Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » -=AERO system by Pejdil=-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 33

tak co uz to jede na 12/12 naky new fotos kamo

Old Post 20-10-2009 v 21:07 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 34

Čaues Jo jo už to jede na květu, přepnul jsem docela pozdě, zakoupil jsem i novou výbojku Sylvania Grolux aby to pěkně bobtnalo. Po nějakém tom zvažování jsem nasadil síť na scroog, nechci aby mi to prerostlo a hlavně chci využít každé místečko skříně, tímto jsem taky velmi zredukoval velikost kytek, byla to opravdu už Jungle nechám jim trochu zarůst a potom to pustim nahoru, aby byli pořádný salámy Fotky dodám brzo, nejspíše zejtra, budu přidávat také malé čerpadýlko na vyčerpání nádrže....

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 20-10-2009 v 21:25 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 35


Přináším slíbený reportík:

Neposedné výhonky se již derou nahoru, za jeden den po ohnutí, vyskočili nad síto cca 6cm, znovu jsem jim vysvětlil, že ještě není vhodná doba nakukovat a ohnul zpět.

EC je 0.81, zatim je tam stále růstové hnojivo s větší dávkou květové složky. Nejspíše zítra vyčerpám vodu z nádrže, propláchnu nádoby a naservíruji jim hnojky na počáteční květ.

PH rumpluje 5.7-6.0 ale nepozoruji nějaké nedostatky na kytkách.

Při otevření, již počuchuji po velmi silném aroma a začínám se květu bát...

Síť jsem tam dal, protože mám tenhle styl moc rád a taky velmi rád koukám na pořádnej koberec palic

Přiložená fotografie je 19.den růstu






Na případné otázky rád zodpovím

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Naposledy upravil Pejdil 21-10-2009 v 19:29 PM

Old Post 21-10-2009 v 19:21 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 36



3.den květu

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 21-10-2009 v 19:26 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

6.den na květu Příspěvek č. 37



Přináším nové foto

EC velmi rychle mizí, pořád zvedám, teď jsem na cca 1.2

Ph držím okolo 6.0

Vyplétám,Vyplétám,Vyplétám,Vyplétám,Vyplétám,Vyplétám.... a tak dále Furt to není ono




Kdyby něco tak se ptejte...

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 25-10-2009 v 20:03 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 38

Hej kamo, mohu jen tise zavidet krasa pohledet na plne zaplnene syto.

Old Post 25-10-2009 v 20:32 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

fakt pekny,snad sou potvory fuc.jeste sory jo jak mas velky to sito,pride mi to na 400w dost maly,a lampu davas na foto pryc ? a jeste dotaz prosim te - meris nebo udrzujes nejak teplotu roztoku ?dik K.

Old Post 29-10-2009 v 20:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 40

Cau. Mas to hezky. Jen mi prosim rekni kolikrat si ty kiti zastrihnul. Dikec

Old Post 31-10-2009 v 10:15 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 41

Cau, taky sem tohle jel a poradím ti jednu věc, ten přední kryt u toho ATMANA oddělej a navlíkni na něj silonku nebo něco aby to pouštělo vodu ( jako filtr ). Ta tryska se jinak ucpe jak budou větší kořeny a budou se v té vodě shromažďovat nešistoty. Nebo další verze... v te krabičce od toho atmana je i takovej košíček, ten se nasazuje po oddělení toho krytu do toho kolečka co kryje ty lopatky.
Jinak to máš pěkný.. ať se daří

Old Post 31-10-2009 v 13:41 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

10.den květu Příspěvek č. 42



Zdravím, tak abych začal. Pomalu a jistě začínáme nakvétat. Stav viz foto. Stále to ale není podle představ, asi jsem špatně vyplétal, jsou tam řidší místa, veliké púoučení pro příště!!

Kolik PH ? 6.2 a statečně se drží

Kolik EC ? kolem 1.2 a myslim že jim to zatim vyhovuje

Foto je z 10.dne květu, teď je aktuálně 12. den


Karelsem: Také doufám, že jsou pryč...ale buďme ostražití Jo jinak síta je stejně velké jako skříň a to jest 100x50cm je to poloviční rozměr, který ne ja 400w ideál, ale co nadělám Teplotu roztoku neudržuji ani nehlídám, když strčím ruku do nadrze neni tepla, tak akorát. Lampu nedávám pryč, ale fotím vždy tak aby nezacláněla je cca 20cm nad vrcholky...


Klamath: Myslím, že tak 5x, asi 2x z povinosti, aby se pěkně rozvětvili a potom 3x kvůli udržení stejné výšky...


snuk1: Díky za rady, ale teď se mi v tom moc rejpat nechce, košíčku jsem si všiml ale ten má díry velké dost, myslim, že by moc nechytnuli. Kořeny už jsou opravdu velmi brutální, kdyby náhodou se tryska ucpala tak už vím jak na to, Díky !



Jinak všem moc děkuji za sledování a za K+

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Naposledy upravil Pejdil 02-11-2009 v 09:33 AM

Old Post 01-11-2009 v 18:29 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 43



ještě 2 mršky

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 01-11-2009 v 18:43 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

lampa je nastavena spatne,ale to je asi kvuli skrini.klipsnak by mel foukat lehce nahoru smerem na vybojku podelne.premejslel si o zastrihnuti velkych cepeli po 30 dni kvetu ? jestly mas teplomer s cidlem skus dat cidlo do roztoku,tak sem meril zalivku ja.jinak jedes paradni jizdu.

Old Post 04-11-2009 v 11:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 45

Karelsem: Jo je to kvuli skrini, je tam takovej akorát věšák, se kterým se dá lehce lampa zvedat a snižovat. No kdyby to byl klipsňák, tak se s nim dá dobře manipulovat, ale tohle je obyčejnej stojanovej, klipsňák už je na cestě... Zastřihnout ve 30. dnu květu ? to jsem nikdy nezkoušel ani nevím, co to udělá...Dej mi o tom více info...Teploměr s čidlem bohužel nemám


Jinak se to už šíleně vytáhlo, kdyby jsem je aspoň ze začátku neusměrňoval pod mříž, tak by měli teď více jak metr !!! Poučení pro příště: déle vyplétat a vyplétat....joo to jsou ty první pokusy

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 04-11-2009 v 12:31 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 46

Bohužel, je to nějakej zkurvenej hybrid a ještě k tomu hermáč...Spousty semínek...Myslím, že není zatim co dodat...Až budu mít delší chvilku, pošlu vám fotky jak se to vyvýjelo a popíši to...Nejspíš to brzo vytrhnu...

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 20-11-2009 v 05:54 AM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 47

Ahoj... ten košíček je na to aby se na něj dal takovej filtr... je to jako u maxijetu. Já ti to vyfotím a nahodím sem.

Old Post 09-12-2009 v 20:30 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h0nz4
Stálý Člen

Karma uživatele h0nz4 - 67% PěstitelskáKarma uživatele h0nz4 - 67% PěstitelskáKarma uživatele h0nz4 - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 48

Pejdil:
Ten tvůj setup na airo je zajimavej. Chystám se na něco podobnýho. Našel jsem tohle: http://www.youtube.com/watch?v=84zYe2Bq_zs . Na tomhle videu je čerpadlo v jednom boxu s kořenama, takže ušetříš cca 30 cm na výšku. Nevýhoda bude asi v tom, že až kořeny dosáhnou do vody začnou hnít... Co si o tom myslíš?

Old Post 20-01-2010 v 12:26 PM
h0nz4 je offline   Profil uživatele h0nz4   Find more posts by h0nz4   Foto galerie člena h0nz4   Click here to Send h0nz4 a Private Message   Add h0nz4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7044820 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív