Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » -=AERO system by Pejdil=-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17


ja bych rek ze si uplne vedle,ze si jeste nedozral casu growera co citi.ten jed se ti dostal uplne vsude i do roztoku a tet cekas jak dopadnes se sviluskama ? takovej system te stoji spoustu casu a po dvouch mesicich si zabrecis ze uz klony s breberama nezasadis.muj nazor - vyhazej to,udelej dezinfekci a rozjed to znova.

Old Post 01-10-2009 v 21:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Karelsem
ja bych rek ze si uplne vedle,ze si jeste nedozral casu growera co citi.ten jed se ti dostal uplne vsude i do roztoku a tet cekas jak dopadnes se sviluskama ? takovej system te stoji spoustu casu a po dvouch mesicich si zabrecis ze uz klony s breberama nezasadis.muj nazor - vyhazej to,udelej dezinfekci a rozjed to znova.


co to meleš.??
Hlavně že ty jsi dozrál... muhehe

Pejdil: no postřik je třeba někdy provádět vícekrát,když nezahubíš vajíčko,vzejde z něj další mrzák a toho musíš smočit ať chcípne než stačí nandat další vajca,jinak to je pořád dokola,a čím vyšší teplota a nižší vlhkost tím hůř,se ty kurwy množí goniometrickou řadou.
Nepředpokládám,že by jsi nevěděl,že je třeba dávat pozor at se to sfinstvo nedostane do vany,popř.vyměnit roztok,udržovat minimální hladinu,ať neplýtváš.

Naposledy upravil 01-10-2009 v 23:23 PM

Old Post 01-10-2009 v 23:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abandonn
Nový Člen

Karma uživatele Abandonn - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 19

jj, hlavně poměrně sucho,desinfikovat a ten peroxid jsem samozrejmě myslel na desinfekci kořínků, psal jsi že ti žloutnou...

jinak možná má Karelsen pravdu že by byly lepší nové řezy než se s tim trápit a trápit tak i kytičky...buď pozdraven

Old Post 02-10-2009 v 07:47 AM
Abandonn je offline   Profil uživatele Abandonn   Find more posts by Abandonn   Foto galerie člena Abandonn   Click here to Send Abandonn a Private Message   Add Abandonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 20

No nepatřím zrovna k těm, co si můžou dovolit řezy jen tak vyhodit a koupit si nový a už vůbec ne k těm, co mají po ruce 10 matkářů a 30 druhů konopí. Jezdím pro ně většinou i 150km, tyhle jsem měl asi poloviční cestu a když jsem si pro ně jel, tak jsem nevěděl, že na nich budou svilušky...

SIMOR: Díky za informace, už s nima mám přece jenom nějaké zkušenosti, a Talstarem se mi je jednou podařilo vyhubit, chce to mít jenom pořádnou trpělivost. Ale řekl bych, pokud je jich málo, kytkám to nějak nevadí a normálně rostou, jenom to chce hodně stříkat a hlavně pořádně, aby se zlikvidovali vsechny. Pokud je jich hodně, jde likvidace velmi těžko. Stříkal jsem to tak, že jsem vyndal víko s nimy a stříkal mimo nádrž, ale včera jsem to dělal přímo nad, takže dnes vyměním roztok... Ovšem, že udržuji minimální hladinu.

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 02-10-2009 v 14:24 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abandonn
Nový Člen

Karma uživatele Abandonn - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 21

no snad se ti to podaří zvládnout bez větší újmy... přeju hodně štěstí a ať ty svilušky(sviňušky) vyuješ

Old Post 02-10-2009 v 15:44 PM
Abandonn je offline   Profil uživatele Abandonn   Find more posts by Abandonn   Foto galerie člena Abandonn   Click here to Send Abandonn a Private Message   Add Abandonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

5.den růstu Příspěvek č. 22

Aktuální info: Svilušky jsem živé zatim nenašel, pro jistotu proveden znovu preventivni postřik Talstarem(nevěřím, že by tam už nebyli), vyčištění obou nádob, trysek,potrubí atd.

Co se týče kořenů: Opravdu další skok, skoro včechny jsou již na dně horní nádoby, jenom jeden prcek (klon), je nějakej zakrslej.

Co se týče horní části: Začínají růst, největší poporostla odhaduji o 5cm, nejmenší o 1cm, zítra budu zastřihávat vrcholky. Pomalu si je srovnávat k obrazu svému.

Co se týče barvy: Není zrovna ta nejzelenější co bych si představoval, ale neřekl bych, že se jim daří nějak hrozně.

Co se týče EC: Po vyměnění roztoku, a přidání hnojek, jsem se dostal na hodnotu 0,53. Chci se zeptat, mám už začít pomalu zvedat dávku ?

Co se týče PH: S novým roztokem držím 5,9


Můžu začít provádět postřik Phytaminem ? Řekl bych, že kořeny jim vystřelili velmi rychle a nyní se začne hejbat i vršek.




Nezapomněl jsem na něco ?

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 03-10-2009 v 23:26 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 23

Phytamin je dobra vec i kdyz ho tady na foru vetsina odsuzuje (pry popaluje listy) ja osobne mam jen ty nej skusenosti staci 5 min po vypnuti lamp poradne prostrikat 5ml/l listiky a do 2 dnu uvidis rozdil ja ho jedu sice prvni kolo, ale jak pisi vse krasne zelene zadne brebery ani popaleny listy vse tmave zelene proste oki. Ps ( jen trochu smrdi no, ale je 100% bio)
s tim Ec bych presel pozvolna nahoru co den treba o 0,05 tim nic nezkazis a uvidis jak kyti zareagujou. Proste muj nazor
Jo a zapomel si hodit naky new foto

Old Post 04-10-2009 v 09:19 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 24

Doporucuju ti pouzivat vice druhu postriku pro maximalni vysledek, protoze po 3. postriku uz zacina u skudcu vznikat rezistivita a postrik muze byt neuciny
jinak pekne udelane, drzim palce

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 04-10-2009 v 19:21 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

7.den růstu Příspěvek č. 25



Včera zastřiženo, trochu se nám spomalil růst, zbaveno od napadených lisů sviluškami.

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 05-10-2009 v 20:16 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od krasus
Phytamin je dobra vec i kdyz ho tady na foru vetsina odsuzuje (pry popaluje listy) ja osobne mam jen ty nej skusenosti staci 5 min po vypnuti lamp poradne prostrikat 5ml/l listiky a do 2 dnu uvidis rozdil ja ho jedu sice prvni kolo, ale jak pisi vse krasne zelene zadne brebery ani popaleny listy vse tmave zelene proste oki. Ps ( jen trochu smrdi no, ale je 100% bio)
s tim Ec bych presel pozvolna nahoru co den treba o 0,05 tim nic nezkazis a uvidis jak kyti zareagujou. Proste muj nazor
Jo a zapomel si hodit naky new foto


Voskove zeleny listy jsou i bez phytáku,je to spíš otázka teploty v boxu...

Používal sem ho x krát,pak přestal a kytky furt stejny.Že by popaloval listy sem si nevšiml,ale taky sem si nevšiml že by kytkám nejak pomohl.

Old Post 06-10-2009 v 11:45 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

10.den růstu Příspěvek č. 27



Teď už se celkově velmi rozjeli, od zastřižení se nyní pěkně větvý. Začali nám také velmi papat, EC z 0.55 náhle poskočilo na 0.37





Velmi děkuji za postřehy okolo Phyťáku uvidíme







Otázky a připomínky vítány...

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Naposledy upravil Pejdil 09-10-2009 v 05:55 AM

Old Post 09-10-2009 v 05:44 AM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 28

....Moc hezká práce......
Jak často a na jak dlouho se zapíná čerpadlo?? Nebo jede nonstop?
Je to ponorné čerpadlo? Nebo ho máš umístěno v té spodní vaně nad hladinou roztoku???? ( je hlučně?? )
Sory že tolik otázek ale líbí se mi to tak se v tom rýpu:OD
Dík za info!!

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 09-10-2009 v 08:45 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 29

Zdarec, máš to parádní, chci v blízké době rozjet úplně to samé, ale s 200W úsporkou, jen by mě zajímalo, zda jedeš hnojky podle návodu co je tady na groweru, nebo máš nějakej vlastní:-) a vůbec sem nenašel, jak a při jaké příležitosti bych měl vyměnovat vodu v dolním boxu. Byl bych moc rád kdybys mi poradil. Díkes W.

Old Post 09-10-2009 v 09:45 AM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 30

na talstar se vys.r dej jim omite to funguje dokonale...
dolů do sytému bych radil vzduchovátko - aspoň 300l/hodinu, kořeny spotřebovávají kyslík a ty bys ho měl doplňovat.
jinak pěkný, budu sledovat.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 10-10-2009 v 20:13 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 31

Zdarec všem příznivcům

Parapa: Čerpadlo běží nonstop, dalo by se určitě i v nějakých intervalech vypínat, ale to zatim odzkoušené nemám. Je ponořené celé v roztoku, ve spodní nádobě. Hlučné ani moc není, to spíše dělají bordel trysky které stříkají na stěny, pokud si skříň dobře utěsníš, je hluk minimální.


woytishek: Hnojky nejedu podle návodu. Je to jednoduché, ze začátku jsem jel EC cca 0.2 (destilka + kohoutovka), když se ukázali kořeny, začal jsem přidávat vodu EC cca 0.5 (kohoutovka + 1/4 hnojiv co se dávaj normálně) Teď když jsou kořeny i horejšek OK, budu se řídit jednoduchým návodem: Hnojky dolévat do té doby, než se EC ustálí a nebude klesat. Pouze ubívat roztok v nádrži. Určitě každá odrůda si bere jinak a hlavně v aeru je veliká náchylnost na přehnojení.

Výměna vody je oříšek, ve spodní nádobě si musíš udělat výpustnej ventil, ale pořádně ho utěsnit, aby netekl !!! Nebo při výměně, vždycky komplet celý rozebrat. Pokud je to takhle, určitě je lepší udělat první variantu. Vodu vyměnit třeba po týdnu, ale myslím, že stačí z růstu na květ a z květu na finální zrání. Pokud by se objevil nějaký problém (postřiky proti škůdcům, žloutnutí přehnojením...) je výměna vody častěji nutností.


EricCartman: Také jsem měl dříve Omite, nezabralo tak dobře jako Talstar. Ten je určitě větší chemka. Ale jak psal Lupus, je dobré vystřídat více postřiků, protože po třetí již jeden nemusí zabrat. Rozhoduji se tedy nyný ještě mezi Svilustopem a Omite.
Šoupnul jsem tam od 2. dne malé vzduchovátko s kamenem, určitě je dobré, když se roztok hýbe a kyslík se také hodí Díky za radu.


Toť pro zatím vše, případné připomínky a dotazy nadále zasílejte
Brzo přidám nové fotky, rozhoduji se, o 15. dni přepnout na květ.

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 11-10-2009 v 15:38 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

15.den růstu Příspěvek č. 32


Aktuální foto, co si myslíte ? Přepnout ? Chtěl bych zaplnit celý prostor a vytěžit z něho maximum !!

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 14-10-2009 v 11:25 AM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5907030 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív