináče???
Chci aby to žačlo dělat keř,ale nechci se zdržovat týden s tím než to zase začne růst.

Old Post 25-01-2012 v 21:03 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PERRO
Stálý Člen

Karma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 27

apikální dominance je způsobená fytohormony z apikálního konce - dominanci zrušíš tím, že konec ustříhneš. když to jen ohneš, vrchol pořád poroste, jen jiným směrem (to ale neznamená, že nemusí udělat keř )

panta rei

Old Post 26-01-2012 v 17:34 PM
PERRO je offline   Profil uživatele PERRO   Find more posts by PERRO   Foto galerie člena PERRO   Click here to Send PERRO a Private Message   Add PERRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 28

Zdar,podle mně bys mněl střihnout jen ty dvě největší a to nad listama kde se ti vytvoří nové dvě větvičky a ty ostatní nechej,protože se ti krásně větví.
U nich bych počkal jak moc porostou a jestli budou tvořit stromeček.
Jinak toho zatřihávání se moc neboj,protože nad těmi listy se ti výhonky udělají vždycky.
Tak ať to roste!



Fanánkův out 2010

Old Post 26-01-2012 v 23:14 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
helemese
Stálý Člen

Karma uživatele helemese - 93% PěstitelskáKarma uživatele helemese - 93% PěstitelskáKarma uživatele helemese - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od PERRO
apikální dominance je způsobená fytohormony z apikálního konce - dominanci zrušíš tím, že konec ustříhneš. když to jen ohneš, vrchol pořád poroste, jen jiným směrem (to ale neznamená, že nemusí udělat keř )


jj,me kazda ohnuta kytka zabrala misto za 2,a pokud ohnes vrsek nize,nezli ostatni vyhonky na kytce,kytka presmeruje nejvetsi rust do nejvyssiho vyhonku-umi si zjistit,ktery vyhonek je nejvyse a ma nejvic sanci na slunce a adaptovat se na nove podminky

Vaporizer Volcano classic only

Old Post 26-01-2012 v 23:25 PM
helemese je offline   Profil uživatele helemese   Find more posts by helemese   Foto galerie člena helemese   Click here to Send helemese a Private Message   Add helemese to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 30


19.den 18/6
Tak holkam se myslím hezky daří.Akorat mám asi problémy s tvrdou vodou,nebo je normalni,že když se odpaří z listů voda po stříkání Phyt-aminem,na listech zůstali po odpařených kapkách bíle fleky(je to vidět na fotce,horní řada,prostřední slečna nejvíc),jako by po vodním kameni.Samozřejmě postřik dostali těsně před vypnutím vybojky.Nebo to je film co má zanechat Phyt-amin?Mám fleky i na vybojce a to je nova.Asi jsem při zvlhčování trochu dal i vybojce.Zkoušel jsem ji vyleštit kuchyňskými ubrousky(sají mastnotu),ale trochu tam ty fleky zůstali,nechtěl jsem na to brát jar.(nebo můžu??)
-a jinak ta spodní v pravo byla zastřižena,už dva dny stojí tak jsem na ní zvědav jak rychle se zase rozjede.Dá se nějak ten stav kdy kytka po zastřižení neroste překonat rychleji.Nejak té kytce pomoct?

Old Post 27-01-2012 v 21:58 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 31

Zatím opravdu pěkný, vypadají zdravě

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 28-01-2012 v 09:25 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 32


22.den 18/6

-včera zase kořenový stimulátor,a přesazoval jsem před 7 dny z 0,65L do 3,6L a uz zase jsou kořeny vidět dole.Takže se budu muset konečně rozhodnout jestli 6L nebo 11L finální květináč.Ty 3,6L jim budou stačit už jen tak 4-6 dní.Na růstu je chci nechat tak 32 - 35dní,zdají se mi pořád hodně nízke.Mají od 11-15cm,ale dělají pěkné keříky a pouští postranní větve a na tu výšku mají krásné velké listy.Teď večer jsem ještě 4 další zastřihl.(opět pokus o FIM ale řekl bych že jsem něco špatně pochopil.Nafotím to až ty větve víc porostou,a až zas budu mít fotak)
Takže nakonec bude 5 zastřižených a 4 nezastříhávané.

Naposledy upravil Desmond 30-01-2012 v 21:40 PM

Old Post 30-01-2012 v 21:21 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2011 - 1. indoor 400W, 1x White widow, 2x Sensi *, 8x Satori - 47 odpovědí
01-04-2010 - První indoor 50W sodík 2x White Widow - 52 odpovědí
13-02-2011 - Muj první indoor - 400W+250W - zemina - 121 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5212580 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív