Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. INDOOR - 250W by dareba
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10
Autor
Téma 
Trubice
Stálý Člen

Karma uživatele Trubice - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 145

dokud tady bude tenhle thread bude tu i dareba a az se tenhle thread smaze zalozi novej
Hlava to se nebanujou i IP?

Old Post 26-03-2010 v 22:43 PM
Trubice je offline   Profil uživatele Trubice   Find more posts by Trubice   Foto galerie člena Trubice   Click here to Send Trubice a Private Message   Add Trubice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 146

..tvoje starosti bych chtel mit , co te to zajima jak zjistujem kdo je tady vicekrat , vim o lidech ktrey by tady uz davno nemeli bejt a nevim to podle IPadresy , vim to podle stejnech keců co maj , takze me do dalsi diskuze kolem dareby netahejte , jednou dostal, ban , tak sory neni moc cest z5 , Howk

Old Post 27-03-2010 v 04:43 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 147

Dolfa..:

Pročti si to trochu dozadu,za Darebu sem se a nejen já přimlouval..Hele,myslim že kdyby pravidla fora umožňovaly vyjímku,tak by ji dareba možná dostal..Myslim,že nikomu neproved žádnou sviňárnu jako podvod,vylákání semínek nebo nějakejch věcí a nezaplacení..atd..Doplatil na svý mládí, horkou hlavu a nedomejšlení některejch věcí,a taky na blby typu Ticisac a další,který mu jen nadávali do kreténů,debilů atd a Dareba to neunes a ruply mu nervy..řek bych, že by mu i Hlava vyjímku dal,i když mu do hlavy nevidím,ale neni to v jeho moci..VELMI SOUHLASIM s Hlavou,že sou tu lidi,co poznáš podle keců,který by tu neměli bejt,sou slizký a úlisný,jejich rukopis poznáš,to dareba neni,je jen jelito..Specielně jeden přejmenovanej slizkej parchant je k poznání,i kdyby se jmenoval nevim jak..Darebáku,sou i jiný fora o pěstování,tak zapátrej po netu a hodně štěstí..

Neni moc cest zpět,to znamená,že nějaká pro Darebu existuje...?

A tak koukám,že nám tu zmizel o kousek vejš jeden "drsnej"výpad proti Darebovi..,a zajímavý,že až po té,co se Hlava zmínil o různejch nickách ale stejnejch pakách a jejich stejnejch kecech...

Naposledy upravil 27-03-2010 v 08:06 AM

Old Post 27-03-2010 v 06:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 148






Koukam, ze admini prehlizi to, ze jsem se omluvil a taky to, ze muj prohresek nebyl tak zavazny, abych kuli tomu dostal perma ban... kdybych nekoho podelal o prachy nebo seminka a podobne, tak to chapu, ale ja nic z toho neudelal, takze nechapu, proc to tolik hrotite... no proste tenhle grow uz nejak dojedu a i pres vsechny ty bany se pokusim vsem nevericnym lidem, kteri mi na zacatku nedavali nadeji ukazat, ze i se spatnym equipem se da neco vypestovat a tim dale motivovat dalsi lidi. (samozrejme si ze me neberte priklad)

No a ted ke growu: Je to 56 DEN a velka cast trichomu uz se zabarvuje do hneda. Co myslite, kdy uz muzu sklidit? Uz tyden flushuju. Jo a jeste jedna otazka - kdyz jim dam 2 dny tmu, tak je to vystresuje a tim padem kytky vyprodukuji vice pryskyrice ze? Me jde jen o to, ze treba kdyz se na ne chvili pred zapnutim lampy podivam, tak nejsou vubec osypane a pryskyrice se zacina soukat na povrch az po nekolika hodinach svetla, tim padem mi to s tou tmou nejde do hlavy... podle me je praveze lepsi nechat je na slunku ne? Protoze pozdeji (k veceru) jsou mnohem vic osypany pryskyrici nez rano kdyz teprv zapinam lampu. Tohle bych chtel prosim vysvetlit... tady pridavam foto a dokud nedostanu ban, tak rad zodpovim na vsechny otazky... (prosim admine, jestli tohle ted ctes, nech me aspon dojet tenhle grow a dej mi moznost, abych se potom mohl podelit se vsemi o moje vysledky - slibuju, ze se potom klidne smazu sam, jde mi jen o to, dokazat lidem, ze i pres spatne zacatky a plno kririky to dojelo do cile)

Old Post 13-04-2010 v 18:25 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 149

...

Old Post 13-04-2010 v 18:27 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 150






... ...

Old Post 13-04-2010 v 18:28 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 151






...........

Old Post 13-04-2010 v 18:30 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 152






.:.:.:.

Old Post 13-04-2010 v 18:32 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 153






._.

Old Post 13-04-2010 v 18:33 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 154

citace:
Původní příspěvek od Hlava
jednou dostal, ban , tak sory neni moc cest z5 , Howk


Neni moc cest zpet? je vubec nejaka? me se zda, ze neni, jelikoz mi ani nebylo receno, jak bych to mohl napravit...

Old Post 13-04-2010 v 18:36 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 155

Takze uspesne sklizeno a suche to vazi krasnych 140 g Na prvni pokus to ujde... hlavne jsem rad, protoze me nekdo strasil, ze z te moji hruzy nebude ani 90g. Jsou to krasny tvrdy palice a lidi, kteri meli tu cest si to zahulit, tak si to pochvalivali. Ja osobne jsem si dal 2x cistyho ze slukovky a tezce me to rosekalo... neni to ani energizujici ani stoned - ten stav byl uplne silenej, jako bych si to riznul nejakou jinou drogou... Fakt jsem vubec nevedel o svete, tocila se mi hlava a ucinky byly proste strasne silny - fakt to bylo jako extaze a ne jako cannabis... proste fakt nejvic haluze a proste jsem nechapal - takovej stav jsem nikdy nezazil... od ty doby se trosku bojim to i hulit, protoze to se mnou fakt udelalo divy... v tu chvili jsem si pripadal jako nejaka smazka - proste uplne jiny stavy nez jsem mival...

Old Post 21-04-2010 v 14:36 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 156

Zajímavej smokereport nakonec si to zvladl

Old Post 22-04-2010 v 15:34 PM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noobs
Stálý Člen

Karma uživatele Noobs - 90% PěstitelskáKarma uživatele Noobs - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 157

dost pekny doufam ze dosahnu podobnych vysledku z moji 250 w vybavou :-)

Old Post 22-04-2010 v 15:43 PM
Noobs je offline   Profil uživatele Noobs   Find more posts by Noobs   Foto galerie člena Noobs   Click here to Send Noobs a Private Message   Add Noobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 158

citace:
Původní příspěvek od darebaCZek
Takze uspesne sklizeno a suche to vazi krasnych 140 g Na prvni pokus to ujde... hlavne jsem rad, protoze me nekdo strasil, ze z te moji hruzy nebude ani 90g. Jsou to krasny tvrdy palice a lidi, kteri meli tu cest si to zahulit, tak si to pochvalivali. Ja osobne jsem si dal 2x cistyho ze slukovky a tezce me to rosekalo... neni to ani energizujici ani stoned - ten stav byl uplne silenej, jako bych si to riznul nejakou jinou drogou... Fakt jsem vubec nevedel o svete, tocila se mi hlava a ucinky byly proste strasne silny - fakt to bylo jako extaze a ne jako cannabis... proste fakt nejvic haluze a proste jsem nechapal - takovej stav jsem nikdy nezazil... od ty doby se trosku bojim to i hulit, protoze to se mnou fakt udelalo divy... v tu chvili jsem si pripadal jako nejaka smazka - proste uplne jiny stavy nez jsem mival...


Zdravim,nezmare..
Čoveče,tak potřetí , nebo pokolikátý, zpět,a z takovou úrodou..
Hele,fakt pěkný kytky..
A ještě si mě upřímně rozesmál tim svým "lidi který měli tu čest si to zahulit.." No ty si prostě originál
Tak uvidíš,snad tě tu už nechaj a hodně štěstí do dalších pěstů..

Old Post 22-04-2010 v 17:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 159

Diky za chválu a za K+... az budu mit nejaky penize, tak rozjedu druhy kolo ale jeste predtim musim doplnit moji sestavu.. chybi mi zvlhcovacka, vlhkometr, pachovej filtr a lepsi ventilator + ofuk... tak snad bude druhy kolo stejne uspesny, ne-li uspesnejsi... jo a tech g bylo mozna vic, protoze kdyz jsem to vazil, tak v ty dobe uz bylo par gramu zhuleno

Old Post 22-04-2010 v 20:27 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí
02-12-2010 - 1. indoor 250 MH/HPS - 41 odpovědí
23-09-2010 - 1.indoor 250W of Fikus - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9385740 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív