Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pandořina Skříň #3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Pandořina Skříň #3 Příspěvek č. 1



Pěstírna: Homebox L (1x1x2m) inak vše při starým :-) akorát jsem dokoupil diamantovou folii a 6l květníky tak sem zvědavej na výsledek :-D



Osvětlení: 4x 18cm zářivky TLD, 400W philips SON-T ARGO


Větráčky a větráky: Na odtah Ruck RK 125L (230 m3/h)
k tomu tady mám pachový filtr 250m3/h a ještě 2x klipsňáky v průměru 15cm...



Genetika: From FanTomas 9xChronic a 11xSPG



Hlína: 2x Guanokalong complete mix soil 45l.



Hnojiva: Atami B´Cuzz (dvousložkový hnojivo na růst i květ)
Advanced Hydroponics-Final Solution.
Plagron - Phyt-amin.
Canna - Canna PK 13/14
A na úpravu vody Dry pH Down.


Tak teď už jen držet palečky a modlit se ať se z toho něco vyklube :-D

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 11-02-2010 v 19:19 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 2






21.den 18/6
_____________




Všechny vás tu zase zdravím a to i s mím 3.indoorem. Osazenstvo mam 9xCHRONIC a 11xSPG.
Chronic je má oblíbená genetika takže jsem si jí chtěl zkusit vypěstovat. SPG mi doporučil
klonař, takže snad to bude stát za to ) Holky jsou v 6 litrových kvěnících a musím říct že
se pěkně větví. Kytky jsem zaštípl formou FIM a docela se mi některý povedly.. Holky od zítřka
Dostanou 12/12 to je asi pro všechny zajímavější stránka věci Takže doufám že se nic nepodělá
a bude všechno tak jak má být.


__________________

Teplota: 27,2°C D 18,3°C N

Vlhkost: 78% až 95%

Spotřebováno: 182 kWh
__________________


1. Holky všechny pohromadě.
2. Chronic (moje nejoblíbenějši kytička, jsem zvědavej co se z ní vyklube ) )
3. SPG
4. Chronic
5. SPG






Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Naposledy upravil Tonsor 13-02-2010 v 18:14 PM

Old Post 13-02-2010 v 18:01 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 3

Panove mam dotaz, vypinate ufo? po nejake dobe co se vam vypne svetlo? nebo vam vali 24h kazdy den. Premejslel sem nad tim ze bych vypinal ufo treba 20 min po zhasnuti svetla a nachal zaply klipsnaky.. a treba 20 min pred rozsvicenim bych ho zase zapl...? co si o tom myslite?

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 14-02-2010 v 16:48 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Tak že UFO by se nemělo vypínat. Protože čím víc čerstvého vzduchu pro rostlinky tím lépe.
Nejen že rostliny dýchají ale také listy odvádí vlhkost.
Tím pádem jestli jsi v květu tak tím že budeš mít puštěné UFO odvádíš vlhkost a sníží se ti šance na plíseň.
UFO se dá vypínat max. při růstu kdy rostlinky ještě potřebují hodně vlhkosti a kdy ještě tolik nedýchají. Jinak nikdy.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-02-2010 v 20:35 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 5

14. den 12/12
_______________

Jsem zase tady po nějaké době... přináším pár fotek. V boxu žádný problémy nemám, ať se týče teploty nebo nemocí. Akorát po přepnutí se kytky docela dost vytáhly, takže jsem se docela divil až o 35 cm.... Rozhodl jsem se že je polámu. Inak ted uz to je v pohode ) Akorát mi dochází hnojivo na Květ, a nevim co si mam koupit, chtel jsem od CANNA jaký na něj máte názor?

_______________________



Teplota 26,7°C D 17,8°C

Vlhkost 60% 80%

Spotřebováno: 319 kWh
________________________

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 28-02-2010 v 13:20 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 6





14. den 12/12
_______________

Jsem zase tady po nějaké době... přináším pár fotek. V boxu žádný problémy nemám, ať se týče teploty nebo nemocí. Akorát po přepnutí se kytky docela dost vytáhly, takže jsem se docela divil až o 35 cm.... Rozhodl jsem se že je polámu. Inak ted uz to je v pohode ) Akorát mi dochází hnojivo na Květ, a nevim co si mam koupit, chtel jsem od CANNA jaký na něj máte názor?

_______________________



Teplota 26,7°C D 17,8°C

Vlhkost 60% 80%

Spotřebováno: 319 kWh
________________________


1. Holky po hromadě (přerostlý)
2. Holky (pozvohýbaný)
3. Palička CHRONIC
4. Spinkajíí )

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Naposledy upravil Tonsor 28-02-2010 v 22:47 PM

Old Post 28-02-2010 v 13:26 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 7

Pic, chtel sem se zeptat do kdy mam postrikovat phytaminem? Nebo uz mam s postrikem prestat?

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 03-03-2010 v 19:31 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 8

Ahoj, hele netrapi te trosku ta vlhkost co uvadis ? Preci jen uz ses v kvetu a ja osobne bych na ty kytky uz nic nestrikal, mozna sem trosku paranoidni co se tyka plisne, ale na tvym miste bych se ji bal

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 04-03-2010 v 07:44 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 9

No tak do těch 25=30 dní květu bych řekl že je to ještě s postřikem na pohodu. Ale jak se začnou paličky vetší musí vlhkost jít razantně dolů.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 04-03-2010 v 12:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 10

Ok, tak dik za info.... Radsi to budu teda mírnit..... S plisni sem se jeste nesetkal, a radsi bych zustal pri tom....

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 04-03-2010 v 15:43 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 11






Dávám nějaký UP.....

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 07-03-2010 v 17:41 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 12





24. Den 12/12
_______________

Konečně mi došlo hnojivo od canny tak jsem zvědav jaký bude, ale podle toho co jsem slyšel to bude asi pecka..... :-) Už jsem v 24. dnu květu a kytičky se pekně paličatí.... Dnes jsem poprvý ucítil skvělou vůni SPG a musím říct že to asi bude ke konci pecka....
________________

1. Krásná vrcholovka SPG
2. Levý roh boxu
3. Pravý roh boxu
4. Kytka Chronic

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 10-03-2010 v 17:13 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 13




UP...

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Naposledy upravil Tonsor 14-03-2010 v 23:42 PM

Old Post 14-03-2010 v 23:37 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 14






35. Den 12/12
_______________

Nějaký aktualizace, šišky pěkně kvetou a bobtnají.... začínají se pořádně pocukrovávat... Zalívám už hnojivem od canny....listy jsou zatím zelený a uněkterých kytek zjišťuji že pestíky uz pomalu hnědnou...Je to možný? Připadá mi že je to docela brzo. Asi je to genetikou :-)
_________________________



Teplota: D Držím kolem 23°C N- 16°C

Vlhkost: jak kdy od 31-35%

Spotřebováno: 481 kWh

___________________________

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 21-03-2010 v 20:18 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 15






Poslední Up.... 50 den.... holky dostavaj uz jen cistou vodu.... jeste budou 4 dny pod lampou... Asi jim dam asi den nebo 2 dny tmu....

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 05-04-2010 v 17:00 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 16

Zdravim a omlouvam se za spoždění.... Časově Mi nevyslo sem napsat tak pisu az ted..... Psal se 55 den květu a kytky byli pripraveny ke kose po 10 dennim flushu. V celku toho bylo dost, byl sem docela prekvapenej z celkovyho vynosu.... 295g fota pridam pozdeji... mete se cuss

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 21-04-2010 v 20:49 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-01-2010 - Pandořina skříň #2 - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9268820 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív