Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Widow - 200W, coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 33

88,88gramců

Old Post 02-04-2011 v 17:04 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Palec nahoru Zhodnocení WW, 200W CFL Příspěvek č. 34





Koncový report White Widow

...a je to tady Sklizeno, usušeno, zváženo, ochutnáno!

Takže po zavěšení očištěných paliček jsem je nechal schnout pěkně v bedýnce při teplotě okolo 25°C. Už během prvních 3 dnů ztratily téměř 1/2 své váhy. škoda, ale i tak vypadají pěkně. Při konečném vážení váha ukázala přesně 87,1g. Čekal jsem více, ale WW to určitě dohnala kvalitou!

Takže celkově hodnotím grow asi takto:

výnos - 6/10
účinek - 9/10
celková spokojenost - 8/10
radost z growu - 10/10

Toto byla moje první WW, překvapila mě svou sílou! Opravdu silné high které přejde ve stoned asi po dvou hodinách. Oproti svému klonu Early Widow (pěstěno dříve) měla kompaktnější palice a ovocnější chuť.

Odštipky paliček a listy daly taky na trochu domácího hashe...viz foto!

Chtěl bych poděkovat všem zůčastněným a pogratulovat členu Loopuch, který svým tipem 87g byl nejblíže a dostává K+

Ukončuji samozdřejmě tipovačku, ale i nadále příjmam dotazy, nápady a připomínky.

poznámka na konec: Pořídil jsem si sodík, takže brzy bude následovat seriál o Big Bud od Sensi seeds.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Old Post 03-04-2011 v 10:35 AM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 35

Gratulujem Vzhledově si mě mile překvapil na usporku čekal sem že to bude řidčí!! Jinak jak píšeš WW je dost solidní zmaštovák! Prosím o vysvětlení stoned po dvou hodinách? Asi mám mezery! Já po dvou hodinach už bořím další bong! +

Old Post 03-04-2011 v 11:22 AM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Chirurg
Gratulujem Vzhledově si mě mile překvapil na usporku čekal sem že to bude řidčí!! Jinak jak píšeš WW je dost solidní zmaštovák! Prosím o vysvětlení stoned po dvou hodinách? Asi mám mezery! Já po dvou hodinach už bořím další bong! +


Taky používám bong! Je to super nářez. Ale tenhle stávek jsem měl prostě po jednom už bez dalšího. Opravdu dlouhej high a potom přišlo stoned. Nevim přesně, jestli 2 hod...přeci jenom čas se vnímá trochu jinak. Každopádně WW je super! A věřim, že pod výbojkou by se zvednul i výnos a bylo by to excelentní! Jinak jsem byl taky překvapenej tím vzhledem, opravdu poměrně pevný voňavý pálky. Doporučuju.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Old Post 03-04-2011 v 12:50 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Zdar chlape,
Hele jak děláš ty fotky paliček v tom kolečku ? Vypadá to pěkně

Old Post 25-10-2011 v 13:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Wrath
Zdar chlape,
Hele jak děláš ty fotky paliček v tom kolečku ? Vypadá to pěkně


dovolím si odpovědět za autora... že by lupa?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 25-10-2011 v 14:22 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-04-2019 - 32x White Rhino, 1200W HPS, coco, JiDB - 7 odpovědí
16-12-2016 - 6x White widow 250w HPS - 52 odpovědí
03-04-2013 - 3 x White Widow 200W CLF - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7402840 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív