Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. mikro - 125W CFL - Shanti (MoC)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 33

nezaplýtej je tam moc napevno, ty větve vyjedou o několik cm, to pletivo pak ztrácí význam.

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 31-12-2011 v 11:18 AM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Banány
nezaplýtej je tam moc napevno, ty větve vyjedou o několik cm, to pletivo pak ztrácí význam.

Zdar, díky za ohlas Nevim, co myslíš zaplítáním napevno. Já je nijak napevno nepřidělávám, pouze je držim pod pletivem, nad něj nechávám trčet jen vrcholky. Tohle budu dělat, dokud se neobjeví první známky kvetení, pak je nechám prorůst skrz.

Pletivo mi přijde jako hodně dobrá pomůcka při tvarování, pokud u toho člověk trochu přemejšlí, a později by mělo pomoci s udržením váhy palic (pokud tam teda nějaký udrženíhodný budou ). Tolik teorie, v praxi se ukáže

Foto update ještě dnes nebo zítra. Peace. B.

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 31-12-2011 v 16:01 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

6. den květu Příspěvek č. 35




Nic extra zajímavýho se neděje, jen jsem musel po montáži pacháče trochu předělat ventilaci, protože 14cm PC větrák přes filtr box neuchladil. Vyřešil jsem to montáží malýho větráku pro digestoře (19W, 100m3/h). Sice to dělá větší bordel, ale přežít se to dá. Dál v květovym boxu zůstává 14 a 12cm PC větráček na ofuk, přítah pasiv.

Na fotkách je vidět i rozestavěná růstová komůrka hned pod stávající květovou, kde se na sluníčku vyhřívá S1. Ta po přesunutí pod růstovou úsporku začala krásně razit. Z toho usuzuju, že dalším faktorem, a to významnym, u zpomalení růstu Marušek bylo svícení květovym spektrem na růst. To jsem tak trochu čekal, ale ne takhle hodně.

EDIT: Ještě jsem zapomněl dodat, že Marie v tuhle chvíli zabíraj cca. 70% prostoru, tj. nárůst o 20% za týden, i když to vypadá, že jsou fotky skoro stejný, jako minule

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 02-01-2012 v 20:11 PM

Old Post 01-01-2012 v 18:05 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

11. den květu Příspěvek č. 36




Mňo... Shanti kupodivu ukázala první pestíky zhruba dva dny po přepnutí, takže jsem ještě pár dní držel pod sítí, a když bylo pestíků čim dál víc, tak jsem šelmu vypustil. Teď už cca. 3 dny roste volně skrz síť. Uvidíme, jak to dopadne...

Pár dní zpět jsem vystříhal nepotřebný výhonky ze spodků a musel jsem trochu zpevnit síť, páč s ní Marie celkem cvičily. Proto tam jsou ty bambusový tyčky.

Tentokrát jsem nebyl línej a vzal jsem lepší foťák. Tak snad se foto bude líbit.

Na detailu asi nejhezčí "skoropalička" - takhle jsou nakvetlý skoro všechny vrcholky.

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 06-01-2012 v 20:55 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 37

Tak tohle je zajímaví budu sledovat jedu něco podobnýho stejny sluníčko též ze semínek ale f2 a prostory mám taky podobné až na výšku... Jsem na 15 dni růstu.. K+ for you

Old Post 07-01-2012 v 13:07 PM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

16. den květu Příspěvek č. 38






Zdar kolegáčci pěstitelé! Ze začátku: Díky moc za káčka

Chvilku jsem se bál, že to moc neporoste, ale teď to začíná vypadat, že nakonec i jo Pokud vám přijde pravá strana taková učesanější a vyrovnanějsí než levá, tak jste si všimli dobře. Je to naschvál, chci vidět, co to udělá.

Zatím jsem tu nepsal, kolik toho kytičky vypijou. Takže... poslední dobou Marie chlastaj jak prokoplý Co slečna, to 0,5l na tři dny. Každá 3-4. zálivka je bez hnojek. Hnojíme samozřejmě podle návodu Hesi Terra.

S foťákem jsem se dneska nějak rozjel... a to jsem fotil střízlivej

foto 1 - Zelený očko
foto 2 - Úúúúú :P
foto 3 - Kouzelnej koberec
foto 4 - Širokoúhlá procházka lesíkem
foto 5 - Bonusový S1 křoví

Mimochodem pokud budete sledovat moje soutěžní kolo se Sweet Seeds, který začnu cca. za dva týdny, tak zhruba takhle nějak (foto 5) to chci fotit. Jestli teda nezlenivim ještě víc... Takže taková testovací fotka...

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 11-01-2012 v 22:34 PM

Old Post 11-01-2012 v 20:39 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

22. den květu Příspěvek č. 39






Jsem čím dál zvědavější na to, jak to dopadne

Jak je vidět (a jak jsem i předpokládal), tak na levý straně vypukla anarchie (kdo by to na levý straně čekal, že? ), se kterou toho moc nemůžu... a ani nechci udělat. Maximálně trochu přitáhnu vrchol v levým předním rohu.

Dneska poslední rosení, během příštího týdne začnu dávat Fosfor Plus (ano, je to v návodu Hesi Terra).

foto 1 - Dnes trochu jinej pohled na místo činu
foto 2 - U.
foto 3 - Levice nebo pravice?
foto 4 - Pohled z perspektivy neexistujícího škůdce :P
foto 5 - Studie ochmýření jedničky vlevo dole

Peace. B.

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 17-01-2012 v 20:45 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

26. den květu Příspěvek č. 40



Jen takovej mikroupdate, ale musim vám to ukázat než to zaroste palicema

Na fotkách jsou dvě nejhezčí nafotitelný palice, z každý kytky jedna. Je vidět, že tu máme dvě phena, a jsem zvědavej, který bude víc odpovídat popisu Shanti

foto 1 - S3 - vzrůstem sativovitější, palice sice objemem menší, ale úžasně chlupatý a o poznání víc jí cukrujou listy, vůně jemná (květinová), na společnejch fotkách vlevo.

foto 2 - S4 - vzrůstem kompaktnější, kudrnatý pestíky, palice objemově trochu větší, ostřejší vůně (trochu zemitá, pryskyřice a hašiš?), na fotkách celku vpravo.

Tak... a teď jedna výborná zpráva pro ty, kterejm se líběj fotky: povedlo se mi trefit velikost souboru, takže fotky v plný velikosti jsou 800x1200 Navíc jsem to bral pořádně ze stativu a tak, takže se pokochejte

Peace. B.

EDIT: A mimochodem ta palice na první fotce je ta stejná palice jako ta palice na poslední fotce palice v minulym příspěvku... no prostě ta fotka hned nad tim Po čtyřech dnech a první zálivce s fosforem

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 22-01-2012 v 13:59 PM

Old Post 21-01-2012 v 22:43 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dead_can_dance
Stálý Člen

Karma uživatele dead_can_dance - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 41

Zatím radost na tvou zahrádku pohledět. Počítal jsem a jsi o 26 dní vepředu než já + stejný světlo a stejný model. Jsem zvědavý jak dopadneš :-)
A chci se zeptat, čím fotíš, jestli zrcadlem tak jaké skla? Budu samozřejmě sledovat

Indoor
1.kolo cfl 125w/5x shanti ... 40g
2.kolo cfl 125/4x orange bud ... 33g
3.kolo 150w/3x shanti ... právě jedu

Old Post 23-01-2012 v 13:07 PM
dead_can_dance je offline   Profil uživatele dead_can_dance   Find more posts by dead_can_dance   Foto galerie člena dead_can_dance   Click here to Send dead_can_dance a Private Message   Add dead_can_dance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 42

Díky Když nejsem línej, tak starej věrnej Canon 400D, skla od Sigmy (18-200 a 10-20), polarizáky Hoya. Když jsem línej, tak kompakt Ricoh R10.

Na úpravy Photoshop CS3, ale jen oříznu, srovnám černou/bílou, křivky, zmenšim a doostřim. Žádný větší úpravy většinou nedělám, zabírá to čas a ubírá na věrohodnosti fotky. Výsledný soubory datově ořežu uložením v IrfanView.

Doufám, že je to uspokojivá odpověď
Peace. B.

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 23-01-2012 v 13:51 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 43

Máš to krásný kámo, letí ti karma.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 23-01-2012 v 14:54 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

32. den květu Příspěvek č. 44






Jsme zhruba v půlce květu... všechno vypadá ok. Moc se mi teď nechce psát, tak aspoň foto pro vás, co to sledujete...

foto 1 - celek
foto 2 - celek
foto 3 - S3
foto 4 - S4 (ta stejná palice co na minulejch fotkách)
foto 5 - S3 (ta stejná palice co na minulejch fotkách)

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 27-01-2012 v 16:59 PM

Old Post 27-01-2012 v 16:47 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 45

mas to krasny chlape, drzim palce, at to kyne

Old Post 03-02-2012 v 07:07 AM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 46

parada tomu sa povie mikrogrow. mas to dobra vychytane a urobene. som zvedavy kolko z toho dostanes.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 03-02-2012 v 09:31 AM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

39. den květu Příspěvek č. 47






Díky, díky, díky, sám jsem hrozně zvědavej, jak tohle dopadne

Novej update mi nějak trval... Víte, jak dělaj hrdličky? Jasně... cukrů cukrů Tak tak nějak to tu teď vypadá S3 (vlevo) stále cukruje o něco víc a S4 má stále objemově větší pálky. Vůní se tak nějak srovnaly... těžko říct s jistotou - pokud do nich nehrabu, tak nejsou cítit skoro vůbec, a já do nich hrabat moc nechci... takže tak

Bohužel vzhledem k těm šílenejm mrazům nejsem poslední dobou schopnej držet noční teplotu v pokoji (a tím pádem i v boxu) výš než 17°C, takže přes noc moc nerosteme Mimochodem ze stejnýho důvodu jsem ještě nezačal další grow - miminka prostě potřebujou větší teplo

Peace. B.

foto 1 - Pole
foto 2 - S4
foto 3 - S3
foto 4 - S3 - Ta palice, co je už několikrát focená.
foto 5 - S4 - Taky tak.

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Naposledy upravil mr.brown 03-02-2012 v 23:42 PM

Old Post 03-02-2012 v 22:57 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

50. den květu Příspěvek č. 48






Dnes jsem rozstřihnul pletivo a odsunul jsem kytky trochu víc do krajů. Taky jsem s nima konečně mohl trochu hejbat a vybrat žlutý listy. A při tý příležitosti jsem vám je blejsknul Příště každá svoje pletivo.

foto 1 - Výrobna
foto 2 - Zapik
foto 3 - Celkem lahodně vonící kupka medicíny
foto 4 - S4
foto 5 - S3

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 14-02-2012 v 22:54 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8932380 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív