Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » problém s řídkostí kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Obecné problém s řídkostí kytek Příspěvek č. 1


Ahoj.

Mam takový problém , moje představa o výnosu byla asi velká nebo jsem v něčem pochybil. Jsem začátečník a tak jsem se moc snažil .
Hnojky používám Biobizz na květ (s tou slnečnicí ) a potom ještě Topmax. Na růst jsem nic nepoužil .
Větrák mám TT a ofuk mám taky . jen Do škříně jsem zapoměl vyřezat otvorna přívod vzduchu takže vzduch se bere ze škvír ze škříně .
Svitím na rust SONY 250w a na květ 400 w OSRAM PLANSTAR ( chtěl jsem koupit jen na květ ale v groweru mi dali tuto a pak jsem zjistil že jde použít na květ i na růst hold smůla )
PLANSTARka
Stínidlo mám vlastní vyrobené bez hammer uprav takže normální čiré .

Před ýdnem se mi objevil problém s některýma kytkama jelikož jsem zasadil semena z feminizovaných kytek z minulýho roku . Tak jsem ten to tyden střihl 3 Hermáče a to Blue mistiq , Noname a Durban Poisona .
ten je ze vsech nejřidší použitelných tak 5g ... BlueM. jsou sice 2 hlavní paldy ale nedozrále trychomy . a na Nonamu jsou tvrde paličky ale také bílé trychomy. Co s nedozrálýma kytkama ?

A potom jsem si koupil Feminizované AK47 a ty vypadají takto a připadámi že jsou moc řídké Všecny kytky jsem po přepnutí na květ po 3 dnech zastříhaval od listí až před 3týdnama jsem to ostříhal na oko skoro uplně .
Prosím o rady do další sezóny , jak dlouho bych je mel jestě něchat pod světlem .
zde foto

Naposledy upravil babycakes 22-05-2012 v 17:55 PM

Old Post 22-05-2012 v 17:33 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
catsoup
Nový Člen

Karma uživatele catsoup - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 2

nestříhej listí to je tvůj problém , kytka pak nemá energii na to aby udělala bambule a upřímně si myslim že durban poison se pod lampumioc nehodí

Old Post 22-05-2012 v 17:55 PM
catsoup je offline   Profil uživatele catsoup   Find more posts by catsoup   Foto galerie člena catsoup   Click here to Send catsoup a Private Message   Add catsoup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 3


OK , však ten DP mě tak moc nemrzí jako ty AK . Takže pro příště nemám stříhat listy jen ty velké na hlavním stonku ? ja jsem chtěl aby se ta palice nebo celá kytka prosvítila . Jde to ještě nějak zachránit ?
Mám to tam teda nechat ještě nějakou dopu aby ty paldy nabraly a ještě hnojit ?

Old Post 22-05-2012 v 17:58 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

no,sice jsem ještě nic nevypěstoval,ale dost přečetl.Myslím že čiré stínítko je blbost,musí přeci odrážet ne?Na přítah bych nějakou díru udělal.Vzduch si sice najde cestu,ale musí ho být dost.Někde sem tu četl,že podtlak není pro kytky to růžový.A co s nedozrálýma kytkama?Nechat je dozrát?

Old Post 22-05-2012 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 5

jasné je že při dalším , ten otvor udělám, prostě jsem na to zapoměl .Myslel jsem s nedozrálýma kytkama jako s těma hermafroditama ... přece si je nenechám v boxu když mě mužou oprcat Ak jsem je radši vytáhl a střihl .

Old Post 22-05-2012 v 19:07 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 6

Sám sis odpověděl "vzduchu takže vzduch se bere ze škvír ze škříně ." - přístup světla, další jsou ostříhané listy a co se tyče semen, osobně si myslím že ti nedozrajou, ale zkusit mužeš, moc tomu ale nedávej. Raději je zkus dát ven, pokud máš možnost at aspon se nasluní

Old Post 22-05-2012 v 19:14 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 7

Dík moc . Prostě po prvé jsou dobré zkušenosti ale podělal jsem to . teď je hlavni dodělat ty Ak47 a mít z toho aspoň něco a pak upgrade a už jít do dalšího s lepšími zkušenosti :-) .
Díky všem .

Old Post 22-05-2012 v 19:22 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 8

tak,tak, nenech se odradit prvotním neúspěchem a honem do dalšího kola, ktéré už mohlo být pod zářivkou trochu předpěstované, ale to zas na příště..
Jinak kvalitní cirkulace vzduchu, je nutnost...,,, ve skříni žádné "škvíry" být nesmí, aby tam neprosvítalo sebemenší světýlko a to hlavně u zajebaných femek, které jsou kurevsky náchylné na jakýkoliv stres=>hermáč..
A listy které přímo stíní paličkám můžeš ostříhat až tak v 4. až 5. týdnu květu..

Old Post 22-05-2012 v 21:01 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 9

Čau, já bych řekl, že ty kytky vypadaj tak jak vypadaj má jediný důvod a to otrhání listů. Palice sice musí být taky na světle, ale hlavní je list. Ten absorbuje světlo, uchovává živiny atd. atd.

Otrhal jsi jim listy, nemohly růst palice a místo toho rostly listy. A tak pořád dokola. Palice se na světle pěkně vybarví a je sladší, jako jablka, ale ke svému vývinu potřebuje až skoro do konce listy.

Kdysi se mi stalo v outu něco podobného a od té doby jsem prakticky neutrhl jediný zdravý list Někteří groweří listy PROTRHÁVAJÍ, ne pravidelně holí rostliny, část jako já trhá jen nemocné a poškozené listy. 2 - 3 dny před kosou se pak může oholit vše..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 22-05-2012 v 21:52 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Re: problém s řídkostí kytek Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od babycakes
Ahoj.

Mam takový problém , moje představa o výnosu byla asi velká nebo jsem v něčem pochybil. Jsem začátečník a tak jsem se moc snažil .
Hnojky používám Biobizz na květ (s tou slnečnicí ) a potom ještě Topmax. Na růst jsem nic nepoužil .
Větrák mám TT a ofuk mám taky . jen Do škříně jsem zapoměl vyřezat otvorna přívod vzduchu takže vzduch se bere ze škvír ze škříně .
Svitím na rust SONY 250w a na květ 400 w OSRAM PLANSTAR ( chtěl jsem koupit jen na květ ale v groweru mi dali tuto a pak jsem zjistil že jde použít na květ i na růst hold smůla )
PLANSTARka
Stínidlo mám vlastní vyrobené bez hammer uprav takže normální čiré .

Před ýdnem se mi objevil problém s některýma kytkama jelikož jsem zasadil semena z feminizovaných kytek z minulýho roku . Tak jsem ten to tyden střihl 3 Hermáče a to Blue mistiq , Noname a Durban Poisona .
ten je ze vsech nejřidší použitelných tak 5g ... BlueM. jsou sice 2 hlavní paldy ale nedozrále trychomy . a na Nonamu jsou tvrde paličky ale také bílé trychomy. Co s nedozrálýma kytkama ?

A potom jsem si koupil Feminizované AK47 a ty vypadají takto a připadámi že jsou moc řídké Všecny kytky jsem po přepnutí na květ po 3 dnech zastříhaval od listí až před 3týdnama jsem to ostříhal na oko skoro uplně .
Prosím o rady do další sezóny , jak dlouho bych je mel jestě něchat pod světlem .
zde foto


Pokud máš předhnojenou hlínu tak na růst Grow hnojky nepotřebuješ ale pokud ne tak doporučuju přihnojovat.
Vzduch je Hlavní. Udělej si pořádny otvory aby ten větrák běžel naplno!! Pořádně to včechno ošetři aby do boxu nešlo světlo. Tma je Tma a kytky rády Uplnou tmu.
U hermáčů stříhej všechny koule!!! A nebo zrovna celou kytku.
Nedozrálé nech dozrátD
Listy nezastřihávej. Je to jako odpojit Želivku od PrahyD ( žíviny )
Možná pokud jsou veliké tak jenom špičky ale určitě nechat větší část listu.
Ať se daří

Old Post 22-05-2012 v 23:01 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
catsoup
Nový Člen

Karma uživatele catsoup - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 11

hele nevim kolikátej den květu si ale zkusil bych tam nalejt rippen ten to rtrošku dofoukne, ale otázka je jestli chceš mí z biolist,í chemopalice...

Old Post 23-05-2012 v 09:40 AM
catsoup je offline   Profil uživatele catsoup   Find more posts by catsoup   Foto galerie člena catsoup   Click here to Send catsoup a Private Message   Add catsoup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 12

a ještě, jak to tak čtu, jakou tam máš teplotu? to se mi moc nezdá, že bys čtyřkilo uchladil jen "škvírama ve skříni"... nad 30 stupňů kytky už skoro nefotosyntézujou, takže moc nerostou, vypadají divně a navíc jak kytky mají málo listí tak ani nemají čím odpařovat vodu aby se chladily...

a ty hermáče jsou pochopitelné, pod lampu, která přece jenom něco žere a každé g je dobré, bych semínka z nějakého oprcu a ještě feminizivané kytky vůbec nedával, o noname semínkách ani nemluvě... zbytečně to zabere místo a většinou už to je mnohem slabší genetika než ta původní, může to být hermáč a vůbec jsou s tím jenom starosti...

jo a letos jedu taky DP tak jsem zvědav :c)

ať to jde!

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 23-05-2012 v 09:41 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spunkmajer
Stálý Člen

Karma uživatele spunkmajer - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 13

A to je takovej problém tam udělat ten přítah hned? Sežeň si od někoho vrtačku a přímočarou pilu a za 5 minut to máš hotové. Listy nestříhej, to je taková pojebaná teorie, že když se ostříhá listí, kytka to bude hnát do palic. Ku*va, takhle to prostě nefunguje. Odstraňovat JEN poškozené listy. Fotosyntéza probíhá v listech. A jak už bylo řečeno, pokud to nemáš na hodně chladném místě, škvírama ve skříni se ti to nemůže uchladit a v žádném případě se tam nedostane tolik vzduchu, jakej ta kytka potřebuje. Děláš zásadní chyby, dokud je neodstraníš, nikdy nebudeš mít kvalitní výsledek.

Old Post 26-05-2012 v 12:28 PM
spunkmajer je offline   Profil uživatele spunkmajer   Find more posts by spunkmajer   Foto galerie člena spunkmajer   Click here to Send spunkmajer a Private Message   Add spunkmajer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AfroMan
Nový Člen

Karma uživatele AfroMan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 14

Pěkné

Old Post 31-05-2012 v 17:27 PM
AfroMan je offline   Profil uživatele AfroMan   Find more posts by AfroMan   Foto galerie člena AfroMan   Click here to Send AfroMan a Private Message   Add AfroMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 15

děkuji za vaše přidané příspěveky ,
A děkuji obzvláště za kec že když ostříháte listy tak to jde do palic ||| JE TO KEC ||||
děkuji také za stanovené časy ,kdy a kde stříhat .


Teplotu jsem tam měl 25-30°C

po té co jsem zrekonstruoval box tak jsem tam vyřezal dvě díry o průměru 2cm ...ale teď po té co jsem to přečetl zvažuji koupit dva PC větráčky ale newím jak vyřešit teda světlo co bude procházet větráčkama a jak je zapojit do zásuvky ? ..
škvíry oblepím nějakýma lištama nebo obtluču dřevem ,

Teď mám v plánu koupit ještě hurricane větráček a vlhkoměr a teploměr ( kam by se měl umístit ? do spodu nebo do prostřed stěny boxu ? )
Kytky budou semínka od mandala seed SATORI , koupil jsem 3,5l květináče namísto 5,5L a plánuju udělat mřížku a scrog a jak mile prorostou mřížkou je přepnout na květ .( jak vysoko nad květináče mám zavěsit tu mřížku ? )

Budu je hnojit AH hnojkama ale newím jak by se to mělo namíchat ( budou v Battmixu od plagronu)mohl by mi někdo poradit ? kolik micro , rustu a bloomu namíchat na jednu zálivku na 1l ?

také myslím že ty paldy závisi i na stínitku to jsem koupil A wings medium .

Tak předem děkuji za odpovědi,

a Growu zdar :-)

Old Post 01-06-2012 v 19:52 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AfroMan
Nový Člen

Karma uživatele AfroMan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 16

ahoj nejlepší je míchat 4ml, a 4ml květu ) na jeden 1Litr

Old Post 27-08-2012 v 14:25 PM
AfroMan je offline   Profil uživatele AfroMan   Find more posts by AfroMan   Foto galerie člena AfroMan   Click here to Send AfroMan a Private Message   Add AfroMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-04-2009 - Problém: Velká výška kytiček - 12 odpovědí
05-10-2008 - Problém s listy - 3 odpovědí
06-04-2007 - Problém s kytičkama - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2880630 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív