Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Magic Cacti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Zaujal vás tento thread?
This poll is closed.
Ano 10 66.67%
Je mi to fuckt fuck... 4 26.67%
Ne 1 6.67%
Total: 15 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Upozornění Magic Cacti Příspěvek č. 1






Vítejte v threadu o meskalinových kaktusech

Před pár dny jsem si ze země zaslíbené (Holandsko) přivezl pár semínek a mezi nimi bylo i pár semen kaktusků přesně:

1)Trichocereus Pachanoi - San Pedro
2)Lophophora Williamsi - Peyotl

Koupil jsem je v jednom zapadnutém obchůdku vedle nějakého tržiště tak jsem je minulý týden vysel a první výsledky v podobě "klíčků" jsou tu a já se o ně mohu podělit s vámi

Zemina: 60%písek, 20%kompost, 20%zahradní substrát
Zálivka: dešťová voda
Stanoviště: mini skleníček - jižní okno
Je to první pokus již od semen ale jinak jsem řekl bych celkem znalý kaktusář ale to posuďte sami
Foto:1)2)3)4)5) semínka v mini skleníčku/pařníčku
Omlouvám se za kvalitu fotek

Nebudu tady vypisovat žádné podrobné informace, bo bych je stějně někde zkopíroval, takže, když budete mít jakýkoliv dotaz a nebude v nějakém z mých příspěvků zodpovězen, tak mě kontaktujte přes PM.

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Naposledy upravil Timer 04-08-2009 v 01:41 AM

Old Post 04-08-2009 v 01:33 AM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

mě by zajímaly praktický zkušenosti s meskalinem .) případně jak dlouho musíš pěstovat aby byly tyhle dvě odrůdy použitelné a taky kolik to stálo a jak se takový kaktus rozmnožuje řízkováním...

Old Post 04-08-2009 v 03:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 3

no já sem kdysi kupoval growr box se san pedrem a vyrostlo mě z dvaceti semen jeden minipidi kaktuseček 2mm a pak to chcíplo 350 kč v prdely co už.

ENCOD žádá OSN, aby ustanovila právo pro každého dospělého občana světa svobodně pěstovat a držet jakoukoliv rostlinu pro osobní a nekomerční potřebu, s možností využít technického vybavení k tomu určeného. ------- Tak doufam že se ji to povede : - )
DURBAN'S MONSTRUMS <--Zde můžete pozorovat muj outdoor a jeho brutální růst (durban's) SKLIZENO !!! (zhuleno)
No name 09 <-- nejvěčí má 280cm SKLIZENO !!! (zhuleno)
a nejvěčí mazec --->http://www.youtube.com/watch?v=ptQObci0FpQ
Muj Leonotis Leonurus s panenské jihoafrické přírody !!! <--
Desmanthus illinoensis Illinois neboli Prérijní mimosa (DMT v kořenech)


Miluji přírodu ...
Miluji Cannabis ...
S lidma už je to trochu horší ...

Old Post 04-08-2009 v 08:21 AM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Username
Stálý Člen

Karma uživatele Username - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 4

tak peyotl musi byt aspon 4-5 let stary aby dával nějaké učinky a to ještě musí mít dobré podmínky.......

3-TEK 4- ALL

Old Post 04-08-2009 v 11:18 AM
Username je offline   Profil uživatele Username   Find more posts by Username   Foto galerie člena Username   Click here to Send Username a Private Message   Add Username to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 5

Co se týče zkušeností s meskalinem, tak zatím žádné nemám-bohužel ale mohu vás odkázat na dost zajímavou knihu jménem Brány vnímání
Je to pěkné počtení.
Dále co se týče toho minimálního "věku" vhodného pro konzumaci, tak se to liší kus od kusu a taky na tom, v jakém podnebí onen kaktus roste.
Zatím jsem ve stádiu toho, že budu rád, když se dožijou dospělosti, na jejich moc ale nezapomínám, jak řikám časem se všechno ukáže

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 04-08-2009 v 19:59 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 6






Tady přináším pár nových fotek jak se kaktuskům pěkně daří
jen se podívejte sami
1)foto-pohled na mini skleníček T.Pachanoi
2)foto-na Peyotly
3)4)5)foto-T. Pachanoi
Je zajímavé jak se jim pomalu ale jistě prořezávají trny
jinak ještě podmínky jsou stále stejné nechávám permanentně vlhký subsrát a občas odebírám řasu, která se jak je vidět na fotkách, objevuje kolem kaktusů ale OK nic jim to nedělá jen trochu změnili barvu.

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 04-09-2009 v 21:34 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 7


1)foto-ještě makro peyotlu myslím, že je fakt vydařená

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 04-09-2009 v 21:40 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Nápad Příspěvek č. 8






Dneska jsem svojí sbírku doplnil o tři fakt krásný peyotly ty jsem sehnal na prodejní výstavě. Myslím, že se mi to začíná hezky rozrůstat-abych nezapomněl minikaktuskům se daří taky sqěle doufám, že se budou líbit
1)2)3) Nový přírůstky
4)5) L. Williamsi

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 11-09-2009 v 21:50 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 9




1)2)3)T. Pachanoi

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 11-09-2009 v 21:54 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

update Příspěvek č. 10






Zdravím po delší odmlce mám zase kousek volnýho času a tak sem zase hodím pár fotek. Kaktuskům se daří fakt sqěle až na jeden, který "obrostl" po straně čímsi ale není to ani plíseň ani nic co bych znal.
Jinak před dvěma týdny jsem je přesadil
Celkem dost všechny povyrostli:

Foto1) Přehled přesazených peyotlů (Je jich tam 6)

2)San Pedro Makro

3)Cosi nepěkného (nešíří se to, tak to nijak neřeším)

4)Velký kluci

5)Art

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 09-02-2010 v 19:40 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Westrip
Nový Člen

Karma uživatele Westrip - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 11

vypadá to jako piplačka na práci v rukavičkách máš to lexusní

Old Post 23-07-2010 v 22:55 PM
Westrip je offline   Profil uživatele Westrip   Find more posts by Westrip   Foto galerie člena Westrip   Click here to Send Westrip a Private Message   Add Westrip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RTW
Stálý Člen

Karma uživatele RTW - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 12

Ty semínka jen posypals na povrchu,nebo jsou zahrnuty půdou?Kdysi jsem dostal nějaké semínka z kaktusy.cz. Bohužel ani jeden nevyrostl :-/

Tady je link na ten obchod.Mají velmi slušné ceny a jeden druh grátis.
http://www.volny.cz/drs.praha/zdarma.htm

Roll It

Old Post 29-07-2010 v 20:51 PM
RTW je offline   Profil uživatele RTW   Find more posts by RTW   Foto galerie člena RTW   Click here to Send RTW a Private Message   Add RTW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 13

Kamaráde jen jsem to posypal na vrch trochu zamáčknul a dal pod igelit na zvýšení vlhkosti a teploty no a za cca 14 dní první klíčky

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 29-07-2010 v 21:45 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 14


zdarec tak jestli muzu tak ja jim udelal sklenicek z cd obalu a san pedro vypadaly takhle po tejdnu od seminek ale chce to plnou velikost jinak nejsou videt

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 30-07-2010 v 00:37 AM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RTW
Stálý Člen

Karma uživatele RTW - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 15

Jestli tě tak uchvátily kaktusy,tak si přečti něco od Carlose Castanedy.Je tam o ůčincích peyotlu.Má těch knížek povíce,já jsem četl jen Učení Dona Juana.

http://www.cbdb.cz/autor-416-carlos-castaneda

Roll It

Old Post 30-07-2010 v 18:23 PM
RTW je offline   Profil uživatele RTW   Find more posts by RTW   Foto galerie člena RTW   Click here to Send RTW a Private Message   Add RTW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anakin
Stálý Člen

Karma uživatele anakin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 16

pokracovaanie?

kdo nezasadi
zaplati,,,,
duo kybl box,,70 hps
Zahrada v kapse

Old Post 16-03-2011 v 12:35 PM
anakin je offline   Profil uživatele anakin   Find more posts by anakin   Foto galerie člena anakin   Click here to Send anakin a Private Message   Add anakin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2871780 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív