Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Timerova Šalvěj Divotvorná
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Obecné Timerova Šalvějka Příspěvek č. 1









Zdar všem growerům,začínám pěstit svou první generaci šalvěje divotvorné

Posádka: čtyři řezy (od člena Praxer)
Substrát: Kokos+písek+zahradní substrát
Zálivka: 1 krát denně
Hnojky: zatím žádné
Světlo: Holky jsou u jižního okna za záclonama

Tak dnes jsem dostal poštou čtyři řezy šalvějky a musím vám říct, že to bylo opravdu o nervy jelikož byli na poště tři dny a to jen díky lenosti poštáků no teď je to jedno zatím doufám, že se holky chytnou a bude se jim dařit.

Šalvějky jsou zatím v provizorních pařníčcích ze skleniček od zavařenin

Tímto bych chtěl velice poděkovat členovi Praxer za cenné rady a již zmiňované řezy

Prosím o rady co dělám špatně, popř. co bych mohl vylepšit.

1)2)3)4)5)6)7)8)
Šalvějky zatím zakořeňují ale mají snad vše co potřebují

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Naposledy upravil Timer 02-10-2007 v 22:40 PM

Old Post 01-10-2007 v 19:16 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

5.10 Příspěvek č. 2






zdravím všechny, i když se tu s komentáři pytel zrovna neprotrhl . No nic tak dnes jsem místo vody, ve které šalvějky stály (chudinky) vyměnil za písek (křemičitý) a ten jsem navlhčil, doufám, že jim to bude vyhovovat.
Jinak kytičkám se daří, listy jsou pevné silné vztyčené a už pouští kořínky(je to vidět na odhrnuté části rostlinky)

Foto:
1) suchý, čerstvě vysypaný písek
2)již navlhčený písek
3)4)5)šalvějky ve "skleníčkách"

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Naposledy upravil Timer 05-10-2007 v 21:16 PM

Old Post 05-10-2007 v 21:10 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impulss
Nový Člen

Karma uživatele impulss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 3

Vypadá to slibně .... Tak hodně štěstí

Mír je slovo dobry na to tvorit vety, ale jinak je mir něco jako Yeti, kámoš o něm vyprávěl nikdo ho ale nikdy neviděl, ale zni to pěkně jé mír to bych chtěl....- Prago Union, Kato-Deph

Old Post 10-10-2007 v 09:14 AM
impulss je offline   Profil uživatele impulss   Find more posts by impulss   Foto galerie člena impulss   Click here to Send impulss a Private Message   Add impulss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 4

vyhoď ty háble, sou na prd, dej tam PET a do něj díry, jinak se ti holky udusej

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 10-10-2007 v 10:11 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Palec nahoru 10.10 Příspěvek č. 5





citace:
Původní příspěvek od jestedman
vyhoď ty háble, sou na prd, dej tam PET a do něj díry, jinak se ti holky udusej

OK! už jsem to dodělal, tak doufám že se holkám budou nové "bytečky" líbit
Takže dnešní update: Rozstříhl jsem PETky v půli a nahoře jsem nožem udělal pár děr viz 1.foto pořádně jsem je vymyl a co to šlo, zbavil etiket
Nyní foto:
1) příprava lahví a jejich děrování
2)3)4)"přestěhované" kytičky
OT:Jinak ještě díky jestedman za radu

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 10-10-2007 v 17:07 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 6

Máš to moc pěkný. Rostlinky se jeví jako vitální. Kolik tak hodin ty svítí přímé slunce na rostlinky na tom j. okně?? Já je tam mám taky a zatím se jim tam daří docela dobře... teda až na tu plíseň a ty černé fleky viz. thread v podpisu.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 10-10-2007 v 17:43 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 7

Je to cca 3-4 hodin "ne"přímého slunce, jsou totiž za záclonama ale vypadá to, že jim to vyhovuje a navíc je nemám na parapetu, jak jsi si určitě stačil všimnout, nýbrž na stole vedle kompu, takže to tam svítí spíše v odpoledních hodinách.

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 10-10-2007 v 18:25 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

10.11 Příspěvek č. 8

Po dloooouhé době se opět ozývám, omlouvám se, ale měl jsem problémy s počítačem a teď i s fotákem a nemám po ruce ani mobil, takže foto zatím nebude. Jinak vymýšlím nové místo pro kytičky, protože se mi zdá, že mají nedostatek světla, tak bych se chtěl zeptat, jestli je možné je dát na východní či západní okno děkuji za odpvědi

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 10-11-2007 v 19:57 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

22.11 Příspěvek č. 9







Tak jsem zase tady foťák i počítač jsou opraveny a nyní foto:
Bohužel mi jedna má šalvějka znenadání zemřela, tak teď mám už jen tři no nedá se nic dělat
Foto:1)2)3)4)A už jen tři
5)6)Holky ještě všechny pohromadě

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 22-11-2007 v 20:34 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 10

jj, napiš mi PM

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 09-12-2007 v 19:48 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jura
Nový Člen

Karma uživatele Jura - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 11

Lepší bude když je nacpeš do akvárka.Tam maj lepší vlchkost a budeš mít víc listů.

Old Post 16-01-2008 v 22:59 PM
Jura je offline   Profil uživatele Jura   Find more posts by Jura   Foto galerie člena Jura   Click here to Send Jura a Private Message   Add Jura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 12

ne akvarko ne teď rotou suprově brzo hodim fotky jak se jim daří, fakt rozdíl

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 26-01-2008 v 19:01 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 13




tak vás zase zdravím a mám tu nějaký další fotky jinak kytičky jsou na západním okně a dost jim to svědčí
tady již slibované fotky:
1)2)3) na novém stanovišti

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 27-01-2008 v 10:16 AM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 14

tve klobouk dolu vypada to fakt dobře ... budes delat řízečky ? urcite bych mel zajem kdystak napis pm... dikes k+ jasna

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 27-01-2008 v 22:31 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

23.2 Příspěvek č. 15






holky se mají dobře, hezky rostou, z jedné jsem pokusně udělal řez, no a zatim se vše daří
foto:1)2)3)5)holky na okně
4)řízek(pokusný)-bude odhalen později

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Naposledy upravil Timer 23-02-2008 v 13:14 PM

Old Post 23-02-2008 v 13:00 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

28.2 Příspěvek č. 16







dlaší toto:
1)2)3)4)5)6) holky

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 28-02-2008 v 11:14 AM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-01-2015 - Šalvěj Divotvorná - 5 odpovědí
13-11-2012 - Kubcová šalvěj divotvorná - 8 odpovědí
02-04-2012 - Šalvěj divotvorná - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6703870 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív