Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Hydro 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Risman
Nový Člen

Karma uživatele Risman - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 16  

Obecné První Hydro 600W Příspěvek č. 1

Zdravim, všechny growery uvitám vaší kritiku i pochvali, včetně dobrých rad a tipů.. Přibližně každé tři dny sem budu vkládat foto+ detailní popis mého pěstu.. A nakonec, když se podaří, co se dařit má i nějaký výsledek..

Old Post 29-09-2013 v 15:57 PM
Risman je offline   Profil uživatele Risman   Find more posts by Risman   Foto galerie člena Risman   Click here to Send Risman a Private Message   Add Risman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risman
Nový Člen

Karma uživatele Risman - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2




12x critical mass
600W sodík
odtah 400M3/h
system hydro drip
cirkulacní klipsnový větrák
hnojky: AH hydro komplet+enzimy+PH-


foto:
4. den
ph 5,8-6,0
EC zatim nevim dávkuju polovinu doporučeného podle tabulek AH
teplota 25°C

koment: zatim kořínky neprorostly přes kostky takže čekám potom je usadim do rohoží až už to pojede.. všechno komplet připravené, kytičkám se zatim daří dobře a vypadají zdravě

Old Post 29-09-2013 v 16:12 PM
Risman je offline   Profil uživatele Risman   Find more posts by Risman   Foto galerie člena Risman   Click here to Send Risman a Private Message   Add Risman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 3

Zdarec, vypadá to zatím k světu ale PH bych snížil kolem 5,0 - 5,2 možná bych dal klidně i trošku méně než polovinu koncentrace, AH sem používal přes rok a na takovy prcky bych nejel více jak 1,1 budu sledovat ... btw zajimavá konstrukce jo a je škoda pálit na ně 6OOw jestli muzes dej je prokořenit pod něco slabšího

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 29-09-2013 v 22:11 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risman
Nový Člen

Karma uživatele Risman - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4

zatím jedu polovinu z tabulek, abych to nespalil, jen korenak dávám přesně a nemám jiné predradniky takže musím ještě zainvestovat jinak konstrukce plně funkční a jsem na ní hrdej.. přesně podle požadavků jinak ph bych chtěl udržovat mezi 5,5-5-8 protože nemám moc zkušenosti s nizsima cislama.. jinak díky za reakci a rady

Old Post 29-09-2013 v 22:49 PM
Risman je offline   Profil uživatele Risman   Find more posts by Risman   Foto galerie člena Risman   Click here to Send Risman a Private Message   Add Risman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 5

na začátku jeď nižší, protože i když si dobře napufruješ rohože, tak ti to budou zvyšovat a při tom ph okolo 5,3-5,5 víc žerou... teda aspon ty hnoje JIDB

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 29-09-2013 v 23:21 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risman
Nový Člen

Karma uživatele Risman - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 6

Ok díky za radu.. vyzkouším

Old Post 30-09-2013 v 01:11 AM
Risman je offline   Profil uživatele Risman   Find more posts by Risman   Foto galerie člena Risman   Click here to Send Risman a Private Message   Add Risman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rysak
Nový Člen

Karma uživatele rysak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 7

nas zakaznik nas pan!jinak dik za pochvalu konstrukce.

Old Post 01-10-2013 v 23:06 PM
rysak je offline   Profil uživatele rysak   Find more posts by rysak   Foto galerie člena rysak   Click here to Send rysak a Private Message   Add rysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risman
Nový Člen

Karma uživatele Risman - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8




Tak a je to tu.. nová aktualizace. Trošku později než jsem očekával, ale bohužel dřív jsem nemohl, protože jsem tu o vikendu nebyl..

PH: trošku mi stouplo na 5,9
EC: zatím dávám stejně jako na začátku, aby měli dobrý rozjezd
TEPLOTA: 19,5 NOC 26,5 DEN
VLHKOST: 80%

DETAILY:
kytičky prokořenily jsou už na rohožích na svých místech a zatím to vypadá, že se jim daří fajn, zítra budu přepínat na 12/12 a začneme kvést.. Protože už mají cca. 35cm a jsou celkem divoký jinak krásně se rozvětvují bez mojí pomoci což je fajn.. Přikládám foto a pěstu zdar

Old Post 06-10-2013 v 20:41 PM
Risman je offline   Profil uživatele Risman   Find more posts by Risman   Foto galerie člena Risman   Click here to Send Risman a Private Message   Add Risman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risman
Nový Člen

Karma uživatele Risman - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 9

Tak dnes je to první den na 12/12 a od předešlích hnojek udělanej dvakrát průplach a namícháno 2/3 koncentrace hnojek podle tabulek AH.. Akorád jsem dnes narazil na menší problémek s PH, ikdyž mi to v kalvasu přes vikend stouplo na 5,8 tak pruplach měl 6,5... Tak jsem ted dal PH 5,0 a uvidim do dalšího průplachu, jak to bude vypadat..
Tak uvidim co to udělá, nechám to tak 5 dní a pak to tu zaktualizuju včetně fotek, aby byl vidět rozdíl

Old Post 07-10-2013 v 11:50 AM
Risman je offline   Profil uživatele Risman   Find more posts by Risman   Foto galerie člena Risman   Click here to Send Risman a Private Message   Add Risman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risman
Nový Člen

Karma uživatele Risman - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10




7 dní na 12/12

PH:5,6
EC: dávám 3/4 z tabulek AH
TEPLOTA: DEN 26-27,9°C NOC 19-20°C
VLHKOST: 60-70%

DETAILY: Heh, zatím se mi to moc líbí a jsem spokojen, jen doufám, že takhle budu spokojen i po úrodě.. Jinak musim říct jedno a doufám, že se to nikoho nedotkne.. Jen můj názor a to je at se jde hlína zahrabat, protože co se děje v tom hydru to je neskutečný to roste před očima a za 7 dní takovej rozdíl!!!!!!! Jinak co se týče kytiček tak mi příjdou až moc zdraví, krásně zelený a ani spodní starý listy, co měli jako malý řízečky ještě nejdou odtrhnout prostě zatim to vypadá na báječný grow.. tak zatím zdar a kdyby jste měli nějakou připomínku, nebo radu tak pište.. přece jen je to moje první

Old Post 14-10-2013 v 08:21 AM
Risman je offline   Profil uživatele Risman   Find more posts by Risman   Foto galerie člena Risman   Click here to Send Risman a Private Message   Add Risman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risman
Nový Člen

Karma uživatele Risman - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 11






16 dní na 12/12

Všechno dělám stejně jako při poslední aktualizaci včetně naměřených hodnot.. Kytičky dost vyrostly, ale začaly se objevovat první problémy a to problémy s listama.. Nahoře jsou normální jak mají být krásně tmavé asi ve čtvrtce začínají od špiček listů pomalu blednout asi v polovině kytiček jsou už celé nažloutlé a dole jsou už žluté až hnědé- mrtvé listy.. Dokládám pár fotek jak celých kytiček, tak detaily listů asi tak z poloviny rostliny.. Vůbec nevím, čím by to mohlo být, koukal jsem a žádné škůdce (hmyz) jsem nenašel.. Prosím pomoc, vůbec nevím co s tím a všem děkuju za rady a odpovědi

Old Post 23-10-2013 v 11:41 AM
Risman je offline   Profil uživatele Risman   Find more posts by Risman   Foto galerie člena Risman   Click here to Send Risman a Private Message   Add Risman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risman
Nový Člen

Karma uživatele Risman - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 12




detaily listů

Old Post 23-10-2013 v 11:53 AM
Risman je offline   Profil uživatele Risman   Find more posts by Risman   Foto galerie člena Risman   Click here to Send Risman a Private Message   Add Risman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risman
Nový Člen

Karma uživatele Risman - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 13

Podle toho co jsem našel na netu a na groweru tak to vypadá, že mají málo Dusíku, což by mohlo odpovídat a mohlo by to být i způsobené tím, že jsem dával 3/4 z tabulek hnojek AH.. Takže jsem udělal 2x průplach a dal jsem jim plnou palbu z tabulek tak uvidim jak to bude vypadat zatím to není tak strašné teprve to začíná tak snad se to zase zlepší

Old Post 23-10-2013 v 13:30 PM
Risman je offline   Profil uživatele Risman   Find more posts by Risman   Foto galerie člena Risman   Click here to Send Risman a Private Message   Add Risman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 14

Jj prihnoj jim ,postupne zvedej.pak proplachnout

Old Post 23-10-2013 v 13:52 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risman
Nový Člen

Karma uživatele Risman - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15

četl jsem, že tohle může být spojene s několika vlivy

1) málo dusíku
2) málo fosforu kvůli fialovým řapíkům
3)přehnojeno (pochybuju, když jsem jel 3/4 z tabulek AH a jsou to už dospělé kytiny)
4) velký výkyv teplot DEN a NOC ( což nevim, když přes den mam max.27 a v noci 19 to mi příjde jako normal, ale mohlo by to taky být)

takže vsázim na málo hnojek takže chtějí žrát a nemají co tak si žerou dusík z listů fosfor z řapíků atd... a nebo výkyvy teplot DEN a NOC.. Tedka počkám co to udělá po plný palbě žrádla a potom zkusim teplotu, když to nepomůže..

jinak shefin: díky za reakci

Old Post 23-10-2013 v 14:42 PM
Risman je offline   Profil uživatele Risman   Find more posts by Risman   Foto galerie člena Risman   Click here to Send Risman a Private Message   Add Risman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 16

tak,tak, daj im plnú dávku, prípadne rastovej zložky,tuším 1 u AH, môžes dat viac.Neviem síce aký pomer tam máš, ale chce to dusík takže doporučujem pomer na rastovú fázu. A tú plnú dávku by som už držal furt,teraz je práve nárok na živiny najväčší.
Ale nezasolit rohože podla mozností


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 23-10-2013 v 15:23 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7030640 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív