Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » <<<<###```ooooooooo```###>>>
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 1


no tak tuhle fotecku jsem nasel na overgrow, ale co vam mam povidat... musel jsem se o ni podelit no neni to krasa?

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 30-06-2002 v 16:27 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AMON
Nový Člen

Karma uživatele AMON - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 18 

Pohodička Příspěvek č. 2

do riti

Old Post 30-06-2002 v 17:53 PM
AMON je offline   Profil uživatele AMON   Find more posts by AMON   Foto galerie člena AMON   Click here to Send AMON a Private Message   Add AMON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 3

to je snad montáž...
to světlo vypadá jak ze zářivek.-,.,.-.,

250w skříň

Old Post 30-06-2002 v 21:18 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralicek
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 4

Mensi fabryka

Old Post 30-06-2002 v 21:56 PM
kralicek je offline   Profil uživatele kralicek   Find more posts by kralicek   Foto galerie člena kralicek   Click here to Send kralicek a Private Message   Add kralicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 5

jéé, kde jste sehnali moje fotky? :-))

štěpík..

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:
HULENÍ ZPŮSOBUJE ZHULENOST.
---
Smoke&Connect-CZFree.Net

Moje pěstírna
První Joint-jakej byl?

Old Post 30-06-2002 v 22:06 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

to muf Příspěvek č. 6


nenéééééé žádná montáž, takhle to fákt běžně maká. Mno a co se těch světel týče, jsou to zářivky (flouros). Co jsem tak pročítal overgrow.com tak je tam dost pěstitelů preferuje, a to nejen kvůli tomu, že nehřejou, ale i kvůli počtu lumenů na čtvereční stopu. Takže tady je něco pro inspiraci:
20 bulbs.
All switched to 3000K for flowering.
Type: T8 Philips Alto 32W, 3200Lumens
TOTAL: 640W - 64,000 Lumens.
Heat: NONE!
P.S: připomínám, že fotky a informejšn's jsou z overgrow!!!!!!!!Takže pro ty co umí anglicky, doporučuju tento thread, pojednávající o otázce: Zářivky nebo sodík?: http://overgrow.com/edge/showthread.php?threadid=134412&perpage=15&pagenumber=1

Stay high if u can

Old Post 01-07-2002 v 00:01 AM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Fluoros Příspěvek č. 7


A protože nepálí, tak se jich kytky můžou i dotýkat.
Jo ještě k tomu předešlýmu obrázku: jmenuje se to Duhový most a skládá se z nekolika druhů zářivek (větší spektrum světla, dle druhů instalovaných zářivek) = bližší denímu světlu.

Stay high if u can

Old Post 01-07-2002 v 00:05 AM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 8

- no tak to co je na prvním obrázku, bych tedy sklízet nechtěl,
jedině s nějakým kombajnem, z toho musí mít mozoly z nůžek......

- a dovedete si představit, že se o to máte starat? možná tak jako regulérní zaměstnání,
jako koníček by to bylo o zdraví

[Edited by breeder on 01-07-2002 at 02:35 PM]

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 01-07-2002 v 06:23 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 9

já si myslim, že si na to berou brigádníky přes nějakou agenturu. No nebylo by to vostrý, jít todle sklízet za 50kč/hod???

štěpík..

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:
HULENÍ ZPŮSOBUJE ZHULENOST.
---
Smoke&Connect-CZFree.Net

Moje pěstírna
První Joint-jakej byl?

Old Post 01-07-2002 v 10:07 AM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 10

v tom se pak vyvalet

keep
balkon 2002

Old Post 01-07-2002 v 11:38 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 11

jo, vyválet, s nějakou holkou:-))

štěpík..

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:
HULENÍ ZPŮSOBUJE ZHULENOST.
---
Smoke&Connect-CZFree.Net

Moje pěstírna
První Joint-jakej byl?

Old Post 01-07-2002 v 17:57 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 12

kurva do toho skleníku, když bych vešel, už bych nikdy nevodešel!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 01-07-2002 v 18:15 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CypressPce
Stálý Člen

Karma uživatele CypressPce - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 13

Tag to je fakticky jeden z nejbrutalnejsich vobrazku jaky sem kdy videl , jinak mohli by poradat exkurze se skupinkama a vybirat po 10 Kc za prohlidku :]]]
Klidne bych tu petku vobetoval:]

Old Post 01-07-2002 v 18:44 PM
CypressPce je offline   Profil uživatele CypressPce   Find more posts by CypressPce   Foto galerie člena CypressPce   Click here to Send CypressPce a Private Message   Add CypressPce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 14

Nevadilo by mi kdyby mě tam tak na měsíc zavřely... když tak nad tim přemejšlim tak klidně i na víc

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 01-07-2002 v 20:59 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Obecné Příspěvek č. 15



Heaven on the Earth .........

just i_oNe

Old Post 01-07-2002 v 21:59 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

dík za negat. karmu :) Příspěvek č. 16

chtěl jsem přihodit pár nových obrázků, ale kašlu na to.... koukám, že mi klesá karma... no nic divného, moje názory se nemusí všem líbit, ale díky tomu, co mi dal negativní karmu za tuhle fotku. Chápu za co (vy snad taky ne?), takže mu ještě jednou děkuju ...

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 02-07-2002 v 19:04 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2532870 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív