Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Rada proti uderu proudem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Rada proti uderu proudem Příspěvek č. 1

čágos před 10 minutama jsem šel vyměnit rustovku za květovku a jako vždy jsem to šrouboval po vypnutí lampy a vychladnutí.Rustovku jsem sundal a šroubuju kětovku a šupho ,kopanec jak cip,no maras jako.Otázka zní jak je to možné když časovač byl off ? Není nějaké napětí v předřadníku po vypnutí třeba? jak to mám ted dodělat ? Děkuji rozumnému človíčkovi za radu.

Old Post 12-10-2011 v 19:59 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 2

Byl nabitej kondik.... taky se mi to stalo,jeba jak svine... je potreaba pockat a on se po chvili sam vybije...

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 12-10-2011 v 20:01 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Jaffata
Byl nabitej kondik.... taky se mi to stalo,jeba jak svine... je potreaba pockat a on se po chvili sam vybije...


A po jaké době se vybije? v žádném případě nechci at se to stane znovu!dík

Old Post 12-10-2011 v 20:14 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 4

no těch 10 minut by to mělo bejt, ne ?? Já radši čekám, ale kámoš elektrikář mi řikal že to kopat nemůže.. Tak ještě že mam svoji hlavu

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 12-10-2011 v 20:28 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 5

Tak to šroubuj a měj výbojku v krabičce.

Old Post 12-10-2011 v 20:39 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Tak to šroubuj a měj výbojku v krabičce.


Kdysi jsem to tak dělal no,ale je horší to dobře našroubovat a hlavně dotáhnout.Ale jinou možnost asi nemám abych nebyl vodič

Old Post 12-10-2011 v 20:41 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 7

Právě proto se paraleně ke kondenzátoru připojuje odpor (do jednoho megaohmu), který ho po vypnutí vybije.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 12-10-2011 v 20:47 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 8

vem si gumovou rukavici ...... měla by pomoci , ale to by jsi měl použivat stejně protže když chmataš na výbojku holou rukou tak na ni napatlavaš sajrajt z prstu kterej se na ní připejká (pot = sůl)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 12-10-2011 v 21:07 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
vem si gumovou rukavici ...... měla by pomoci , ale to by jsi měl použivat stejně protže když chmataš na výbojku holou rukou tak na ni napatlavaš sajrajt z prstu kterej se na ní připejká (pot = sůl)



jj z prstů tam zůstávají sračky to souhlas,vždycky jsem to potom leštil hedvábným šátkem,díky za rady hoši jdu na to a přeju at se to nikomu nestane.

Old Post 12-10-2011 v 21:11 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Rada proti uderu proudem Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od MagiCman
čágos před 10 minutama jsem šel vyměnit rustovku za květovku a jako vždy jsem to šrouboval po vypnutí lampy a vychladnutí.Rustovku jsem sundal a šroubuju kětovku a šupho ,kopanec jak cip,no maras jako.Otázka zní jak je to možné když časovač byl off ? Není nějaké napětí v předřadníku po vypnutí třeba? jak to mám ted dodělat ? Děkuji rozumnému človíčkovi za radu.


Ešte jedna otázka , když jsi tam tu lampu šouboval chytl ses stínitka ?? Mě to takhle koplo protože to bylo nějak blbě uzeměný , bacha na to , když se toho blbě chytneš tak uz tě to nepustí !!

Pořid si tohle http://www.elektroodbyttp.cz/zkouse...e---doutnavka-3 , než na něco budeš šahat


Jinak na šroubováni lamp použivam utěrku na nádobí , samo čistou , dvakrat přes sebe a je to v poho , Hlava

Old Post 13-10-2011 v 02:06 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EboLA
Stálý Člen

Karma uživatele EboLA - 84% PěstitelskáKarma uživatele EboLA - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 11

sodík není halogen to za prvé, za druhé, když tak rozprašujete phitamin a podobny sračky tak to na tu lampu stejně lepí. to že na to parkrát šáhnu při šroubování.............

I debil může překvapit!

Old Post 13-10-2011 v 02:08 AM
EboLA je offline   Profil uživatele EboLA   Find more posts by EboLA   Foto galerie člena EboLA   Click here to Send EboLA a Private Message   Add EboLA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 12

panove, je to nazor laika, ale jak mas resenou elektriku? neni mozne ze by ti casovac prerusil misto faze nulu a proud tak byl stale v obvodu? matne si vybavuju zapojeni vybojky a kdyby se zamenila faze za nulu, tak preci jde nula na starter a z nej na vybojku, kdyby to byla faze.. je mozne aby se neco takoveho stalo? prosim nejakeho elektrikare aby me vyvedl z pripadneho omylu dekuji
nemohl ses chytnout objimky nejak nesikovne zezadu kde jsou kontakty? asi ne co?

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 13-10-2011 v 09:43 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Re: Rada proti uderu proudem Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od MagiCman
čágos před 10 minutama jsem šel vyměnit rustovku za květovku a jako vždy jsem to šrouboval po vypnutí lampy a vychladnutí.Rustovku jsem sundal a šroubuju kětovku a šupho ,kopanec jak cip,no maras jako.Otázka zní jak je to možné když časovač byl off ? Není nějaké napětí v předřadníku po vypnutí třeba? jak to mám ted dodělat ? Děkuji rozumnému človíčkovi za radu.


Ahoj!

Kondík vyndej a máš klid ...

směj se !

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 13-10-2011 v 10:16 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 14

Kdysi sem čistil akvárko a předtím sem vytáhl světlo ze zásuvky, vidlice visela kousek na vodou a když sem ponořil obě ruce až na dno, tak sem se otřel o vidlice hřebetem ruky. Muhehe dostal sem takovou šlehu že sem 20minut ladil životní funkce na posteli

Byl přerušený ten vybíjecí odpor,ale pohledem to nebylo nijak zřejmé. Takže bacha na to. Projistotu vždycky zkratnu vidlici než do toho lezu. Raději zničím kondík násilným vybitím, než dostat znovu


A to s těma spínačkama je pravda, většina těch levných rozpíná nulu, takže fáze je zavedená až na objímku. Jistota je mít stykač a odpojovat jak fázi tak i nulu

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 13-10-2011 v 17:00 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Re: Re: Rada proti uderu proudem Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Ešte jedna otázka , když jsi tam tu lampu šouboval chytl ses stínitka ?? Mě to takhle koplo protože to bylo nějak blbě uzeměný , bacha na to , když se toho blbě chytneš tak uz tě to nepustí !!

Pořid si tohle http://www.elektroodbyttp.cz/zkouse...e---doutnavka-3 , než na něco budeš šahat


Jinak na šroubováni lamp použivam utěrku na nádobí , samo čistou , dvakrat přes sebe a je to v poho , Hlava



Zduř

No šrouboval jsem to ze zadu ke stínidlu a najednou šup,ani nevím co stalo,čeho jsem se dotkl a tak,ale po chvilce jsem se vzpamatoval,lampa byla spadnutá na zemi a ruce mě boleli jak psa,řekl bych že to bylo jistě skrz lampu šleha.

TO: Krychle : mám klasický digi časovač z tesca za 200 kč ,vždy jsem měnil lampu po nějaké době od vypnutí,ale ted jsem to udělal skoro hned at nezapomenu :d

Old Post 13-10-2011 v 20:20 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 16

vsak vis jak to myslim, pokud ti to spinacky spatne vypojily, pak je vcelku jedno jestli ses dotknul patice u vybojky nebo dratu na objimce, zvlast u casovace z tesca bych se tomu nedivil. jsem to ke svemu nemilemu prekvapeni objevil, kdyz jsem se zkouseckou zjistoval jak se meni umisteni faze ve zdirkach zastrcek na takove te klasicke rozdvojce(dve velky, jedna vidlice). ale to byl nejakej levnej analog, u digi (zase levnyho zeo) jsem na to nekoukal, pro jistotu se podivam, nehodlam dostat taky

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 13-10-2011 v 20:43 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5649730 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív