Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. INDOOR - 250W by dareba
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

1. INDOOR - 250W by dareba Příspěvek č. 1

Zdarec. Takze jsem se rozhodl, ze si taky zalozim topic o mem prvnim growu. Pestirna ma jen uplne nejzakladnejsi prvky, prtoze na hodne veci nezbyly penize (to se budu snazit napravit do meho dalsiho growu).
Takze tady je moje sestava:
-
Skrin: 57cm (š) x 57cm (h) x 120 - 130cm (v) - vylepena bilou folii z g shopu
-
Svetlo: 250W sodik (jedu pod kvetovou vybojkou ve fazi rustu, protoze rustovou vybojku se mi podarilo zku*vit)
-
Substrat: Plagron grow mix s perlitem
-
Osazenstvo (za rezy dekuji clenovi "(: ozárek ": 2x Skunk 1 (meli byt 3, ale jeden rez neprezil prevoz), 4x Mazar, 4x Chornic (je ale mozne, ze jeden Mazar a Chronic pujdou pryc, protoze je nemam kam davat - kdyz jsem kupoval rezy, tak misto objednanych 9ti jsem jich dostal rovnou 13 a nemam na ne misto)
-
Ofuk, Odtah, Pritah: Takze na ofuk mam jeden 12V PC vetrak, na odtah taky jeden 12V PC vetrak (ale ten je vetsi a poustim do nej 14V, tim padem jede pres jeho maximum a teplotu dokaze udrzet dole) a pritah mam pasivni
-
Zvlhcovacka: neni - snazim se vlhkost udrzet rozprasovacem (na zacatku jsem udelal chybu, ze jsem rozprasoval primo na kytky a ty se spalily, tak snad se z toho dostanou - ted uz se snazim rozprasovat pouze na steny boxu)
-
Ph metr, EC metr, vlhkomer a teplomer zatim nemam (v nejblizsi dobe se budu snazit koupit aspon ten teplomer), takze nemuzu namerit vubec nic... Zalejvam odstatou vodou z vodovodu a teplota se drzi celkem nizko bych rekl...
-
Pachovej filtr: neni - nezbyly penize... holt budu muset hodne vetrat
-
Hnojit budu az v kvetu, nejspis alga bloomem.

Fota budou snad vecer. No uvidim. Zatim je to 4. ty den na rustu 18/6
Pokud mate nejake otazky, ptejte se. Rady a konstruktivni kritiku uvitam, ale nadavky NE.

Old Post 14-02-2010 v 11:06 AM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Darebo Darebo no nazdar. box mi pripadne dost malinkej na 250. myslis ze vetracek stavenej na 12 V ti bude dlouho snaset 14? Rek bych ze se ti za nedlouho vysere. a kam chces narvat 13 kytek? i tech 9 je moc, to aby si je mel v pul litrovych kvetinaccich a zitra prepinal. a tyky si porid aspon ten teplomer nebo ho vem nekde z baraku ne. nebo nemate nikde zadny? Ten vlhkomer by jeste pockal, vlhkost uz stejne asi moc neporesis, ale aspon ten teplomer si sezen. jo a meris necim ph vody? Nevim kdy mas v planu prepinat, ale nehnojit v rustu je chyba. ten substrat je ale asi predhnojenej co? tak na 2-4 tydny? to by ti teoreticky mohlo stacit.
tak zatim a nezapomen na foto


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 14-02-2010 v 12:49 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Hlavne kdyz uz mas hlinu od Plagronu taxi od Plagronu kup i hnojiva a PH nemusis vice mene resit.

Old Post 14-02-2010 v 13:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 4

Zdar. Hele tech 9 kytek je akorat bych rekl... mam tam 5x 5,7L kvetinace a jeste 4 mensi (cca 4 litry maj)... teplomer mame venkovni ale prichycenej napevno, takze ho nemuzu vzit bohuzel... pojedu ho koupit snad pristi tyden... substrat doufam predhnojenej je, protoze za cca 2-3 tydny bych chtel prepnout na kvet a pak az zacal s hnojenim - do te doby musi kytky vydrzet s zivinama ze substratu...
a fotky budou k veceru (az vypnu svetlo - coz by melo byt v 18:00)

Old Post 14-02-2010 v 13:42 PM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 5

darebo
ten substrat je predhnojene ale hnojenim /kdyz do toho hned nebudes sypat max davky/ nic nezkazis, spis kytky vic povali

jinak ty PC vetracky, mno svuj nazor sem ti na to rikal uz nekolikrat, mezaxial z aukra a budes naprosto spokojen

vlhkomer neni zas tak akutni
teplomer je treba

su zvedav na fotky

at to roste

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 14-02-2010 v 15:48 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 6

Ahoj copak si udelal s MH vybojkou ?
Jo a jeste sem koukal, ze si rikal ze rozprasovanim na kytky si je spalil, to se mi nejak nezda, kdyz ji postrikas poradne, tak je cela mokra a nevidim duvodu proc by se mela spalit, mas nejaky foto ?
Uz sem tu sice cet, ze kdyz se ti udela kapka na listu, tak to funguje jako lupa, ale taky sem tu cet, ze ohnisko ty kapky je daleko za listem, takze ji to spalit nemuze a to mi zni dost logicky.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 14-02-2010 v 16:44 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 7

Jo a jeste me napada k tomu hnojivu, ja sem v prvnim kole hnojil jen na kvet biobizz bloom a ke konci mi holky zezloutly, protoze nemeli dost dusiku, ja nevim kolik ma plagron alga bloom dusiku, ale asi ne moc, takze na to bych si taky dal pozor

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 14-02-2010 v 16:53 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 8

Nechci tady psat kraviny, ale stejne si myslim ze je to blbost, tak mala kapka se za chvilku vypari, nechce se mi verit, ze to ten list spali, ale abych prispel, tak az se mi dneska rozsviti lampa vyberu obetniho beranka a vyzkousim to na nem
A taky si myslim, ze ofuk a teplo v boxu to jeste podpori(vyparovani)

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 14-02-2010 v 17:28 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 9

ani se neptej... proste jsem zapojil svetlo a jelo tak pul hodinky, pak mi doslo, ze ho mam dat do rozdvojky a pichnout do prudluzky, abych mel dalsi zasuvky pro odtah, ofuk a lampicku (stolni, kterou mam u postele), tak jsem to vypl a zapl a proste jsem ji tak dom*dal... udelal se na ni nejakej zlutej flek a uz nenaskocila... bohuzel se o tom ve faq ani nikde jinde nepise, takze jsem se musel poucit z vlastni chyby, az kdyz jsem ji udelal... a to, ze tim rozprasovacem palim listy mi rikali zdejsi lidi na chatu (tusim ze to byl lupus a celler, coz jsou zkuseni groweri)... kazdopadne od te doby se tomu snazim vyvarovat... teplomer koupim snad pristi tyden... a jak jsem sliboval, tak sem nahodim taky fotky...

Old Post 14-02-2010 v 17:45 PM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 10





tady jsou fotky (a tech dvou skoro chciplejch rezu v rockwoolu, ktery nejsou zasypany v substratu si nevsimejte - jsou tam, protoze jsem je dostal navic a do budoucna s nimi nepocitam, takze pujdou pryc...)
Aktualne je to 4. DEN na rustu 18/6

Naposledy upravil dareba 14-02-2010 v 17:55 PM

Old Post 14-02-2010 v 17:49 PM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 11

No lampu musis pred znovuzapnutim nechat vychladnout skoda no, ale tak aspon uz to nikdy neudelas, drahy ponauceni....

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 14-02-2010 v 18:43 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Bostik1
No lampu musis pred znovuzapnutim nechat vychladnout skoda no, ale tak aspon uz to nikdy neudelas, drahy ponauceni....

jn, hodne draha chyba... nevedel jsem o tom a nikde o tim nepisou...

Old Post 14-02-2010 v 18:49 PM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 13

Takze rad bych ty nase dohady okolo paleni listu kapkami vody vyresil, vcera vecer jsem nanes primerene mnozstvi vody na par listu a cekal, dnes rano jsem prisel do skrine a co sem videl ?

Nic, nic se nespalilo, proste zadna zmena listech neprobehla, bylo to cca 35cm od 400W sodiku, takze si myslim, ze slunce bylo na test dostatecny.

Mym zaverem je, ze je to jen blud zalozenej na spatny teoreticky uvaze.
Je sice pravda ze kapka vody funguje jako spojka, ale jeji ohnisko je ocividne nekde kdo vi kde a co se tyka teploty samotny kapky ?
Nemyslim si, ze teplota kapky ty vody bude vyssi nez teplota okolniho vzduchu, takze ani to nemuze zpusobit problemy.
Mytus je alespon pro me vyvracen.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 15-02-2010 v 09:01 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Bostik1
Takze rad bych ty nase dohady okolo paleni listu kapkami vody vyresil, vcera vecer jsem nanes primerene mnozstvi vody na par listu a cekal, dnes rano jsem prisel do skrine a co sem videl ?

Nic, nic se nespalilo, proste zadna zmena listech neprobehla, bylo to cca 35cm od 400W sodiku, takze si myslim, ze slunce bylo na test dostatecny.

Mym zaverem je, ze je to jen blud zalozenej na spatny teoreticky uvaze.
Je sice pravda ze kapka vody funguje jako spojka, ale jeji ohnisko je ocividne nekde kdo vi kde a co se tyka teploty samotny kapky ?
Nemyslim si, ze teplota kapky ty vody bude vyssi nez teplota okolniho vzduchu, takze ani to nemuze zpusobit problemy.
Mytus je alespon pro me vyvracen.


Tak takhle snadno to nevyresis ze se to tobe nespalilo muze byt jen nahoda, protoze myslim, ze vsichni vi, ze uz jim to ty listy nekolikrat spalilo. A hlavne jde o to, ze kdyz to nastrikas na noc, tak ti to tam vydrzi, udela se na listu takovej povlak a neodpari se to.

Old Post 15-02-2010 v 09:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 15

Tak ja nevim no driv sem na kytky strikal jak divej, protoze sem nemel zvlhcovacku a nikdy skutecne nikdy se mi nespalili a ani ted fakt nevim, jak jinak to vyzkouset, nez ze na to nastrikas vodu tak jako ja, ja tvrdim, ze je to blbost, proste se to vypari a tim pribeh kapky konci
Kdyby to tak bylo, tak po desti v prirode by nastal strasnej mazec spousta popalenejch kytek, nevim mozna sem divnej, ale me se tahle teorie o paleni nikdy nepotvrdila a nebo mam nejakou zazracnou auru ktera problemy odhani
Jak na noc ? Ja sem jim to tam nastrikal chvili po zapnuti lampy to je jen moje noc jinak je to jejich den mame to s holkama prohozeny ja delam deni a oni nocni.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 15-02-2010 v 09:55 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

No to je prave chyba...protoze ty jim nastrikas postrik a do 30 minut se ti vypari a kytky si z nej vemou co? HOVNO kdyz jim to striknes na noc tak to na nich zaschne a udela se na nich takovej potah a chrani je a vyzivuje, mluvim treba o Phytaminu a taky mluvim o dni a noci kytek. Ja teda nevim, ale u outdooru to podle me plati dvojnasob, jednou sem rano zalil v lete jahody a matka me zje*ala ze se spaly a taky ze se spalily.

Old Post 15-02-2010 v 10:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí
02-12-2010 - 1. indoor 250 MH/HPS - 41 odpovědí
23-09-2010 - 1.indoor 250W of Fikus - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6870290 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív