Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Hydro NFT->400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Majkyky
Stálý Člen

Karma uživatele Majkyky - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33 

Hydroponie První Hydro NFT->400w Příspěvek č. 1



Zdarec groweři,

po předchozích 3 sklizní v hlíně jsem se rozhold zkusit hydro, konkrétvně v systémku NFT grow tank GT 424

světlo 400w

hnojiva -> advance hydroponic of holand (jak růst, květ, enzymi, exelator)

ph vody pro začátek 5,8

teplota (den) 30 noc (20)

model New York Diesel - start 24. 2. 2010

Naposledy upravil Majkyky 28-02-2010 v 17:52 PM

Old Post 28-02-2010 v 07:57 AM
Majkyky je offline   Profil uživatele Majkyky   Find more posts by Majkyky   Foto galerie člena Majkyky   Click here to Send Majkyky a Private Message   Add Majkyky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Ty velky RW kostky dej napřed mimo NFT až vylezou pořadny kořeny tak je teprve dej na tu vanu.

Takhle je budeš mít hned zbytečne přechcany.

Old Post 28-02-2010 v 09:28 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkyky
Stálý Člen

Karma uživatele Majkyky - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 3

já mám řízky od kámoše, tak 10 cm velky už, takže rovnou do vany jsem je dal, za chvíli jsem dám fotky

Old Post 28-02-2010 v 10:57 AM
Majkyky je offline   Profil uživatele Majkyky   Find more posts by Majkyky   Foto galerie člena Majkyky   Click here to Send Majkyky a Private Message   Add Majkyky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkyky
Stálý Člen

Karma uživatele Majkyky - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 4



tohle jsou holky po 3 dnech v NFT, mi přijdou že rostou nějak pomalu

Old Post 28-02-2010 v 11:13 AM
Majkyky je offline   Profil uživatele Majkyky   Find more posts by Majkyky   Foto galerie člena Majkyky   Click here to Send Majkyky a Private Message   Add Majkyky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 5

Majky : Machoman se ti snažil poradit že musiš mit ty velke kostky řadne prokořenene než je usadiš do NFT jinak budou zbytečne zasekany protože budou porad jak řika přechcany ... A je jedno jestli máš klon 10-20 cm . Jde o kořenovy bal .

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 28-02-2010 v 11:14 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkyky
Stálý Člen

Karma uživatele Majkyky - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 6

a co s nima mám tedy dělat? kam je mám dát?

Old Post 28-02-2010 v 11:29 AM
Majkyky je offline   Profil uživatele Majkyky   Find more posts by Majkyky   Foto galerie člena Majkyky   Click here to Send Majkyky a Private Message   Add Majkyky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkyky
Stálý Člen

Karma uživatele Majkyky - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 7

nebo aby nebyli fůrt prochcaný, tak dát na čerpadlo časovač, a pouštět jim ze začátku méně vody. Ale co tu u mě byl týpek, co mi radil, tak říkal, že v pohodě to tam můžu dát a nechat to téct nonstop

Old Post 28-02-2010 v 11:32 AM
Majkyky je offline   Profil uživatele Majkyky   Find more posts by Majkyky   Foto galerie člena Majkyky   Click here to Send Majkyky a Private Message   Add Majkyky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 8

Majky : No na prokořeni kostek je samo sebou vhodne pařenište/parnik ... A nebo dej na kazdou kostku čtyři paratka zespod a udelaš jim takove nožičky, takže nebudou sedet v tom produ roztoku ... To že roztou pomalu je tim že nemaji dostatečne rozvinuty kořenovy system a tim jsou zasekle a bude chvili trvat než se rozjedou ... Prave pro to jsi je mel mit už pripravene v prokořenenych kostkach s peknyma korenama a hned by jsi videl jak se rozjedou .. Koreny jsou zaklad !!!! A taky jak vidim ty kloniky jsou to docela slabi jedinci což jsou dalši zaseky ... Práve pro to je třeba mit silne zdrave a prokořenene klony pro to aby to šlo vše o hodne lepe .

Naposledy upravil Scott 28-02-2010 v 11:57 AM

Old Post 28-02-2010 v 11:51 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkyky
Stálý Člen

Karma uživatele Majkyky - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 9

uvidíme, za pár dní jestli se zlepší oni jako rostou, ale někde jsem četl, že mají až 1 cm za den, a to zatím nějak nejede no

Old Post 28-02-2010 v 12:01 PM
Majkyky je offline   Profil uživatele Majkyky   Find more posts by Majkyky   Foto galerie člena Majkyky   Click here to Send Majkyky a Private Message   Add Majkyky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 10

Majky : Tedkom se musi dát dohromady .. Silny a rychly rust bude až budou mit plne rozvinuty kořenovy system a bude videt že už jsou zdrave a sedli si pak to bude teprve hučet pokud bude všechno ok a to i vice než o 1 cm denne !!

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 28-02-2010 v 12:36 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Majkyky
nebo aby nebyli fůrt prochcaný, tak dát na čerpadlo časovač, a pouštět jim ze začátku méně vody. Ale co tu u mě byl týpek, co mi radil, tak říkal, že v pohodě to tam můžu dát a nechat to téct nonstop


hi all,

no hele pokud as cerpadlo na 12w tak krat 24x7x12= ani nevim kolik w... ale nebude te to stat snad vic nez 10-30kc ale tolik ti sezere cerpadlo nez ti prorostou koreny ...asi nejak +/-

napriklad u sebe :

jo oni prorosli(koreny srkze velkou kostku) ale behem 3-4dnu a pak rust byl jenom podporovan rzitronikem..... ale ted ho nemam a roste to stejne brutalne....dokonce byly vyhonky i nahoru nad kostku vertikalne,po smeru co roste kytka...a pak se z toho stali vzduchove koreny .....

pokud ti prorostou skrze velkou kostku jakoby usetris cas....:

sem to resil vypinanim cerpadla.prvni 3dny...pak vypinani jenom na par minut
ale ...jeste pred tim nez sem zasadil rizky ...poradne sem vymacknul kostky ....aby jenom dole cerpali vodu jinak RW je na to idealni takze no stress..


jinak bych fakt doporucil na posledni mesic zapojit 600w o moc tepla to neni ale vic lumenu udela sve....

hele

napriklad fakt mi pomohlo u kamika... jeste pred zasazenim rizku ... neham namacet RW kostky v roztoku pH 5.2 a k tomu rzitronic a trosku hnojiva...a to vse nehat probublat....tak 2dny ...

hele pak jenom postrikas listi nejaky podpurnym prostredkem.. :.v mem pripade V.H.O.(http://www.hydroponics-hydroponics....-output-vho.cfm) od Advanced Nutrients ,ne nedelam reklamu ale videl sem vysledky a co to dela...takze doporucuji....dokonce i koreny pred presazenim... :.a SuperThreadem ci asi superthrive ....jenom listi . .. a do 2 dnu ti prorostou kostku jak nic....a pak uz se jenom koukas jak se vetveji

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Naposledy upravil hlavolampolska 28-02-2010 v 15:41 PM

Old Post 28-02-2010 v 15:10 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Scott
Majky : Tedkom se musi dát dohromady .. Silny a rychly rust bude až budou mit plne rozvinuty kořenovy system a bude videt že už jsou zdrave a sedli si pak to bude teprve hučet pokud bude všechno ok a to i vice než o 1 cm denne !!


no souhlasim ... koreny o vic jak 3-5cm za den a vrsky no to zalezi jak se jede vrsek ..,

ale 2cm denne neni problem..pokud je vysoko lampa...a stejne nejvic to roste kdyz je tma...atd..

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Old Post 28-02-2010 v 15:30 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkyky
Stálý Člen

Karma uživatele Majkyky - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 13

Ted jsem kontroloval kosky, a mělo by to už být ok, kořínky už prorůstají celouu tou kostkouu

Old Post 28-02-2010 v 17:22 PM
Majkyky je offline   Profil uživatele Majkyky   Find more posts by Majkyky   Foto galerie člena Majkyky   Click here to Send Majkyky a Private Message   Add Majkyky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Ahoj plánuju taky NFT první pokus... chci se optat co to tam na tech prvních fotkách máš za tu bílou folii pod tema RW kostkama.. a nevím jestli je to jen spatně vyfocené ale na těch dalších fotkách nevidím žádné stínidlo! nevedeš???...

Old Post 28-02-2010 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkyky
Stálý Člen

Karma uživatele Majkyky - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 15

jaké ph, by jste mi doporučili? ted jsem měřil a měl jsem 6,1

Old Post 28-02-2010 v 17:25 PM
Majkyky je offline   Profil uživatele Majkyky   Find more posts by Majkyky   Foto galerie člena Majkyky   Click here to Send Majkyky a Private Message   Add Majkyky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkyky
Stálý Člen

Karma uživatele Majkyky - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 16

To Osvin,
pod těma koskama je netkaná textílie, pro kořínky, v budoucnu v tom porostou, stojí asi +-50 metr.

Stínidlo v tom cooltubu je, akorát na té fotce to nejni vidět

Old Post 28-02-2010 v 17:26 PM
Majkyky je offline   Profil uživatele Majkyky   Find more posts by Majkyky   Foto galerie člena Majkyky   Click here to Send Majkyky a Private Message   Add Majkyky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-07-2015 - první INDOOR - 600W - 218 odpovědí
01-09-2014 - První Hydro 600W - 40 odpovědí
06-04-2013 - první SOG 400W - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9093810 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív