Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Transformatorovy regulator otacek - cena?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Ako ste vyriesili hlucny odtah z boxu?
Transformatorovy regulator
Triakovy regulator
Izolacia (Rockwool, Airrock ect.)
Spunty do usi
Ine...
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Transformatorovy regulator otacek - cena? Příspěvek č. 1

Zdar hosi, po neuspesnom hladani transformatoroveho regulatora otacek, ktoreho cena by sa pohybovala nizssie ako 3-4000 kc to vzdavam a rozhodol som sa opytat vas...mam ventilator Prima Klima (225-365m3/h) a huci to nehorazne...

Viete mi niekto poradit lacnejsi trans. regulator? Davnejsie som videl nieco za 1500 kc, ale za boha to nemozem nasjt...popravde, stracam nervy a rozmyslam ze pojdem do lekarne kupit spunty do usi

Old Post 23-11-2011 v 01:27 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 2

Prodej ten co máš a kup si regulovatelnej a máš klid , http://www.growshop.cz/katalog/deta...egulaci-360m3-h , uplně jednoduchý , kašli na nejakej regulator, věc navíc ,čau Hlava

Old Post 23-11-2011 v 03:44 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 3

A nesháníš toto? https://www.growgarden.cz/regulator...ermostatem.html
A pokud chceš jen regulaci bez termostatu, tak tohle ? http://www.ventilatory-prodej.cz/ve...-otacek-rs-1300

Old Post 23-11-2011 v 17:30 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 4

Hlava> Kupit novy odtah je tiez riesenie, ale 3800 kc je dost a regulator vyuzijes do buducna mozno aj inym sposobom...keby sa podaril rychlo predat tak by to bolo ideal to je fakt...

Bart> o termostat mi ani tak nejde, problem je v tom, ze prima clima vydava pazvuky ked to regulujes triakom, prave preto zhanam transformatorovy reg.

Old Post 23-11-2011 v 21:13 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

sem tet tu primu obednal je fakt ze me vide asi na 2800 nemeli ji na sklade tak az ji budu mit tak ti reknu jak to hluci tet mam: http://www.growshop.cz/katalog/deta...150;-d1--154-mm moc nehluci ale jestli u toho spis tak na to to hluci dost ale po baraku to sliset neni jen za dvere a trosicku na chodbe jinak je ten ventilator ale uplne k hovnu.... tet mi staci jelikoz je zima a box mam asi ve 14stupnich ale v lete by nemel sanci to uchladit takhle mam optimalni hodnoty pri zapnutym svetle (400w box 120*120*180)

Old Post 23-11-2011 v 22:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 6

Tento regulátor , ale reguluje výborně, to Ti garantuji. Já ho používám na venilátor TT 100 a původně jsem zkoušel jiný regulátor a ten špatně fungoval, tento je přímo na motory. Ventilátor potom běží pomalu a klidně bez změn otáček.

Old Post 24-11-2011 v 09:44 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Tento regulátor , ale reguluje výborně, to Ti garantuji. Já ho používám na venilátor TT 100 a původně jsem zkoušel jiný regulátor a ten špatně fungoval, tento je přímo na motory. Ventilátor potom běží pomalu a klidně bez změn otáček.

Jaky??

Old Post 24-11-2011 v 10:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiktr
Stálý Člen

Karma uživatele fiktr - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 8

Zdarec ja pouzivam tento triakovy regulator a sem s nim spokojenej mam ho danej v krabicce a zadny bzuceni nejde slyset http://www.tipa.eu/cz/pt019-triakov...e-tipa/d-84580/
Jinak nejlepší zpusob jak řídit otacky jakehokoli motoru je frekvenční měnič :-)

Old Post 24-11-2011 v 11:01 AM
fiktr je offline   Profil uživatele fiktr   Find more posts by fiktr   Foto galerie člena fiktr     Add fiktr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 9

Bart ktory mas na mysli? Ja mam skusenosti s triakovym regulatorom TR-01 a po regulacii zacala primaklima piskat a to sa pohybovala jeho cena okolo 1300 kc, nastastie som ho mal na skusku...problem je v tom, ze Time mi pisal (mal ten isty typ) ze jemu to nepiska, takze evidentne zavysi od typu vetraku, ktory regulujes :/

Old Post 24-11-2011 v 11:32 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 10

jj, to asi záleží. Já mám Ufo RKL a v návodu píšou, že ventilátor se nesmí nijak regulovat, ani frekvenčnim měničem (to tam je takhle uvedený).
Nicméně ho reguluju triakem a pískání je cca na úrovni hluku nezregulovanýho. Tzn že hladina hluku je furt stejná, jen se regulací mění frekvence hluku. Samozřejmě mam napojenej větrák zabalenej do kvalitní skelný vaty a pověšenej na stropě pomocí 7,5 mm gumicuku(gumolana). To taky používám kvalitní, udrží to i mě
Slyšet to je i tak, ještě by to chtělo dát celý do nějaký skříňky vystlaný pořádnou vatou. Vyzkoušený bez izolace to nemám, ale tohle stlumí hluk minimálně o půlku, k tomu mam na každý straně 3m sonoflexu, takže hluk proudícího vzduchu takřka nulovej. Sice na úkor ztrát tlaku i proudu vzduchu, ale to mi nevadí, zkrátit sono můžu vždycky a pochybuju že teď přes zimu to vůbec dám na víc než 50% výkonu..
Pokud bych ten hluk potřeboval ještě snížit, obalim to třeba ještě 2x, ale musí to bejt opravdu co nejkvalitnější izolace, ideálně pokud někdo známej předělává byt a kousek mu zbyde, nebo nějakej známej co se tim živí. Zbytky maj, vždycky si toho koupěj víc

Bart: jak může běžet pomalu beze změn otáček? to by v něm musela bejt převodovka abys řídil otáčky vrtule, ne?

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 24-11-2011 v 16:57 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od elanius
Bart ktory mas na mysli? Ja mam skusenosti s triakovym regulatorom TR-01 a po regulacii zacala primaklima piskat a to sa pohybovala jeho cena okolo 1300 kc, nastastie som ho mal na skusku...problem je v tom, ze Time mi pisal (mal ten isty typ) ze jemu to nepiska, takze evidentne zavysi od typu vetraku, ktory regulujes :/

Oba regulátory, co jsem dal odkazy používám a jsou perfektní a fungují mě jak na TT 100, tak RUCK UFO a reguluje to přibližně od cca 25% výkonu tiše a plynule. Pokud si někdo není jistý, tak si to objednejte z netu a máte ze zákona 10 dní na vrácení peněz bez udání důvodu, takže vyzkoušíš a víš.

Old Post 24-11-2011 v 17:29 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od bull


Bart: jak může běžet pomalu beze změn otáček? to by v něm musela bejt převodovka abys řídil otáčky vrtule, ne?

Je v tom nějaká elektronika, proto to něco stojí. Prostě to plynule sníží otáčky, je to přímo na ventilátory, tak ví jak na to. Zkoušel jsem levnější stmívač, ale ten opravdu neumí regulovat motory, běželo to strašně hlučně a nepravidelně. Tyto regulátory fakt fungují a když ztlumím otáčky, tak to jen potichoučku šumí.

Naposledy upravil Bárt 24-11-2011 v 17:48 PM

Old Post 24-11-2011 v 17:34 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

me to prijde nejdriv po vykendu to uz pro tebe asi nebude aktualni ci? takze na info kaslu...

Old Post 24-11-2011 v 17:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 14

na ten RS 1300 sem dřív koukal, ale myslel sem si že to je normální stmívač v krabičce pod omítku za 4násobnou cenu..
To je pro mě celkem zásadní informace, to kdybych věděl že je to tichá regulace, tak ji mam doma místo triaku..
Píšou tam, že to reguluje napětí 60 - 240V. Takže to je transformátor, ne??

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 24-11-2011 v 20:43 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 15

reverend mozno to aktualne bude, ked ne pre mna tak pre inych, podel sa s nami

Old Post 25-11-2011 v 09:05 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od bull
na ten RS 1300 sem dřív koukal, ale myslel sem si že to je normální stmívač v krabičce pod omítku za 4násobnou cenu..
To je pro mě celkem zásadní informace, to kdybych věděl že je to tichá regulace, tak ji mam doma místo triaku..
Píšou tam, že to reguluje napětí 60 - 240V. Takže to je transformátor, ne??

Regulátor otáček RS 1300 má v sobě hodně nějakých měděných cívek , tomu nerozumím co to je za systém, stmívač to není, ten funguje špatně.

Old Post 25-11-2011 v 09:57 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1642910 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív