Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. INDOOR - 250W by dareba
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 17

No ja na kytky nikdy nic nestrikam krome vody, takze nedokazu v tomhle slouzit, jahod je mi samozrejme lito a pokud rikas ze se jahody spalili, tak pocitam, ze to tak skutecne bylo proto se o tomhle prit nechci (a byla to jen voda ?), ja proste jen rikam kdyz to nastrikas vodou pod lampou, tak se nespali, zkus to taky a rekni mi jestli se ti to spalilo. Me ne a z toho usuzuju proc nekomu jinymu jo kdyz udela to samy co ja ???

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 15-02-2010 v 10:10 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

...to nevidíte nikdo že je to přehnojené jak sviň,některé to už nedaj,podle stavu tipuju,že maj z kořenů sračku.
O tom jestli světlo vypálí díru do listu se tady bavíte zcestně,ono záleží co na to září a jak je lampa vysoko,250W ti propálí tak akorát hovno,taková šestikoule 20 cm nad lístky ti vypálí i druhou díru doprdele.
Všechny ty kytky pořádně propláchni,tak 5 litru upravené na PH 6,0.
A doufej že se ti některé podaří zachránit.
Ten klon mimo zeminu v rožku toho květníku tam máš na co?
Proč jsi ty spálené,suché listy ještě neotrhal,tak tam budeš mít ještě listovou plíseň.Ta houba se šíří pěkně rychle.
GL...

Old Post 15-02-2010 v 11:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

No Simor to nandal je fakt ze jsme se Bostik
vibec nebavili o sile lampy

Simor: prehnojene kdyz tam nedal ani kapku hnojiva?

Naposledy upravil 15-02-2010 v 12:25 PM

Old Post 15-02-2010 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 20

ja prave nevim co to mas s prehnojenim - ja nehnojim vubec... mozna je ta puda uz od zacatku hodne riznuta, fakt nevim, kazdopadne nebudu trhat jediny listy na kytce - zadny jiny nema a hlavne to postihuje jen mensi plochy listu,n takze doufam, ze se z toho kytky jeste dostanou... koreny maji silne dost... vecer, az vypnu lampu zase budou fota

Old Post 15-02-2010 v 13:22 PM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

jak vis, ze maji silny koreny? jaky mas Ph? a pokud nevis ani teplotu, muzeme jen hadat, ta teplota je fakt dulezita...teplomer stoji aspon obycejnej 30Kc

Old Post 15-02-2010 v 16:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 22

ja vim, pro ten teplomer zajedu nejblizsich par dnech... jinak koreny jsou silny - jednu kytku jsem prave chtel vyndat a to bych ji musel znad z toho kvetinace vyrvat heverem jak tam ta svine drzi... a nechapu, proc se me furt dokola ptate na Ph, kdyz uz jsem nekoliktrat psal, ze Ph metr nemam a zalejvam vodou z vodovodu odstatou 24 hodin

Old Post 15-02-2010 v 17:43 PM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 23

Teda ty tomu davas, takhle je trapit


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 15-02-2010 v 17:53 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 24





Tady mate fotky... u prvni fotky jsem nafotil rizek i s korenama (ten rizek jsem z kvetinace vyndal, aby se tam zas tam moc neuchytil v půdě, ale zase jsem ho nechtel nechavat jen v rockwoolu - ty 2 rizky pujdou k dalsimu growerovi, protoze ja na ne nemam misto - dostal jsem jich par navic)

Zatim je to 5. DEN na rustu 18/6

zatim me furt jeste trápí ty nazloutlý mista na listech, snad se to casem spravi... ted budou holky chvilku bez vody, protoze to muze byt zpusobeno prelitim, coz si nemyslim, protoze jsem je urcite neprelival... no uvidime, snad se vzchopi... mozna to muze byt jeste zpusobeno stresem z prevozu... hnojit zacnu az v kvetu - tipuju nekdy za 14 dni, tak do te doby mi muzete doporucit nejaky hnojivo a davkovani, abych zas neco nepo*ral...kazdopadne uvitam vase rady, nazory a kritiku... pokud mate nejake otazky ptejte se...

Old Post 15-02-2010 v 17:56 PM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Seky
Teda ty tomu davas, takhle je trapit


rekni mi neco, cim je trapim, budu se snazit to napravit...

Old Post 15-02-2010 v 17:59 PM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

nechápu zacpaný díry v těch květináčích...je dost možný že kořeny sice nepustěj ale i tak maj prostředí na hovno ... jestli máš zacpanej odtok aspon z poloviny nebo co to tam dělá tak bych začal tady...kořeny maj možná víc vody než chcou ...
potom - ty vršky vypadaj přesvíceně až doslova jako žhehnutý - takže zvednout lampu ...
a kolikrát pomůže přesadit . to bys mohl...
vodu si hlídej ... ph taky ...

tyvole taky se dívám že je máš zasazený dost na hovno ... dej je hlouběji ...
půdu udržuj vzdušnou - prohmatej květináč tak celkově , "okopej" hlínu a neznič kořeny

...až se zvednou tak zkus pohnojit - žlutý spodní listy maj málo dusíku (at už kvůli ph nebo přelití s neodtýkáním nebo proč)...z hlíny tahaj první řekněme 4 týdny ...pokud neliješ vodu tak aby vytýkala hodně...

a pak bys nemusel mít problém...
good luck

Old Post 15-02-2010 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 27

jen podle toho jak si psal jak tam ta svine drzi, to si ji musel asi hodne rvat chuderu. ty nevis jak se vyndavaji rostlinky z kvetinacu? Vsechny je mas plastovy, tak staci lehce promacknout kraje, popripade i dno chytit rostlinku co nejniz za stonek a krasne ji vytahnes i s korenovym systemem. Takhle ji aspon skontrolujes koreny, ale proboha nekontroluj je kazdej den. Jen kdyz je presazujes. toť vše


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 15-02-2010 v 18:20 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 28

RespectFlowers: diky za kvalitni nazor a radu - zasadim kytky hloubeji a svetlo dam trochu výš (i kdyz je podle me dostatecne vysoko)

Seky: to byla prvni kytka, kterou jsem zatim vyndal z půdy, protoze jsem nechtel, aby se tam nejak silneji uchytila, takze radit mi: "proboha nekontroluj je kazdej den" je trosku od veci...

kazdopadne dalsi fotky budou snad zitra...

Old Post 15-02-2010 v 18:44 PM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Ph vody z kouhoutku je nekde kolem 7 coz neni nejvhodnejsi, doporucuju alespon kapky ze zverimexu za 100,- a kyselinou fosforecnou za 90,- s minimalnim davkovanim snizovat. V kvetu bych pouzil asi Plagron Alga Bloom nebo BioBizz BioBloom. S tim Plagronem od tech 2ml a zvedat az po nejakejch 5ml/1l nekdo dava i vic u nekoho jsme cetl snad 20ml ale to si myslim, ze je moc...to sam uvidis, kolik kytky zvladnou, klidne tech 5ml muzes o neco prekrocit. U toho BioBizzu zacit na 1ml a zvedat az taky k tem 5ml/l. Az zacnes hnojit tak ten plagron pH vody jeste zveda, takze to budes muset nejak resit, protoze pH kolem 7,5 - 8 uz je docela zly

Old Post 15-02-2010 v 19:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 30

rtakze kyselina fosforecna by to mela snizovat to Ph?

Old Post 15-02-2010 v 19:45 PM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 31

k. fosforecna v kvetu a dusicna v rustu ph -


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 15-02-2010 v 19:49 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ham.pavel
Nový Člen

Karma uživatele ham.pavel - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 32

sříkám je taky,teda samo až zajde sluníčko a taky sed mi nic nepálí

Old Post 15-02-2010 v 20:08 PM
ham.pavel je offline   Profil uživatele ham.pavel   Find more posts by ham.pavel   Foto galerie člena ham.pavel   Click here to Send ham.pavel a Private Message   Add ham.pavel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí
02-12-2010 - 1. indoor 250 MH/HPS - 41 odpovědí
23-09-2010 - 1.indoor 250W of Fikus - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3675680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív