Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » MARS 300W LED + 300W CLF květ kokos Ultra skunk 9x
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 57% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 57% Pěstitelská

MARS 300W LED + 300W CLF květ kokos Ultra skunk 9x Příspěvek č. 1

Zdravím vás milá komunito. Dlouho jsem se tu neukázal, krom těch pár kol co tu mám jsem jel už několikrát 400W a 600W, ale pak dlouuhá pauza. Díky vám jsem načerpal mraky poznatků a jsem zpět, páč by se mi hodil kod pro bazar inzerci s nepoužívanými věcmi Tak jsem si řekl, proč sem nehodit nové kolo pod 300W LED (2800Kč) a na květ mám připravenou CLF 300W 2700K za 1200Kč. Odtah mám z klimatizace německý ventilátor super tichý lopatkový, je tak tichý, že skříň ani neslyším

Set up:
Skřín 60x60x160
Světlo růst MARS hydro 300W (150W +/- odběr)
Světlo květ +300W CLF současně s LED 300
Odtah německý ventlátor 500m3 - 2. stupěň z 5ti (až 700m3) - 3300Kč
Umístění byt - vlhkost 45% teplota 25-28C
Semínka Ultra Skunk 9x Dutch Passion feminizovaná
Hnojení Plagron root stimulátor a PK 14.. na růst doobjednám plagron
Peroxid 30% na změkčení vody a okisličení půdy
Jeté v kokosu, zasazeno do rašelinových pelet.

Ještě bych rád ukázal balkon úrodu, která se moc povedla:
3x nějaký Kush model spíš indica
1x purple kush
Výnos 160g totálně prosušeno do křupava ))
Modely jsem musel dost krotit, protože je sem vidět z protějších oken, jinak bych je vytáhl víc. Modely krásně voní a mám na zimu vystaráno Je v tom cítit ta péče, hlína a citruy, říká mladá Viz foto.

PS:
Prodám:
Jedno kolo jeté HPS/HPI 2x250(500Kč komplet)/1x400 květ (300Kč) + předřadník 400W (600Kč) Praha
Ještě tu mám pro kutily zdroj 2x15A 5V zdroj na LED systém 500Kč taky Praha

Snad se vám bude nové kolo líbit a povede se podle plánů za každé poznatky a rady budu jako vždy rád.

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí...

Old Post 19-11-2017 v 19:36 PM
vhisky is online now   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 57% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 57% Pěstitelská

Příspěvek č. 2

Zdravím, tak 9 z 9ti je venku. Jedna je taková trochu zaseklá, vyhodila jen ty první dva listy a dál zatím nic, budu na ni muset asi víc mluvit A dám jí jméno, mladá taky pojmenovala dvě.. aspoň nebudu pozadu. Mám tu připravené hnojivo Plagron vita start, ještě pár dní a začnu dávat 1/3 doporučeného dávkování na postřik a zavlažení. Chybí mi pH metr a EC metr. Zatím mám jen odstátou vodu s úpravou 5 kapek na litr peroxidem na rosení. Už lituju toho, že jsem prodal své Essentials měřáky..

**Foto - 5. den od zasazení.

Old Post 23-11-2017 v 16:47 PM
vhisky is online now   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 3

Zdravím, dostal jsem tip, že mohu použít takovou tu filtrační láhev na vodu abych vyčistil tu z kohoutku.. Koupil jsem si dnes za 200Kč filtr Barrier Iron 7 vrstev na 350l a hodil ho do dna plechovky, protože se mi nechce utrácet Funguje skvěle a voda chutná úplně jinak.. Ted už jen koupit pH metr a porovnat o kolik to šlo, podle kapkového testu tak o 0,5 ale je to dost nepřesné EC to snížilo určitě. Mohu jedině doporučit.

Kytky rostou nádherně, zalévám je vodou z akvária 15ml/den, pH podle kapek mezi 6-6,7(spíš mín).Jen nevím co té deváté chybí ke štěstí, bylo to mrzácké semeno.. Docela jsem se divil, 10 semen za 2000Kč a z toho jedno vyrostlo takhle chcíple a druhé bylo tak malé, že jsem si ho schoval na jaro na ven a bud vyrose nebo ne.. 8 semen ukázkových a 2 horší kvality... Dutch Passion.. nevím jestli jsem měl zrovna smůlu na krabičku nebo je to tak normálně..

Foto 1. týden od zasazení
Foto 2. zapomněla vyrůst..
Foto 3. vodní filtr
Foto 4. vodní filtr

Old Post 25-11-2017 v 13:06 PM
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 4

Tak dnes konečně dorazí pH a EC metr.. řekl bych, že voda z akvária je plná živin až moc podle těch tlustých listů. Na jednom listu se udělalo pár rezavých skrvn, ale dál se to nezhoršuje, všechny rostliny jsou jinak zdravé. Malý mrzáček začal vyhánět první listy, tak uvidíme co se z něj vyklube.. Nahrazovat řízkem ho asi nebudu, místo vyplním ostatními osmi rostlinami a jemu taky kousek nechám. Od pondělí začnu pozvolna najíždět na filtrovanou vodu s upraveným pH a Cocos A od Plagronu. Taky se mi ve skříni objevilo pár smutnic, nechal jsem substrát proschnout a dal síťky do všech otvorů, zapl ofuk a smutnice se odporoučely, očividně jim větrný tunel nesvědčí Míval jsem je na balkoně v bylinách a nejspíš se nějaká ještě dostala kam neměla

Old Post 30-11-2017 v 12:45 PM
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 5

tak pH metr pošta nestihla, asi už neplatí "Dnes podáte, zítra dodáme..", bude až v úterý EC vody z akvária je 1.06, takže moc vysoké na miminka, proto mám nespíš ty skrvny na jednom z listů a proto jsou listy tak masivní. Vodu z akvárka už používat nebudu, BIO živiny na začátek stačily. EC filtrované vody, kterou rosím několikrát děnně, je 0,25 a tu i použiji na další dvě "zalévání". Až budu mít pH metr, začnu s hnojením EC 0,5, pH 6. pH snižuji peroxidem vodíku 30%... pokud máte nějaké připomínky, sem s nimi

Old Post 30-11-2017 v 16:47 PM
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 6

ještě sem hodím pár fotek pod bílým světlem.. taky detail na listy, kde je vidět skrvna, dnes se udělala na další rostlině..

Old Post 02-12-2017 v 08:47 AM
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 7

Vypadají trošku povadle chudinky. Trošku bych ubral na těch živinách a každopádně bych tak prvních 14 dní vůbec nehnojil. Každopádně přeju ať se daří a vyrostou zdravé rostlinky.

Old Post 02-12-2017 v 10:26 AM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 75% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 75% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 75% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 75% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 75% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 75% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 75% Pěstitelská

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od vhisky
pH 6. pH snižuji peroxidem vodíku 30%... pokud máte nějaké připomínky, sem s nimi

WTF??? od kedy sa ph upravuje peroxidom?, a ešte k tomu 30% ...

buďto si sa sekol a je to nejaká kyselina, čo je celkom normálne alebo máš dôvod problému..nehovoriac o tom že voda z akvária je oukej plná života atď. ale ty ju degraduješ peroxidom na mrtvu srágoru...

Som proste výstredný..rozkošne výstredný!!

Old Post 02-12-2017 v 10:38 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Samulele

WTF??? od kedy sa ph upravuje peroxidom?, a ešte k tomu 30% ...

buďto si sa sekol a je to nejaká kyselina, čo je celkom normálne alebo máš dôvod problému..nehovoriac o tom že voda z akvária je oukej plná života atď. ale ty ju degraduješ peroxidom na mrtvu srágoru...

někde jsem četl, že můžu, ale ok vynechám ho a koupím si ph- na růst.. ten peroxid ještě nedostaly, páč bez pH metru se bojím tam něco takového dát..

a co se živin týče tak už dávám jen čistou filtrovanou vodu, nebudu hnojit na doporučení ještě tak týden tedy.. díky za vaše postřehy

Old Post 02-12-2017 v 13:18 PM
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 10

Zdravím, tak od úterý konečně pH metr doma Voda i přes uhlíkový filtr měla pH 7,5 0,25EC, mám kyselinu dusičnou na snížení. Mají vidět zespod krásné bílé kořeny.. Problém s listy byl od kořenů (květináč měl jen 4 x 2mm otvory), od vysokého pH a z akvarijní vody, která neměla šanci pořádně odtéct nebo se vysušit a rychleji se kazí, když stojí. Rostliny jsem všechny vyklopil, květináče zespod rozpíchal a rozpraskal, at mají kořeny kyslík a zdá se, že se jim to líbí.

Foto 15. den od vyklíčení z kokosu.

Old Post 08-12-2017 v 07:37 AM
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 11

Dnes přesazeno do 7l květináčů. Dám jim ted tak 10-14 dní a půjdou na květ.

Old Post 12-12-2017 v 18:17 PM
Tommla
Stálý Člen

Karma uživatele Tommla - 9% Pěstitelská

Příspěvek č. 12

zajimal by me ten ventilator, muzes mi prosim poslat odkaz na nejakej web ? diky

Old Post 13-12-2017 v 13:25 PM
Tommla je offline   Profil uživatele Tommla   Find more posts by Tommla   Foto galerie člena Tommla   Click here to Send Tommla a Private Message   Add Tommla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 13

http://www.ebmpapst.com/de/products...l.php?pID=53306 ten průtok vzduchu co jsem psal je orientační, ale má to takový tah že na dvojku mi to vtahuje bočnice lehce dovnitř, dá se u něj bezproblémů spát, je určený pro vnitřní klimatizace, takže musí být tichý.. nevím kde se dá koupit, já ho sehnal od známého co s tím dělá

Old Post 14-12-2017 v 06:44 AM
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 14

Nejprve dotaz, mohu svítit kytkam s CFL 2700K periodou 18/6? Přijde mi to světlo bělejší než klasický sodík a myslím, že by pod tím taky jely,, páč LED možná budu potřebovat bokem..
Edit: tak jsem to konečně našel.. roste to výborně pod květnovým spektrem.. takže vyřešeno a píši to sem i pro další, kdo to budou řešit.

A teď dále.. Připravil jsem box pro kytky pěstovaných v druhém patře ve dvou 10litrovych truhlících. Prostředí světlo bude 300W CFL, horní 250W. Teplota v boxu dosahuje max 26'C při tomto zapojení. Prostřední 300W bude rostlinám svítit zespodu a dolů, nahoře bude 250W. Kdyby náhodou spodní rostliny ještě nebyly ready na přepnutí až dostanu nové řezy, mám tu záložní box Mamoth 40x40x80 s Mars 300 LED abych je kdyžtak do hlavního boxu na květ hodil až povyrostou.

Mám dvě vitky k Mars 300, efektivní plocha svícení je tak 40x50cm kvůli obdélníkovému tvaru. Podle mě bych potřeboval dva tyto panely abych osvítil plochu 60x60 pořádně. Aktuálně dosvecuji CFL z ebay 175W 6400K za pár stovek s žárovkou paticí. Druhá věc je příšerná hlučnost ventilátoru uvnitř světla, nechápu proč má tolik otáček nebo co tam narvali za shit, zas tak moc to netopí a při tom průměru ventilátoru by tam stačilo mít 600ot/minutu a ne takový hardcore. Celou skříň mám krásně tichou, ofuk taky v pohodě, ale aby mi hucely ledky, to jsem nečekal. Fakt lituju toho, že jsem si raději na růst nekoupil za litr CLF 200W bílou.
Dnes jsem rostliny zastipl mou oblíbenou metodou FIM. Kokos je nádherně načechraný a při zalévání se místy objevují bílé, zdravé kořeny. Zde je pár fotek boxu s druhým patrem a střih.

PS: čekám na 6 luxusních indik a dáme si je s maldou k Vánocům, každý tři mimo jiné

Naposledy upravil vhisky 17-12-2017 v 07:32 AM

Old Post Předevčírem v 17:03 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu

Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás