Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Babiška OutDoor (zahrada)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17
Autor
Téma 
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 257



[účet odstraněn]

Old Post 01-11-2009 v 18:47 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 258

citace:
Původní příspěvek od Šlajs
Hehe jestli chcete vidět fakt ČUTKU, tak tady máte Akorna. Na požádání udělám fotky sušiny. Možná by to mohlo být do soutěže "najděte krystalky". Ony tam žádné nejsou No, zpět k tvrdým faktům. Většího "Objemu" tato kytka nenarostla.
No, letos nechávám tři odrůdy z pěti shnít na poli, protože to fakt nemá cenu.


dik

ENCOD žádá OSN, aby ustanovila právo pro každého dospělého občana světa svobodně pěstovat a držet jakoukoliv rostlinu pro osobní a nekomerční potřebu, s možností využít technického vybavení k tomu určeného. ------- Tak doufam že se ji to povede : - )
DURBAN'S MONSTRUMS <--Zde můžete pozorovat muj outdoor a jeho brutální růst (durban's) SKLIZENO !!! (zhuleno)
No name 09 <-- nejvěčí má 280cm SKLIZENO !!! (zhuleno)
a nejvěčí mazec --->http://www.youtube.com/watch?v=ptQObci0FpQ
Muj Leonotis Leonurus s panenské jihoafrické přírody !!! <--
Desmanthus illinoensis Illinois neboli Prérijní mimosa (DMT v kořenech)


Miluji přírodu ...
Miluji Cannabis ...
S lidma už je to trochu horší ...

Old Post 02-11-2009 v 10:55 AM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 259

pre boha chlape co to stvaras s tymi rastlinami?

Old Post 02-11-2009 v 14:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 260

citace:
Původní příspěvek od Cartmank0
pre boha chlape co to stvaras s tymi rastlinami?
)

preboha ty rostlinÿ uz davno neexistuji

ENCOD žádá OSN, aby ustanovila právo pro každého dospělého občana světa svobodně pěstovat a držet jakoukoliv rostlinu pro osobní a nekomerční potřebu, s možností využít technického vybavení k tomu určeného. ------- Tak doufam že se ji to povede : - )
DURBAN'S MONSTRUMS <--Zde můžete pozorovat muj outdoor a jeho brutální růst (durban's) SKLIZENO !!! (zhuleno)
No name 09 <-- nejvěčí má 280cm SKLIZENO !!! (zhuleno)
a nejvěčí mazec --->http://www.youtube.com/watch?v=ptQObci0FpQ
Muj Leonotis Leonurus s panenské jihoafrické přírody !!! <--
Desmanthus illinoensis Illinois neboli Prérijní mimosa (DMT v kořenech)


Miluji přírodu ...
Miluji Cannabis ...
S lidma už je to trochu horší ...

Old Post 02-11-2009 v 22:58 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pestovatel
Stálý Člen

Karma uživatele Pestovatel - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 261

Smah ako ze nic v zlom , ale toto je fakt katastrofa ... trapenie rastlin (ako vsetky tvoje growy ) A ked ty chce clovek pomoct , tak ty este zacnes byt drzi ... Jak sa vravy ... Komu niet rady , tomu niet pomoci ... Dufam ze ti to na buduci rok vyde ... Pestovatel

Old Post 10-11-2009 v 15:37 PM
Pestovatel je offline   Profil uživatele Pestovatel   Find more posts by Pestovatel   Foto galerie člena Pestovatel   Click here to Send Pestovatel a Private Message   Add Pestovatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 262

Fakt pěkný palice kámo,to musel byt fakt silný matroš co?a hlavně kvalitní!Takhle ničit kytky...to bych určitě nehuli tocos sklidil...fuj ale když hulíš 10-15g Indooru tak ti to ani nepřijde co?! ale abych nebyl jen negatvní tak ti aspoň pochválím nový avatar

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 10-11-2009 v 21:53 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
320D
Nový Člen

Karma uživatele 320D - 92% PěstitelskáKarma uživatele 320D - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 263

Mel jsem podobne "ridky" material. 3 slabe kyticky, chvili (od konce cervna do cca puli srpna) za oknem, pak jsem je hodil na zahradu (stale v kvetinacich)... Bylo to ze seminek co se mi vysypalo uz tak ze spatneho outdooru, bez jedineho hnojiva, hlina ze zahrady... :-) No alespon nebyly trapene a sklidil jsem v pravy cas :-). Samozrejme jsem od toho cekal, co jsem cekal. Vysledek neprekvapil ale ani nezklamal a kazdy si rad zakouril. Kyticky me ovsem byly malinke, mozna po pas. Cca 10-15g na kyticku...

Old Post 11-11-2009 v 07:50 AM
320D je offline   Profil uživatele 320D   Find more posts by 320D   Foto galerie člena 320D   Click here to Send 320D a Private Message   Add 320D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 264

Smahu,

pokud máš zájem,mám doma 2 umělé napodobeniny konopí.Jednu ti věnuji,třeba ti nezdechne.

Případným rádoby pocajtům rozdávájící anonymně K- předem děkuji.

chápu, že začátečníkovi se může stát, že něco pohnojí i s předem nabytými radami od zkušených ale tvoje tvrdohlavost a až notoricky opačně zvolené postupy,které se odrazí na tvém (NE)výsledku.

Nezlob se,ale i moje bába,které jsem řekl ať to podle situace pouze zalívá,sklidila pohádkově vypadající češtinu které se ten tvůj durban nerovná ani ve 25 dni květu.

Dost bylo keců,jenom mě to nedalo..zkrátka není pochyb, že lámeš žebříčky všech hitparád Síně zmaru a GROOWER_ANTITALENT 2009...
máš mít můj hlas

Old Post 12-11-2009 v 14:51 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 265

Citace
Příspěvek č. 242

ja je otrhávám až když je nesu hulit ale inak na to seru inak co sa týče gramáže bylo toho trošku přes 200g suchého s té jedné kytky ostatní sem nepočítal

Si to zrejme postriekal olovom ak to seno malo 200g. To vse vysvetluje. Uz je tu toho vela popisane ale toto mi nedalo. Pak zmazem. A lepsi kandidat na antitalent nie je.

Old Post 15-11-2009 v 09:49 AM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 266

citace:
Původní příspěvek od Rasta_pasta
Ty voe Smahu,
jak můžeš těm zkaženejm fotkám ještě horší trávy říkat budshot ?

Celej tento tread je jedna velká tragédie od samého začátku až do "sklizně" respektivě stavu, kdy jsi nechal kytku chcípnout !!! Nevím , jak můžeš u takovejdle siláže posuzovat procentualně poměr sativy a indiky?!? popřípadě stavy high, nebo low(u nás stoned ) když tomu rozumíš jak koza náklaďáku.

Nikdo zkušený z nebe nespadl, ale staly se tím tak, že přijímaly rady a nápady zkušenějších, což ty neděláš ba naopak, ale to je pouze tvá věc...

A že hulíš 15g idorovek deně?! Jestli je to takový, jako byl tvůj indoor, tak to asi můžeš hulit po vagónech a stejně to nic neudělá. Možná to tak vysvětlí tvůj pravopis, v tvým případě spíš levopis, protože píšeš, jak kdyby si měl nedokončenou fofr školu!!!

Za mě jedno velký a macatý K- (again)


to : Respekt Flowers

se divím tomu tvýmu optimismu, že Smah někdy něco vypěstuje.
Jediný co dokázal, je změnit si avatara a zaspamovat to tady stovkama příspěvků s minimální hodnotou...

Rasta



to sou PEKELNE BUDSHOTY voe tak mlc 15g denne? tos totok pane!!!! VY JSTE MI ALE MACHR !!! k++++++ for your super hyper plazma mega ultra BUDS!

Vítejte ve světě Durex!

Old Post 20-11-2009 v 07:55 AM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2020 - Naše outdoor zahrada 2k19 - 103 odpovědí
02-10-2009 - první outdoor 09 zahrada - 44 odpovědí
19-10-2008 - Babiška OUT-door 2008 (pozdni) - 107 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0059490 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív