Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » -=AERO system by Pejdil=-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 49

mno v bubleru mas koreny tako ponoreny ve vode pokud se nepletu. tak tam das jenom vzduchovaci kaminek.. pokud ne tak se omlouam za stupidni prispevek

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 20-01-2010 v 13:00 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 50

sorry pejdil že se ti seru do odpovědi

h0nz4: koukni jak to mám řešené já, mám něco podobneho jako pejdil, dělal jsem to podle něj skoro, ale jednu nadobu jsme koupil nižší než tu druhou a zasadil do sebe tím padem mám oddělene nádoby a mám rezervator na vodu cca 25l a na kořeny je taky místa dost

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Old Post 20-01-2010 v 13:01 PM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h0nz4
Stálý Člen

Karma uživatele h0nz4 - 67% PěstitelskáKarma uživatele h0nz4 - 67% PěstitelskáKarma uživatele h0nz4 - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 51

slepecC:
Koukal jsem na to tvoje řešení a vypadá to cool. Ještě jsem se chtěl zeptat jak je to s hlukem? Není to velkej bordel, jak ta voda naráží na stěny?
Dobrý na tom je, že to pořídíš za pár korun... Horší je nutnost PH a EC metru.

Old Post 20-01-2010 v 13:11 PM
h0nz4 je offline   Profil uživatele h0nz4   Find more posts by h0nz4   Foto galerie člena h0nz4   Click here to Send h0nz4 a Private Message   Add h0nz4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 52

h0nz4:
hluk tak záleží co si představuješ pod hlukem, hm?
jako trošku to jde slyšet, ale třeba ventylátory jsou hlučnější bych řekl, a myslím když budou větší kořeny tak to phltí více hluk. Jinak Ph a Ec metr je nutnost, to je asi největší investice

a sorry pejdil za zasírání, kdyžtak písni a smáznu to

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Old Post 20-01-2010 v 14:16 PM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 53

Čus chlapi, no s tima kořenama je to těžký, jsou dlouhý třeba i 1,5m takže je jen tak nesložíš, a pokud budou růst do vody tak už to není ten správnej efekt. kdyz to chcete mit mensi staci prepulit kybl na barvu a pro 4 kytky to bohate staci, jednoduche na udrzbu a dolevani vody...co se týče hluku tak ty kapky jsou poměrně dost slyšet, pokud máte silnější čerpadlo bez regulace průtoku... Pokud můžu poradit tak PH a EC jsou sehnat z číny dohromady cca za 600kč, není to extra kvalita ale používám je a bez problémú... levná varianta a dobré třeba na první kolo, potom koupit lepší

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 24-01-2010 v 20:50 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h0nz4
Stálý Člen

Karma uživatele h0nz4 - 67% PěstitelskáKarma uživatele h0nz4 - 67% PěstitelskáKarma uživatele h0nz4 - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 54

Pejdil:
PH a EC za 600,-? Tak to mě zajímá... Sice jsem uvažoval o tomhle:
http://global.ebay.com/Quality_pH_E...0323382038/item
Ale jestli mi můžeš poradit, kde koupit tu čínu za 600,- na vyzkoušení by mi to stačilo.

Old Post 24-01-2010 v 22:54 PM
h0nz4 je offline   Profil uživatele h0nz4   Find more posts by h0nz4   Foto galerie člena h0nz4   Click here to Send h0nz4 a Private Message   Add h0nz4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od h0nz4
Pejdil:
PH a EC za 600,-? Tak to mě zajímá... Sice jsem uvažoval o tomhle:
http://global.ebay.com/Quality_pH_E...0323382038/item
Ale jestli mi můžeš poradit, kde koupit tu čínu za 600,- na vyzkoušení by mi to stačilo.


Být tebou radši bych volil to kombo z odkazu, je to pohodlnější a za ty peníze?

Old Post 24-01-2010 v 23:33 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 56

stačí pohledat na Ebay zrovna koukam a za 14,66 dolaru mas ph s kalibracnima roztokama i s poštovným ale bacha !!! je to risk, občas jak je to s čínou známé, můžeš dostat kazovej kus jinak ať slouží.... to kombo vypadá pěkně

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 27-01-2010 v 00:24 AM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od Pejdil
stačí pohledat na Ebay zrovna koukam a za 14,66 dolaru mas ph s kalibracnima roztokama i s poštovným ale bacha !!! je to risk, občas jak je to s čínou známé, můžeš dostat kazovej kus jinak ať slouží.... to kombo vypadá pěkně


hele na ebay mas dve varianty ...

zda je to z EU ci ne


pokud je to z ciny i kdyby to stalo 100USD muzou to zaslat jako gift a nic neplatis....


jinak pokud jedes rockwool ci zeminu se podivej na www.dealextreme.com ....a je to levnejsi nez za 15USD a neplatis postovne

jinak ty znacky co jsou na trhu patreji stejne firme ...asi premiova je Hanna...neco jako Bentley u VW ....

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Old Post 27-02-2010 v 17:01 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 58

cau, mas to fakt pekny... jen se chci zeptat v jak velky to mas skrini? mozna sem to prehlidl tady... preju hodne zdaru! K+ letí

Old Post 06-07-2010 v 22:04 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0289290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív