Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Příliš malé paličky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
cypsylon
Nový Člen

Karma uživatele cypsylon - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 19  

Nápad Příliš malé paličky Příspěvek č. 1


Ahoj všem,jsem tu novej, pěstuju ted poprvé pod světlem 110 sodik s peningovou směsí od tesly co jsem našel doma ve sklepě, kytkám se pod tím celkem daří jen mám problem s malýma paličkama v 5. týdnu kvetení. Hnojim plagronem alga bloom podle dávkování na lahvi. Jiný hnojivo nepoužívám. Dovedl by někdo poradit co s tím aby pálky vyrostly nebo se zbytečně stresuju a do konce cyklu ještě vyrostou? Začínají totiž hnědnout blizny a pálky mám asi tak 1 cm velký.

Old Post 06-05-2014 v 12:06 PM
cypsylon je offline   Profil uživatele cypsylon   Find more posts by cypsylon   Foto galerie člena cypsylon   Click here to Send cypsylon a Private Message   Add cypsylon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 2

veru mas to dost male. ja som mal v piatom tyzdni ovela vacsie palice, aj ked nemali idealne podmienky.

aka stara je ta vybojka? neni uz po zivotnosti? mam pocit, ze sodik ti vydrzi tak 3-4 kola, potom ho treba vymenit. aky mas priestor? a ako daleko je vybojka od vrcholcov?

Old Post 06-05-2014 v 12:43 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 3

takhle si dal málo informací... a měl si vyfotit hlavně celou kytku.... pokud jsi zastřihoval,, , což evidentně jo, tak prostě se celkova velikost palic rozdělí mezi víc menších palic, jednoduchá logika. a neřek si model, může to bejt model kterej kvete 120dní a odpovídalo by to.. nestresuj se a necho to kvést. já vidim samy bílý chloupky teda, to ještě nabobtná. taky zaleží na tom jak dlouho si nechal kytku růst, jestli má dost místa v květináči. pokud ne, tak velky palky neudělá...

Old Post 06-05-2014 v 13:39 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

No nezdá se mi tato lampa vhodná na pěstování rostlin. Má jen 7500lumenů a spektrum jsem nenašel. Ale řekl bych že tato sodíková lampa se využívala na normální svícení. A na spektrum pro rostliny asi v celku kašlali.
Tak že doporučuji koupit úsporku.

EDIT: Jo jinak tyhle lampy už jsou od r. 1985 tak že kdo ví jak je ještě stará.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 06-05-2014 v 14:25 PM

Old Post 06-05-2014 v 13:57 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypsylon
Nový Člen

Karma uživatele cypsylon - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 5


jak je stará to nevím kluci ale našel jsem ji v původním balení, takže ještě nepoužitá. Prostor skříně mám 100x50 ale zaplněno mám pouze 2\3 prostoru přímo pod lampou. nechal jsem je růst 17 dní pak jsem dal periodu na květ. Jako květináče jsem použil 5l kbelíčky. zastřihoval jsem celkem hojně aby velký listy nestínili. Světlo mám asi 20-25 cm nad kiti. MOdel přesně nevím, koupil jsem mix 5 modelů. díky za další rady.

Old Post 06-05-2014 v 16:10 PM
cypsylon je offline   Profil uživatele cypsylon   Find more posts by cypsylon   Foto galerie člena cypsylon   Click here to Send cypsylon a Private Message   Add cypsylon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 6

Tu lampu bych vyměnil..

Jinak mi přijde, že maj docela málo listů, takže tohle kolo s tím už moc nepohneš.

V jakym je to substrátu?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 06-05-2014 v 19:32 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 7

Vypadá jako pěknej chcípák.. Neber to zle.. S tim zastřihováním listů si měl asi možná trochu brzdit.. nemáš tam skoro nic tak nevim co by měly stínit.. Nevim jak ti poradit, ale změnil bych zdroj světla a možná bych začal úplně odznovu..

Měj se


EDIT: koukam že tam toho máš víc (kytek) jak vypadá zbytek posádky? Stejný? Popřípadě by to mohlo být modelem kombinací s lampou..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 06-05-2014 v 19:45 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypsylon
Nový Člen

Karma uživatele cypsylon - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 8

substrát pro pokojový rostliny, klasika co koupíš v sámošce. ještě bych měl pár dotazů......větráte nonstop nebo jen když svítí? Má smysl rosit rozprašovačem? jak často zaléváte\hnojte?

Old Post 06-05-2014 v 19:46 PM
cypsylon je offline   Profil uživatele cypsylon   Find more posts by cypsylon   Foto galerie člena cypsylon   Click here to Send cypsylon a Private Message   Add cypsylon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypsylon
Nový Člen

Karma uživatele cypsylon - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 9

s tím souhlasím že je to pěknej chcípák ;-) ale voní zatraceně dobře........

Old Post 06-05-2014 v 19:48 PM
cypsylon je offline   Profil uživatele cypsylon   Find more posts by cypsylon   Foto galerie člena cypsylon   Click here to Send cypsylon a Private Message   Add cypsylon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypsylon
Nový Člen

Karma uživatele cypsylon - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 10

vedle mám hothern lights auto, ta teprve začíná jít do paliček tak uvidim.

Old Post 06-05-2014 v 19:50 PM
cypsylon je offline   Profil uživatele cypsylon   Find more posts by cypsylon   Foto galerie člena cypsylon   Click here to Send cypsylon a Private Message   Add cypsylon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 11

Nerosit! Máš to v květu.. udělala by se ti plíseň!!!

Větrák u mě běží jen když jede lampa.. U někoho jede nonstop v pozdější fázy květu.. aby se neutvořila plíseň..

Zalejvam až když je úplně suchý substrát..

Hnojim různě podle značky hnojiva.. Někdy při každé zálivce.. někdy jednou týdně.. někdy každou 2-3 zálivku..

Pro příště si připlať pár korun a kup si hlínu z gshopu.. Vem si že za pokojovku dáš možná i kolem cca 130,- za 20L pytel.. a já beru hlínu za cca 230,- 50L.. kvalitou se nedá srovnat a ještě se mě nestalo že bych měl z hlíny z gshopu parazity..

Měj se

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 06-05-2014 v 19:52 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypsylon
Nový Člen

Karma uživatele cypsylon - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 12

Díky za drahocené rady

Old Post 06-05-2014 v 19:56 PM
cypsylon je offline   Profil uživatele cypsylon   Find more posts by cypsylon   Foto galerie člena cypsylon   Click here to Send cypsylon a Private Message   Add cypsylon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 13

Tak já teda zase nejsem zastance hliny z g shopu, já sem si s ní už parazity domu dotáh, třeba v praze na smicháči, tak tam maj substrát normálně v prodejně a v prodejně maj i zaplej box, kde maj chilli papričky a různy byliny, a kdybys viděl jak se jim to tam hemží hmyzem, našel jsem tam 3 druhy!!! tomu řikám prezentace! oni tam maj takovej přípravku proti parazitům, a maj tam toho plnej box! a ten je normálně otevřenej, takže smutnice si tam lítaj jak chtěj, takže substrát co skladujou o kousek dál, si v klidu najdou,.... když koupíš nákou dražší třeba v obi , baumaxu nebo bauhausu , která bude stejně o polovinu levnejší než v growshopu, k tomu koupíš perlit, tak to vyjde na stejno. nebo někde maj i s perlitem.
Jinak s tou kytkou, to je jak jsem říkal, když kytku hodně stříháš a necháš kratko na růstu, tak zaprvý bych řek že nemá dostatečně vyvinutej kořenovej systém, a prostě se ta energie rozděli do víc palíc, než kdybys to nezastřih a měl jednu velkou bambulu.... koukám máš tam pod pletivem náky spodky, tak je otrhej a ten zbytek ti naroste víc.

Old Post 06-05-2014 v 23:43 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 14

možná se zeptám hloupě, ale těch 110 je výkon té sodíkovky? Pokud ano a svítíš nějakou prehistorickou 110W výbojkou s nevhodným spektrem na plochu 100x50, je důvod malých palic celkem nasnadě, ne?

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 07-05-2014 v 11:01 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypsylon
Nový Člen

Karma uživatele cypsylon - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 15

dobře dám na tvé rady a ty spodky ostříhám, stejně si myslim že to lampa neosvítí aby z toho něco bylo že? myslíš že přehnojením můžu růst zastavit\zpomalit? mám totiž pocit že už víc jak přes tejden sou furt stejný a navíc mám pocit že když na ně sahnu připadaj mi takový jakoby suchý, když jsem pěstoval venku tak byly pálky krásně měkký a lepivý ted mi přijdou suchý

Old Post 07-05-2014 v 11:02 AM
cypsylon je offline   Profil uživatele cypsylon   Find more posts by cypsylon   Foto galerie člena cypsylon   Click here to Send cypsylon a Private Message   Add cypsylon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypsylon
Nový Člen

Karma uživatele cypsylon - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 16

Rascal33: myslíš že bych si něco pomohl kdybych zúžil prostor na 50x50??

Old Post 07-05-2014 v 11:22 AM
cypsylon je offline   Profil uživatele cypsylon   Find more posts by cypsylon   Foto galerie člena cypsylon   Click here to Send cypsylon a Private Message   Add cypsylon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2009 - příliš malé kýtí - 6 odpovědí
29-08-2003 - Slabe Paličky - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9676470 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív