Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 32x White Rhino, 1200W HPS, coco, JiDB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Delid
Nový Člen

Karma uživatele Delid - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 16  

32x White Rhino, 1200W HPS, coco, JiDB Příspěvek č. 1






Čus growers, rád bych se s Váma podělil o následující growing..

Pěstební prostor: Homebox HomeLab/GrowLab 120L - 240x120x200
Osvětlení: 2x 600W HPS = výbojky Osram (SON-T PLUS) & elektron.předř. SunPro
Vzduchotechnika: Ventilátor s výkonem 1200 m3/h & uhlíkový filtr Prima Klima
Pěstební médium: Plagron Cocos Premium v 32x 5,7l
Osazenstvo: 32x White Rhino klony od nedalekého growera, matka stará 8 let, Nirvana seeds
Hnojivo: JUNGLE indabox (základní složky amb, bez X)

První zálivku do nového kokosu jsem namíchal na: EC:1,3 a PH:5,5
(po jistých zkušenostech dávám na start nižší ph)

Na úvod si tu dovolím dát pár fotek..
(ten kokos samozřejmě doplním, pochybělo mi )

Day 1 - 18/6
____________

Když něco děláš pořádně tak stúpáš .....
Když něco děláš s cigou v papuli tak aspoň pútaš .....

Naposledy upravil Delid 15-10-2018 v 19:47 PM

Old Post 15-10-2018 v 18:44 PM
Delid je offline   Profil uživatele Delid   Find more posts by Delid   Foto galerie člena Delid   Click here to Send Delid a Private Message   Add Delid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delid
Nový Člen

Karma uživatele Delid - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2





Ahoj, dnes jsem si šel koupit prodlužku, ale nepořídil jsem. V obchodech jsou snad jen nějaké "modely". Ve většině jsou použity vodiče 3x 1 mm2, a ty při délce 5 m nejsou moc OK . Takže jsem požádal prodavače o prodej kusového kabelu s vodičy 3x 2,5 mm2 + vidlice se zásuvkou na 16A. Toť vše profesionálně zapojeno. Nemusím mít konečně strach z toho, že vyhořím. Ano, pravda, proud který poteče do boxu, bude cca 7-8 Ampér (2x hps + ofuky a ventilace), ale je třeba počítat s délkou prodlužky (vyšší odpor) a také mám rád, když jsou elektrokabely nad-dimenzované (ať si každý říká co chce, ale ty klasické prodlužky, co koupíte už hotové, se prostě hřejou)...

Zatím jede jen 1x 600w. Holky všechny vzpřímené, ani jedna nelehla, tak to má být . Uvidíme jak kytky pojedou, chtěl bych je co nejdříve hodit na květ, ať mám na Vánoční svátky pohodu

Day 2 - 18/6
____________

Když něco děláš pořádně tak stúpáš .....
Když něco děláš s cigou v papuli tak aspoň pútaš .....

Old Post 16-10-2018 v 16:09 PM
Delid je offline   Profil uživatele Delid   Find more posts by Delid   Foto galerie člena Delid   Click here to Send Delid a Private Message   Add Delid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Delid
Ahoj, dnes jsem si šel koupit prodlužku, ale nepořídil jsem. V obchodech jsou snad jen nějaké "modely". Ve většině jsou použity vodiče 3x 1 mm2, a ty při délce 5 m nejsou moc OK . Takže jsem požádal prodavače o prodej kusového kabelu s vodičy 3x 2,5 mm2 + vidlice se zásuvkou na 16A. Toť vše profesionálně zapojeno. Nemusím mít konečně strach z toho, že vyhořím.
Day 2 - 18/6
____________


trochu komedie jestli to spinas tim shitem z prvního obrazku...

EDIT: jj, pak to dava smysl

Naposledy upravil Gauss 16-10-2018 v 20:27 PM

Old Post 16-10-2018 v 19:01 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delid
Nový Člen

Karma uživatele Delid - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Gauss


trochu komedie jestli to spinas tim shitem z prvního obrazku...


Mám to zapojené přes stykač.

Když něco děláš pořádně tak stúpáš .....
Když něco děláš s cigou v papuli tak aspoň pútaš .....

Old Post 16-10-2018 v 19:37 PM
Delid je offline   Profil uživatele Delid   Find more posts by Delid   Foto galerie člena Delid   Click here to Send Delid a Private Message   Add Delid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delid
Nový Člen

Karma uživatele Delid - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 5


Dnes proveden záštip a svačinka s EC:1,4 a PH:5,8

Day 5 - 18/6
____________

Když něco děláš pořádně tak stúpáš .....
Když něco děláš s cigou v papuli tak aspoň pútaš .....

Old Post 19-10-2018 v 16:10 PM
Delid je offline   Profil uživatele Delid   Find more posts by Delid   Foto galerie člena Delid   Click here to Send Delid a Private Message   Add Delid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Delid


Mám to zapojené přes stykač.


Skus k tomu napísať viac tiež by som rad upgradol kabeláž a pripojenie.

Old Post 19-10-2018 v 21:46 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delid
Nový Člen

Karma uživatele Delid - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon


Skus k tomu napísať viac tiež by som rad upgradol kabeláž a pripojenie.


Časovač ti ovládá jen stykač, který je dělaný na spínání indukčních proudů a nehrozí tak to, že se spečou kontakty na časovači (světla zůstanou svítit), nebo se časem opálí (světla se nezapnou), a nebo do třetice - roztečou se pájené spoje v časovači - to je ale lehce opravitelné .. Nevím co víc k tomu napsat

Když něco děláš pořádně tak stúpáš .....
Když něco děláš s cigou v papuli tak aspoň pútaš .....

Old Post 19-10-2018 v 21:55 PM
Delid je offline   Profil uživatele Delid   Find more posts by Delid   Foto galerie člena Delid   Click here to Send Delid a Private Message   Add Delid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delid
Nový Člen

Karma uživatele Delid - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8

Omlouvam se za neauktualizaci, výsledek byl 1170 😊 plus nejake spodky

Když něco děláš pořádně tak stúpáš .....
Když něco děláš s cigou v papuli tak aspoň pútaš .....

Old Post 23-04-2019 v 17:59 PM
Delid je offline   Profil uživatele Delid   Find more posts by Delid   Foto galerie člena Delid   Click here to Send Delid a Private Message   Add Delid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2016 - 2.grow - 6x White Rhino - 250w HPS - hlina - 45 odpovědí
25-10-2011 - White Widow - 200W, coco - 70 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7091420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív