Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Zatemňování - Zatemňění - Zakrýváni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 17

Mno jak uš tady bylo řečeno, musel bys to přikrývat pořád jinak by ti z květu šla o5 na růst, stresoval bys jí...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 22-03-2008 v 17:55 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Příspěvek č. 18

ano jde to, ale musíš pokračovat v zatemňování i nadále, ohrozil bys kvalitu květu tím, že by ti kytka pravděpodobně "zhermafroditovala"

PEACE

LEGALIZE IT !!!

Old Post 22-03-2008 v 18:17 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 19

Aha, díky... ale, existuje teda nějaký způsob jak přivést kytku ke květu dřív? Četl jsem tu o chemii SUPERBUD, ale to se již neprodává... existuje něco dostupného, podobného?

Old Post 22-03-2008 v 21:13 PM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 20

Slišel jsem něco že to začnou víc hnojit a ono to přejde do květu. Ale podle mě je to opjet stres a asi by to nedopadlo dobře.

Jediný co bych ti doporučil jestli to chceš mít dřív. Zasadit to o měsíc dřív tak že někdy teď a pak zatemňovat. Nebo to normálně nech vykvést kdyš to bude chtít. Kdo si počká ten se dočká...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 22-03-2008 v 21:22 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 21

No, zatemňovat každej den to asi nejspíš nepůjde, vzhledem k mí lenosti každý den vstávat... Nicméně kdybych to zatemnil párkrát třeba v polovině srpna, možná že by se už kytka k růstu nevrátila, protože už by ta perioda byla "na hraně", možná že za pokus to stojí...

Chtěl jsem to hlavně proto, že se obávám plísně u mé WW a kdyby to kvetlo v létě, palice by byly, myslím, větší, než když to kvete v září, říjnu, kdy už často sluníčko tolik nesvítí...

Old Post 22-03-2008 v 21:53 PM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 22

Mno hele neřekl bych že by byli vo moc větší, vo pár gramů víc miň na tom nesejde ne?

Nech je prostě růst jak chce příroda, příroda vi co má dělat...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 23-03-2008 v 00:05 AM

Old Post 22-03-2008 v 22:46 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 23

No, větší výnos je spíš sekundární účel, primárně tím chci zabránit plísním a docílit dřívější sklizně
No, za pokus alespoň na jedné kytičce to myslím stojí...

Old Post 24-03-2008 v 16:10 PM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 24

Mno jak chceš....

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-03-2008 v 17:24 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 25

TO Why?!:

Vdovku chceš mať vonku alebo v skleníku?

Marihuana je dar.

Old Post 24-03-2008 v 19:15 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mišák
Nový Člen

Karma uživatele Mišák - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 26

Zdar všici,z vlastní skušenosti přispěju troškou do mlýna.Loni jsem skoušel víc vzorků a že skusím něco udělat dřiv.Měl jsem 2 rost.Mat.tundry a 2 Mangolian indica od Sagamaty,zat.jsem začal v půlce června,rostliny byli v substrátu všechny vedle sebe,,2.5x2.5m,,a vyška 60 cm,na zat jsem použil černy igelit nataženy na konstrukci z střeš.latí s výškou 110 cm.Problém je že musím ráno oddělat večer natáhnout plachtu,ja od 9 do9+-,problém že když svítí slunko je pod fol.dost horko,spravil to ventilator prům 100 s kouskem trubky a kolmým kolenem nasměr.na vršek rostlin.Po 14 dnech jsem přestal pravidelně folii dávat a dal ji 2-3x tydně a později vůbec,rostliny už nerostly a valili jen šíšky,po 2 měsících sklizeno a v pododě,žádný problém s plísní a škůdci.

Mišák

Old Post 24-03-2008 v 20:55 PM
Mišák je offline   Profil uživatele Mišák   Find more posts by Mišák   Foto galerie člena Mišák   Click here to Send Mišák a Private Message   Add Mišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 27

No, přesně takle jsem si to předsavoval a do kdy jsi přestal dávat fólii úplně?
Já to asi udělám tak, že začnu zatemňovat tak ke konci července do poloviny srpna, pak už to podlě mě pokvete normálně dál, uvidím
Každopádně problém bude asi ten větrák, který určitě mít nebudu, takže to budu muset vymyslet jinak...

Old Post 25-03-2008 v 07:09 AM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mišák
Nový Člen

Karma uživatele Mišák - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 28

To ochlazování tam nějaké být musi,jinak se ti vršky uvaří a rostlina musí dýchat,někde jsem tu četl o nejaké textilii,z jedné strany bilá a druhé černá,,vnitřní,,ta by byla lepší.Možná to skusím na foliák,ale až v půli srpna.Jo a igelit jsem dával pravidelně tak 18 dní pak chvilku obden a potom vůbec.Po těch 18 dnech spomalili růst a valili šišky a když jsem nezakrýval už nerostly.

Mišák

Old Post 25-03-2008 v 19:34 PM
Mišák je offline   Profil uživatele Mišák   Find more posts by Mišák   Foto galerie člena Mišák   Click here to Send Mišák a Private Message   Add Mišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
east
Vato Loco

Karma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 29

Moje zkušenost. Pěstuju v kýblech. Minulý rok jsem pěstoval Bushmanna, S.Marii a White Russian. Bushmanna jsem cvičně zakrýval od června a cvičně jsem jej zralého sklidil kolem 10.7. (+-). Zbytek jsem začal zakrývat začátkem července a do září bylo vše hotovo. Kytky jsem v pozdějším květu sem tam ponejvíce o víkendech zakrývat nemoh a nemám pocit, že by jim to nějak ublížilo...Přesto myslím, že v začátku květu by se měl důsledně dodržovat režim zakrývání..

Zdejší vzduch, toť léčivá kysivelka!

Old Post 26-03-2008 v 23:56 PM
east je offline   Profil uživatele east   Find more posts by east   Foto galerie člena east   Click here to Send east a Private Message   Add east to your buddy list     Navštiv homepage uživatele east! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 30

zdarec,
Why?! celkem mě pobavilo, že už teď v březnu se strachješ aby ti kytka nezačala plesmnivět :-)
První týden až 14 dní než se kytka přepne musíš být důsledný aby ti to nezhemovatělo až to bude v palicích tak už to můžeš šulit...mám zkušenost jen s odnášením kýblů do tmy..

jinak WW mi vždy dojela bez přitmívání kolem 20.10.

Old Post 29-03-2008 v 19:49 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 31

No, vzešlo to z toho, že jsem přemejšlel, jak předejít plísním a potom jsem si i uvědomil, že tímhle by se dalo docílit i dřívější sklizně a většim palicim

A neslyšel teda někdo o nějakým přípravku, jako byl SUPERBUD? Tim by se to dalo dobře vyřešit... Ten už se teď ale neprodává

Old Post 29-03-2008 v 22:59 PM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Magor
Nový Člen

Karma uživatele Magor - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 32

Zdar,

Mám podobný problém jak někteří přede mnou - z různých důvodů musím sklidit co nejdřív (asi začnu zatemňovat už teď) a při zatemňování bych se chtěl co nejmíň nadřit... :-)

Bylo by možná dobré vědět, jak to vlastně funguje - neví to tady nějaký biolog? Tipoval bych že světlo má vliv na tvorbu/odbourávání nějaké chemikálie (hormonu?), podle které se rostlinka rozhodne, že má kvést.

Kdyby to tak bylo, možná by nevadilo, kdyby člověk třeba místo 12/12 každý den zatemňoval na 10/14 každý druhý den? Nebo tak něco... :-)

Takováhle brzká sklizeň by měla navíc jednu výhodu - na tvorbu palic by se vychytalo nejlepší sluníčko - červen, červenec ... to by se třeba poznalo na kvalitě... :-)

Old Post 03-06-2008 v 14:26 PM
Magor je offline   Profil uživatele Magor   Find more posts by Magor   Foto galerie člena Magor   Click here to Send Magor a Private Message   Add Magor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6590950 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív