Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. mikro - 125W CFL - Shanti (MoC)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 17

FAQ mám samozřejmě načtený, ale nerad se omezuju na jeden zdroj informací. Jinde jsem zase slyšel až do 7,5... Každopádně jsem teď bez peněz a nic kyselýho doma nemám, tak to budou muset do vejplaty přežít. Vypadaj zdravě, tak jim to snad vydrží

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 05-11-2011 v 09:50 AM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 18

klidně se omez na jeden zdroj (FAQ) ...Tam kde jses dočetl že může být PH 7,5 asi píšou pěkné blbosti

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 05-11-2011 v 09:55 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 19

jj. On pan Jorge Cervantes a jemu podobní občas plácaj neskutečný blbosti Snižovat to budu, ale nejdřív za dva tejdny. Pokud nedostanu něco darem

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 05-11-2011 v 10:36 AM

Old Post 05-11-2011 v 10:11 AM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 20


Tak oficiálně z pěti semínek rostou 3. Jedna vylezla se semínkem tak těsně uzavřenym, že se v něm "uškrtila", a jedno semínko vůbec nenaklíčilo.
Poslední ze živejch slečen vystrčila růžky včera, bylo to to nejsilnější semínko, tak jsem na ni zvědavej. Ostatní dvě si vedou znamenitě, ta nejhezčí (S3) je dvojče (dva klíčky, dvě kytičky, jedna miniaturní).

No... a pro další kolo ze semínek ponaučení: jemnější a ještě vzdušnější substrát by to chtělo.

foto - S3

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 02-12-2011 v 09:18 AM

Old Post 06-11-2011 v 20:22 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

3 týdny od semínka Příspěvek č. 21






Po delší době update... Trochu jsme bojovali s nedostatkem peněz a tak podobně... teď už všechno vypadá na dobrý cestě.

Marušky měly problém s flekama na listech a následným žloutnutím... Pořád si nejsem jistej příčinou, ale je to buď příliš vysoký EC zálivky (nemám jak změřit), nebo to byla nevymytelná flaška od mycího prostředku na rozprašování (už mám novou), nebo jsem je ze začátku možná nevědomky trochu přelíval...

Dále jedna kytka (S1) je zakrslá, ale už se trochu rozjela, další (S4) se zasekla na prvním patře a nechtěla růst (žlutý listy, fleky a tak... listy jsem zastřihnul v polovině, propláchnul květináč vodou, a vzchopila se)... a třetí (S3) jede relativně bez problémů.

Kytičky už přes týden dostávaj vodu s upraveným pH. Upravuju octem (peníze) na hodnotu cca. 6,3. Na zálivku i postřik mám ve vodě namíchanej 3% peroxid (cca. 10kapek/dl). S3 jsem už musel přesadit do velkýho květináče (zemina pro palmy a zelené rostliny/perlit 60/40%).

Tak... a změny v plánech, ke kterejm jsem dospěl: V pondělí se jde nakupovat do GS. Rozhodl jsem se, že nakonec první kolo nebudu moc experimentovat, a pořídim Biobizz Light Mix na přesazení zbytku a nějaký hnojiva (pravděpodobně Hesi start box classic) + pár věcí na řízkování a tak. Mimo jiné plánuju udělat ještě malou růstovou komůrku s Elektrox 85W... ale to je ve stádiu plánování

No a samozřejmě čerstvé foto

foto 1 - S3
foto 2 - S4
foto 3 - S1
foto 4 - zátiší se zelení
foto 5 - S3

EDIT: Sorry za kvalitu těch fotek, ale všimnul jsem si toho až když jsem to nahrál, a nešlo mi to nahrát... a prostě už se mi to nechce předělávat. Ale příště se polepšim

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 02-12-2011 v 09:10 AM

Old Post 19-11-2011 v 21:25 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

4 týdny od semínka Příspěvek č. 22






Tak takhle si stojíme... S4 je pátej den přesazená v Biobizz Light Mixu, a stejnej pátej den dostávaj marušky komplet papání Hesi Terra. Dávkování podle návodu (odkazy jsou kdyžtak v úvodním příspěvku threadu). No... a je to na nich vidět

Počítám, že za pár dní tu nejhezčí zpomalim odebráním klonu. A pak začneme pomaličku cvičit :P

foto 1 - Zátiší s větrákem
foto 2+3 - S3
foto 4 - S4
foto 5 - S1

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 02-12-2011 v 09:15 AM

Old Post 26-11-2011 v 22:41 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 23



Menší update... Den starý fotky.

První je původně nejsilnější kytka (S3) den po odebrání řízku a prvním ohnutí. Začíná hezky obrážet.
(Klonu se taky zatim daří dobře, dostal Stimulax III a teď si velebí v grodanu)

Na druhym obrázku je původně druhá nejsilnější kytka (S4, ta, co se na prvním patře zasekla, a nechtěla dál) při třetím dnu tréninku.

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 02-12-2011 v 00:06 AM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 24


Chtěl jsem dávat fotky až zítra, ale dal jsem si po práci brčko a tohle vám prostě musim ukázat Marušky už jsou dost velký na to, aby se s nima dalo pořádně hrát, a to mě baví

Na obrázku S4 při pátym dnu ohýbání. Víc ji ohýbat už nebudu, jen počkám, až se pořádně rozjedou všechny větvičky a fláknu na to pletivo. To bude trochu do "U", ve výšce cca. 15cm nad hlínou. Pak trochu roztáhneme, přepneme a vykveteme

Jo... a samozřejmě prostříhávám a zkracuju listy, aby měly výhonky co nejvíc světla. Ale to by všechno mělo jít vidět na fotce, kdyžtak se dá zvětšit

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 02-12-2011 v 23:08 PM

Old Post 02-12-2011 v 22:56 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T3katZzeR
Nový Člen

Karma uživatele T3katZzeR - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 25

Zdravim +-stejnou wattovou kategoriu

vypada to u tebe velice slibne, kompaktni kytky, proste luxus - ani cm3 nazmar!!
Vychovavany s laskou a dratem

taky sem planoval vertical so 4ma kytkami ale ukazalo ze Dutch Passion od roku 1987 prehodnotila priority a nema problem dat do baliku 1x regularne 4x evidentne druhotridny zrno.. K tomu guerillove podminky v suchem pokoji bez zvlhcovacky..tohle kolo zatim vedes :P

K tomu ph, urcite si najdi na nete graficke zobrazeni dostupnosti prvku pri rozlicnych hodnotach, uvidis ze prunik dostupnosti vsech prvku potrebnych pro kytku je jenom kolem hodnot 6,4-6,5(pri pesteni v zemine) , sirsi rozmezi 6-6,5 (konopi zrejme potrebuje o trosku vic prvku dostupnych lepe smerem k nizsimu pH-to krasne uvidis v tom grafu,) zalevat tvrdsi vodou s trochu vyssim pH se doporucuje jen pokud mas cerstvou zeminu z obchodu ktora ma pry spocatku o dost kyselejsi charakter ktery se srovnava az casem(vsimni si ze puda z obchodu ma pH udane az v rozsahu 1,5 stupne, coz je celkem dost kdyz uvazis fakt ze zmena pH o 1 stupen znamena stonasobnu zmenu pomeru H+ a OH-) => veskere upravy robit s citem ne narazove;

Melo by to tak nejak fungovat, ph je delikatny citlivy system, a pochopeni jeho klicove dulezitosti pri pestovani je naprosto zasadni, pro predstavu dulezitosti pH v prirode snad bude stacit to ze i lidske telo ma jednu z hlavnich priorit nevyhnutnych pro preziti zachovat hodnotu pH krve vo velice uzkem rozmezi mlhave se mi zda cislo okolo 6,74 a je ochotne 'riskovat' prekvapive mnoho aby to tak bylo.

Vysoke EC je dost mozne jestli zalevas s pH 6,3 silne ti doporucuji najma v pocatecni fazi rustu(kdy podle faQu by se melo EC z maleho pomalu zvysovat jak kytka roste) nezalevat pouze vodou z kohoutku(chlor,zvycajne vysoke EC,pH tvrdost atd)
Mne se velmi osvedcilo delat zalivku zhruba takhle:
DESTILKA(ph cca 6,5, EC teoreticky O)
KOHOUTKOVA(u mne pH 7,5, zrejme vysoke EC)
PEROXID VODIKA

Kliceni,mlade kytky do prvniho hnojeni =
cca 3/4L DEST,
dolit kohoutkovou
1ml peroxidu,
..tak aby bolo pH v tej norme,

pak kdyz zacinam hnojit je to jednoduche,
do takoveho roztoku uz jen pridam hnojku ktera zvycejne snizi pH a pH srovnam pouhym dolitim vody z kohoutku, jak kytky rastu pomalu zvysuji koncentraci hnojky a zaroven i podil vody z kohoutku no nikdy vic nez na 50 percent, takto by se teoreticky melo postupne zvysovat EC tim ze se zvysuje podil hnojky a kohoutkovky ktere ho zvysuji.

Destilka, peroxid a seru na vsecky pH+/- roztoky :P
Voda ktere tece z kohoutku se dost lisi ale vo vseobecnosti je to chemizovany shit, ktery se v prvni rade micha s ohledem na zivotnost potrubi(rezaveni) , a neni vhodna pro kytky nezredena a pro cloveka uz vubec ne(vapenateni mekkych tkani,cev nezni moc zdrave)

Tak nejak to vidim ja a az na nejake tech. detaily by to tak malo fungovat, zvaz to sam a pak podnikni ty spravny kroky.GL

Old Post 03-12-2011 v 01:58 AM
T3katZzeR je offline   Profil uživatele T3katZzeR   Find more posts by T3katZzeR   Foto galerie člena T3katZzeR   Click here to Send T3katZzeR a Private Message   Add T3katZzeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 26

T3katZzeR:
Díky Ohledně pH... Obrázků a grafů jsem viděl hafo. Jsem na tohle trochu úchylnej a rád čerpám informace z co nejvíce zdrojů. Pak je použiju k uplácání základů vlastního názoru Nějakou dobu už sem nepíšu hodnoty, protože s tim poměrně dost experimentuju. Jednou jsem (původně omylem) namíchal kyselejší, pak zase trochu zásaditější... prostě zkoušim, jak kytky reagujou.

Nejlíp se mi zatim osvědčilo vodu s pH 7 - odstátou kohoutkovku - jen přihnojit kompl. Hesi. Ony ty hnojiva jsou dost kyselý, takže ve výsledku to má pH okolo 6,3. Kyti na to reagujou dobře a já se nemusim patlat s upravováním pH.

Jen mi přijde, že by mohly trochu rychleji růst, ale to přičítám tomu vodnímu kameni. Včera jsem pořídil balenou kojeneckou vodu, ta by měla mít EC nízký a není extra drahá. Vyzkoušíme, uvidíme. Na listy a na klon už teď používám destilku s peroxidem a pár kapkama octa. Ale ne dost dlouho na to, abych si jednoznačně potvrdil nějaký extrémní benefity

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 03-12-2011 v 09:22 AM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

5 týdnů od semínka Příspěvek č. 27





Zatím pořád pravidelnej sobotní update.
Roste to krásně, dost se učim... A jsem spokojenej

Dnes poprvý na zkoušku zalito balenou kojeneckou vodou (měla by mít podstatně nižší EC než moje kohoutková, kterou podezírám ze zpomalování růstu), hnojiva upravily pH zálivky na cca. 6,4-6,5.

foto 1 - Cannabinárium v plném chodu.
foto 2 - S4 (dnes z jinýho pohledu)
foto 3 - S3 - konečně začíná razit.
foto 4 - zbytek osazenstva (klon + S1) tohle kolo nepokvete.

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 03-12-2011 v 22:38 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Miniupdate - 5,5 týdne od semínka Příspěvek č. 28



Kyti rostou, vypadá to, že se konečně docela vychytala zálivka... celkově je růst pomalejší, ale s tim jsem u prvního in growu počítal. Na druhou stranu je s tim spousta legrace.

Jediná špatná zpráva je nezakořenění klonu... příště to zkusim znova.

foto 1 - S4
foto 2 - S3 alias Koule.

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 09-12-2011 v 22:58 PM

Old Post 07-12-2011 v 15:52 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

45 dnů od semínka Příspěvek č. 29






foto 1 - Zátiší s keříky
foto 2 - S4
foto 3 - S3
foto 4 - S1
foto 5 - Pohled pod sukně S4 + detail preflower (It's a girl!! )

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 12-12-2011 v 13:48 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

51. den od semínka Příspěvek č. 30






Netušil jsem, jakej je problém sehnat pletivo s okama 3-5cm v rozumný metráži za rozumnou cenu. No prostě hnus, velebnosti. Kyti už jsou zralý na natáhnutí, a já nemám na co je natáhnout...

Vzhledem k tomu, že jsou Marie jen dvě, budou ještě minimálně týden na růstu, aby se plně osvětlená pěstební plocha (cca. 40x30cm) pořádně zaplnila (Shanti by měla být ze 75% sativa, takže chci přepínat při zaplnění 50-60% plochy).

I kvůli tomu jsem je po minulym focení přesadil do ještě větších květníků (5,7l). Tentokrát už je všechna hlína Biobizz Light Mix, která jim evidentně svědčí líp než klasická zemina pro zel. rostliny - v ní měly kytky i přes smíchání s perlitem míň vzduchu a hůř prosychaly (je to vidět zpětně na fotkách - S3, květináč se spoustou perlitu).

Ještě trochu ujasnim zálivku: Moje kohoutkovka oficiálně stojí za dvě věci, takže kupuju 5l barely kojenecký vody (necelejch 30,-Kč). Hnojiva míchám jen na množství vody, který právě potřebuju, a to podle tabulek Hesi Terra (jen Supervit vždycky kapku kápnu do plnýho barelu, což je trochu nižší dávkování). Nic jinýho do zálivky nepřidávám. Na rosení používám stejnou vodu (kojenecká se Supervitem) s 10ti kapkama 3% peroxidu a 2-3 kapkama octa na litr. Pokud Marušky protestujou, dostanou místo hnojek jednu zálivku vody na rosení. Zatim to vypadá, že to docela funguje.

Jak je (teda doufám, že je ) vidět na fotkách, kytky prostříhávám tak, aby velký listy nestínily novejm výhonkům uprostřed keříků, a aby v korunách mohl pořádně proudit vzduch. Výhonky, který rostou na místě kde je nepotřebuju, likviduju ještě před tím než stačej pořádně vyrazit. Prostřihováním a ohýbáním se dá krásně regulovat, na kterou stranu kytka poroste.

A když už jsem se takhle rozepsal, tak S1 teď samozřejmě nepokvete. Po přepnutí se bude stěhovat do růstový komůrky, kde na ni čeká "special treatment"

Peace B.

foto 1 - Zátiší se zeleným tajemstvím
foto 2 - Pohled z vrabčí perspektivy
foto 3 - S4
foto 4 - S3
foto 5 - S1

Všechny Marie se dnes fotily před návštěvou kadeřníka. V tejdnu možná hodim foto po návštěvě

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 18-12-2011 v 20:51 PM

Old Post 18-12-2011 v 20:22 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 31



Slibovaný Marie po zásahu trenéra jógy a kadeřníka v jedný zkouřený osobě

Fotky jsem nahrál v nejlepší kvalitě, jakou mi moje lenost a omezení groweru dovoluje, takže si to kdyžtak zvětšte, jestli vás to zajímá

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 20-12-2011 v 00:00 AM

Old Post 19-12-2011 v 23:27 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

59 dnů od semínka - poslední den růstu Příspěvek č. 32




Jen menší update - Marušky jsou šestej den pod 40mm králičím pletivem a už zabíraj cca. 50% využitelný plochy, takže zítra první den květu.

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 26-12-2011 v 16:16 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8195370 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív