Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Zatemňování - Zatemňění - Zakrýváni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
zhuleny cap
Stálý Člen

Karma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 65

ja si myslel ze nic nestane ale prece jsem se chtel zeptat tak dik za ujisteni az kytky budou dost vysoke hned je budu schovavat a muzes mi poradit nejake dobre hnojivo na kvet

Old Post 25-05-2012 v 19:08 PM
zhuleny cap je offline   Profil uživatele zhuleny cap   Find more posts by zhuleny cap   Foto galerie člena zhuleny cap   Click here to Send zhuleny cap a Private Message   Add zhuleny cap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od zhuleny cap
mam je venku na zahradce a a hned vedle mam velkou garaz kde je muzu schovavat aby driv vykvetly ale jde mi oto jestli tim neco neposeru kdyz doba sklizne je zari rijen
jinak ohybani znam ale moc se mi dotoho nechce
Tak já bych to zkusil přesadit do nějaký ohromný díry(na dně kobilince) a pak jen zatřihávat a ohýbat.To by byl pak takovej ohromnej strom.Máš fotky?

Old Post 25-05-2012 v 19:16 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galejda
Stálý Člen

Karma uživatele galejda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 67

Dotaz na balkonovku model Afgan 1 už přez metr vysokou sázená na prvního máje , začína přerůstat na ohejbání už neni místo potřebuju ji nastartovat na květ otázka zní bude stačit ji dát do pokoje kde je přítmí přes den budou zatáhlý žaluzie a bude skoro tma.A na jak dlouho ji tam případně dát díky.

Old Post 09-08-2012 v 09:39 AM
galejda je offline   Profil uživatele galejda   Find more posts by galejda   Foto galerie člena galejda   Click here to Send galejda a Private Message   Add galejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 68

Skoro tma, to nevím, je potřeba aspoň taková tma jako maj večír. A dej je tam na 12h. 12h slunce/12h tma každej den, po 3 dnech by jsi měl asi tak vidět náznak prvních blizniček.
A zatmívej je tak do konce srpna, v září už by se neměli přepnout z5 na růlt.

Old Post 09-08-2012 v 10:51 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od galejda
Dotaz na balkonovku model Afgan 1 už přez metr vysokou sázená na prvního máje , začína přerůstat na ohejbání už neni místo potřebuju ji nastartovat na květ otázka zní bude stačit ji dát do pokoje kde je přítmí přes den budou zatáhlý žaluzie a bude skoro tma.A na jak dlouho ji tam případně dát díky.


Vyhaž z nějaké skříně hadry na hromadu, kytky nech venku třeba od 7.00. - 19.00. a zbytek těch 12 h. je zavři do skříně, nebo do špajzu, koupelny, kamkoliv kde dokážeš 12 hodin udržet tmu.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 09-08-2012 v 11:41 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 70

Blbej dotaz na zatemnovani. Planuju zatemnovat spanelskou sativu od 1. srpna, jedu ovsem v polovine srpna na par dni pryc...nebude vadit, kdyz ji dam do totalni tmy na 3-4 dny ?

A neexistuje nejaky pytel na zatemnovani? Kytky jsou v kvetinacich, odhaduju ze budou mit tak jeden metr - pripada me jednodusi na neco hodit, nezli je neustale nekam stehovat.

Old Post 12-06-2014 v 10:30 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomass G
Nový Člen

Karma uživatele Tomass G - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 71

Zdar,
za těch 14 dnů co to budeš zatemňovat ti to pěkně nakvete a pak už nemusíš zatemňovat v pohodě ti to dojede. Ty tři dny ve tmě to by byl pořádný šok pro rostlinu nedoporučuji. Pak jak dojedeš z dovolené můžeš, ale nemusíš pokračovat v zatemňování. Stalo se mi pouze jednou kdy rostlina začala růst ale to byl model honey b od barneys farm ma to dobu kvetu 80-90dnů na venek docela průser, ale když poctivě zatemňuješ tak to vpohodě dokvete.

Old Post 29-06-2014 v 11:24 AM
Tomass G je offline   Profil uživatele Tomass G   Find more posts by Tomass G   Foto galerie člena Tomass G   Click here to Send Tomass G a Private Message   Add Tomass G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EvzenTulipan
Nový Člen

Karma uživatele EvzenTulipan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 72

Ahoj, letos zkouším zatemňovat a vím, že pro holky není dobré je pořád přenášet, hlavně na ten páreček keříků nemám místo. Napadlo mě udělat jakousi konstrukci s plachtou, která by se v podvečer, kdy ještě svítí pouze přes tu konstrukci přetáhla a ráno opět srolovala. Znělo mi to jednoduše do té doby, než jsem jsem se začal shánět po plachtě, či textilii, která by světlo zachytávala úplně. Zkusil jsem již reklamní plachty, ale ty jsou k ničemu. Prosvítají a v ,,zatemňovači´´ je pořád moc velké světlo. Máte s tím někdo zkušenost? Co použít třeba toto: http://www.diskont-zahradkar.cz/pla...rekryvaci-5x6m/ ? Myslíte, že by to mohlo bejt prospěšné? Díky všem zatemňovatelům za rady.

Old Post 28-06-2015 v 22:19 PM
EvzenTulipan je offline   Profil uživatele EvzenTulipan   Find more posts by EvzenTulipan   Foto galerie člena EvzenTulipan   Click here to Send EvzenTulipan a Private Message   Add EvzenTulipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 73

Ahoj, ta plachta ti podla mna bude presvitat tiez. Mozes to skusit, ak to bude zle, urcite sa niekde hodi :-). Podla mna by bola dobra ciernobiela folia. Je sice nepriedusna, ale to sa da vyriesit tak, ze ju uz v noci das dole. Pripadne to nacasovat tak, ze v neskorskej faze kvetu uz zatemnovat nebudes.

Old Post 28-06-2015 v 23:04 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8794650 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív