Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Widow - 200W, coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Organika White Widow - 200W, coco Příspěvek č. 1





Zdravím všechny growery!

Rozhodl jsem se taky podělit o svoje výrůstky, dnes to bude určitě všem známý model White Widow.

Hardware:

boxík: DarkStreet 60
světlo: 200W CFL (na to, že je to jen CFL, to celkem svítí)
odtah: ventilátor napojenej na pachovej filtr
ofuk: 15cm ventilátor
zvlhčovačka: od Tefalu
kvetináče: 5x 11 l 25x25x26 cm
substrát: kokos, perlit, worm humus, netopíří guano, dřevěný uhlí + nějaký drobnosti
hnojiva: Bio Bizz - Grow, Bloom, Fish Mix, Plagron - PK 13-14

semínka WW od Ministry Of Cannabis

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Naposledy upravil MrGrow 14-03-2011 v 20:28 PM

Old Post 14-03-2011 v 19:52 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Obecné Detaily už malých paliček Příspěvek č. 2






Po přepnutí na květ se objevily první paličky.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Old Post 14-03-2011 v 20:04 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Obecné Po pár týdnech už větší pálky Příspěvek č. 3






Co dodat? Potěšení každého growera! Všichní známe ten pocit, kdy na kytičky koukáme každý den a těšíme se z každé nové blizničky.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Old Post 14-03-2011 v 20:10 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Obecné A ještě pár fotek nakonec... Příspěvek č. 4





Dva týdny před sklizní. Brzy bude zhodnocení growu, vážení a samozdřejmě posouzení chuti a vlastností.

p.s. Voní pěkně.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Old Post 14-03-2011 v 20:21 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zavalagan
Nový Člen

Karma uživatele Zavalagan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 5

hrube taky sem si ji koupil a z 5semen mam jen 2 co se chytla

nataaahnout...držet.....kašlat....smaaat se

Old Post 14-03-2011 v 22:02 PM
Zavalagan je offline   Profil uživatele Zavalagan   Find more posts by Zavalagan   Foto galerie člena Zavalagan   Click here to Send Zavalagan a Private Message   Add Zavalagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Klíčivost semen Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Zavalagan
hrube taky sem si ji koupil a z 5semen mam jen 2 co se chytla


Mě vyklíčilo všech 5 semen, ale 1 bylo slabší. Naštěstí to napravilo trochu stimulátoru do zálivky.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Naposledy upravil MrGrow 14-03-2011 v 22:33 PM

Old Post 14-03-2011 v 22:09 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 7

Ahoj,chybí tu údaje o době růstu a květu.V kolikátém dnu jsi to zaseknul?
Taky by mě zajímalo,jak si postupoval s hnojením a na kolik si upravoval PH a EC?
No a do třetice jakej tam máš přesně odtah.
Jsi mě čéče inspiroval,abych posílil Watáž.

Takhle bych si představoval,že by to mělo vypadat.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 15-03-2011 v 07:47 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Dotaz Upřesnění growu Příspěvek č. 8






citace:
Původní příspěvek od MagicHerb
Ahoj,chybí tu údaje o době růstu a květu.V kolikátém dnu jsi to zaseknul?
Taky by mě zajímalo,jak si postupoval s hnojením a na kolik si upravoval PH a EC?
No a do třetice jakej tam máš přesně odtah.
Jsi mě čéče inspiroval,abych posílil Watáž.

Takhle bych si představoval,že by to mělo vypadat.


Zdravím, přesnou dobu růstu bohužel sám nevím. Já pěstuju stylem, že když už se mi zdaj kytičky dost veliký a správně vyvětvený, tak je přepnu. Potom už jen počítám dny květu. Přikládám foto z dneška, je to 55. den od přepnutí. Jinak pH držím kolem 6,8 a EC neřeším. Hnojiva dávkuju podle doporučení na obalu tj. 2ml/l Bio Bizz Grow asi od 2. týdne růstu (zpočátku míň), taky aplikuju Fish Mix jako postřik asi 1x týdně + občas ho přidám i do zálivky taky 2ml/l. Jinak týden před přepnutím 12/12 začnu hnojit Bio Bizz Bloom a potom 2 týdny po přepnutí přidávám PK 13-14 až skoro do konce. Před sklizní vše propláchnout vodou a pak už jen . To je ke hnojení asi vše. Co se týče odtahu, tak používám (zatím) ventilátor do trubky, jede 185m3/h. Dočetl jsem se ale, že není vhodný pro pacháče, asi se může zanýst, nebo tak něco, takže zvažuju koupi jiného. Takový ten klasický co se používá. Na funkci tohoto si ale určitě nestěžuji, CFL sice moc nehřeje ale bez odtahu by to nešlo, tento mi zařídí 22-25°C. Což je super. Jinak toto je můj první report, proto je jaksi neúplný a stručný. Budu se snažit to příště napravit. Chystám Big Bud od Sensi seeds.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Naposledy upravil MrGrow 15-03-2011 v 20:56 PM

Old Post 15-03-2011 v 12:40 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Nápad 60. den - Nový způsob focení Příspěvek č. 9






Tak jsem vyzkoušel nový způsob, jak fotit kytičky a myslim si, že to docela vyšlo. Přes den nevyniknou všechny detaily paliček. Ale takto nafocené ve tmě s bleskem je to opravdu paráda. koukněte sami. Jinak příjmám tipy, kolik toho bude. Chystám se to sklidit asi za 3 dny.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Old Post 20-03-2011 v 13:23 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 10

86g

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 20-03-2011 v 13:58 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 11

Pěkné WW od Ministry of Cannabis je fakt dobrota máš se na co tešit he he 112g .

Old Post 20-03-2011 v 16:21 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 12

Nádhera....101,98g. Ale přeju Ti mnohem víc


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 20-03-2011 v 16:26 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 13

Díky za tipy jsem sám zvědavej kolik toho bude. Doufám, že ta stovka padne.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Old Post 20-03-2011 v 17:15 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Obecné Sklizeň Příspěvek č. 14






Tak už jsem to pokosil. Nechtěl jsem to nechávat déle, aby to nebylo moc stoned. Můžete se kouknout na přiložené foto a ohodnotit. Jinak stále přijímám tipy na koncový výnos sušiny. Takže kdo chce K+, proč netipnout. Good luck guys!

Malá nápověda - sklizený společně s větvičkama, tak jak to je na foto, to má 302,7g.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Old Post 21-03-2011 v 15:16 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Obecné Příspěvek č. 15






A ještě nějaký foto.

+ na jedné fotce hash, co jsem setřel z nůžek...šťastné to nůžky.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Old Post 21-03-2011 v 15:19 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

108,5g - tak to se mám taky na co těšit:-)Vypadaj luxusně a K+

Old Post 21-03-2011 v 16:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-04-2019 - 32x White Rhino, 1200W HPS, coco, JiDB - 7 odpovědí
16-12-2016 - 6x White widow 250w HPS - 52 odpovědí
03-04-2013 - 3 x White Widow 200W CLF - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3970690 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív