Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jak privázat kytku , palici , kuriozní případ:D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
co s tím?
neřešit...
sklidit...
přivázat šikovně k stonku...
jiná možnost...
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

kuriozní případ:D Příspěvek č. 1


Čest groweři
Abych vám to osvětlil..postavil sem si skříň do které sem šoupnul jednu kytku z balkonu na "dodělání"..problém je v tom že to byla taková bonsai a teď se pod lampou rozjela tak že se ty malí větvičky ohýbaj k zemi pod tou tíhou.pod 250W PlantaStar je asi týden/v rámci vyzkoušení a doladění pěstírny než seženu řízky/.
Nějákej tip či rada jak uvázat-podložit větvičky?


EDIT:jako teď to ještě vydrží...ale za pár dní nevím nevím...

Naposledy upravil 08-09-2009 v 08:58 AM

Old Post 08-09-2009 v 08:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

přivázat šikovně ke stonku nebo něčemu jinýmu atd.. to je jak pro děti ze základky

Old Post 08-09-2009 v 10:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

4RespectFlowers
no jasně že je to pro děti...jenže sem se chtěl zeptat na nějákej fígl třeba...páč zachvilku by to byla spleť provázků a i ten stonek není z nejsilnějších...když to přenáším houpe se to jak vrba ve větru.spíš mě napadl udělat z drátu kolem takový lešeníčko ke kterýmu bych to přivazoval....vím že je to školácká otázka a taky sem ji proto zařadil do patřičné skupiny

Old Post 08-09-2009 v 10:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 4

a co to za horní pálku přivázat ke stropu

Old Post 08-09-2009 v 10:55 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 5

co takhle dlaha... v lepším případě rovnou zasádrovat či zabetonovat. případně pověsit květináčem nahoru. Nééé legrace

normálně provázek to vyřeší jinej fígl na to nikdo mít nebude, já to takhle dělám u všech kytek ještě než jim narostou palice protože pak foukne vítr a láme to větve. Přivaž je ke stonku nebo dvě protichůdné spoj zhruba v polovině aby byl provázek napnutý a oni se pak víc už nerozevřou. a ke stonku můžeš píchnout nějakou laťku a je to

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 08-09-2009 v 15:33 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 6

Také se to dá drátama. Tak to dělám já. Lépe se to pak předělává, když je na konci jenom očko, než uzel na kytce. Koupil jsem si na to drát na plot a jsem spokojený.

Kytky mám ale menší. Chce to vyzkoušet. Můžeš to zaháknout buď za květináč, nebo za hlavní stonek, či větývku.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 08-09-2009 v 20:47 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fear
Stálý Člen

Karma uživatele fear - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 7

Haha to vyzera jak vianocny stromcek..uz staci iba obvesat ...taky by som bral na vianoce

Hulit,ale s mierou a s úctou k rastline......

Old Post 09-09-2009 v 13:58 PM
fear je offline   Profil uživatele fear   Find more posts by fear   Foto galerie člena fear   Click here to Send fear a Private Message   Add fear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od vojtaxxx
co takhle dlaha... v lepším případě rovnou zasádrovat či zabetonovat. případně pověsit květináčem nahoru. Nééé legrace

normálně provázek to vyřeší jinej fígl na to nikdo mít nebude, já to takhle dělám u všech kytek ještě než jim narostou palice protože pak foukne vítr a láme to větve. Přivaž je ke stonku nebo dvě protichůdné spoj zhruba v polovině aby byl provázek napnutý a oni se pak víc už nerozevřou. a ke stonku můžeš píchnout nějakou laťku a je to

No podla mňa to nie je zlý nápad, na pár dní do konca by bola pohodka. Člen Jahudka! takto skúšal pestovať: http://grower.cz/forum/showthread....7830#post347830

Alebo teda ako hore bolo spomínané: drôty, šnúrky a podobne...

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 17-09-2009 v 14:34 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1778930 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív