Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Homebox vs Darkbox vs Darkstreet vs Green Room ostatni mobilni boxy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14
Pěstebni boxy, jaký z nich to u vás vyhrává ?
Homebox
Secret Jardin
Green Room (Growth Technology)
BudBox
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Zvěra
Stálý Člen

Karma uživatele Zvěra - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zvěra - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Obecné Jednou to tu bylo, jaký box, díky Příspěvek č. 193

čus borci už jednou to téma tady sice bylo, ale mě příde že ve finále je asi jedno jaký box pořídím co. Jestli Home box, Dark box, street box, bud box nebo buhví jeste jaký. Mě příde prostě že všechny jsou podobně dobrý a žádný není dokonalý. Jediný co mě zajímá je ta životnost zipů a snadný připojení na cooltube.

Našel jsem ale nějaký Pro box, konkretně zde http://www.growshop.cz/katalog/deta...2-5-60x60x170cm máte s tím zkušenosti nebo to je jen okopčená nějaká šitka.

Old Post 25-10-2015 v 16:49 PM
Zvěra je offline   Profil uživatele Zvěra   Find more posts by Zvěra   Foto galerie člena Zvěra   Click here to Send Zvěra a Private Message   Add Zvěra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaZpanelaku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaZpanelaku - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrantaZpanelaku - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 194

čest, mam Probox 100x100x200 a jsem naprosto spokojen ve všech směrech. Kvalitní materiál, odrazové fólie a pevný zipy.

PRVNÍ GROW 400W HPS - Ultra White Amnesia, Blue Kush

Old Post 18-11-2015 v 04:24 AM
FrantaZpanelaku je offline   Profil uživatele FrantaZpanelaku   Find more posts by FrantaZpanelaku   Foto galerie člena FrantaZpanelaku   Click here to Send FrantaZpanelaku a Private Message   Add FrantaZpanelaku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 195

Mě by spíš zajímal zkušenost někoho kdo měl bílý stan a i stříbrný se stejnou lampou zda pozoroval rozdíly ve výnosech
bílý stan - více světla a menší teplota - měl by být teoreticky vyšší výnos
stříbrný stan - méně světla a vyšší teplota - měl by být teoreticky nižší výnos
na videu to z pohledu fyziky vypadalo jasně, teď jestli to naše holky dokážou využít a zda to nějak zásadně ovlivní výnos.

Old Post 20-11-2015 v 16:09 PM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 196

Mám bud box 120x120 a měl jsem i stejný homebox. Zipy byly lepší na homeboxu. Na budboxu začínám mít problém se zapínáním stanu na hlavním zipu už třetí měsíc používání.. Pasivní přitahy na homeboxu mi přišly taky lepší. Za mě homebox, bílý.

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 21-11-2015 v 13:58 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 197

Ja mohu porovnavat mamoth, darkstreet II a posledni homebox a posledni je v mych ocich daleko vychytanejssi nez secky ostatni + lze koupit tycky na podtlak pri vetsim odtahu a vsechny ty veci mi prijdou robustnejsi. Dale sem vcera zjistil ze ten stan ma i moznost otevrit stan na boku a tim mit pristup k zadnim kytkam bez toho aniz by je clovek musel vytahovat. Sem ho stehoval po pokoji a rikam ty voe co je to tu za zips tak ho otevru a je to takove polovicni okno fakt pecka. Hendka sem hezky vysbiral listi a trosku prostrihal.

Kvalita predevsim!

Old Post 23-11-2015 v 09:13 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 198

Mám Darkstreet 60 a - Zip i zapínání funguje bezchybně, nezasekává se, a to mívám uprostřed box "roztáhlej" takze zip je pri každým zapnutí v květu dost namáhanej a vpohodě už 5tý kolo , ALE ! - prosvítá asi v 1/4 zavřenýho zipu - mě to je jako jedno ale pro někoho by to mohl být problém... Ale summa sumárum spokojenost!

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 23-11-2015 v 13:23 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 199

Tak já můžu porovnat Dark Room 90 (2kola) a Home Box Q120 (1kolo) a lepší dojem mám z DR. HB má pevnější látku, což při častém rozebírání moc nepomáhá, rozmístění otvorů pro vzduch mi víc vyhovuje u DR, který má navíc dvojité "nohavice", světlotěsnost je asi stejná. Jen mi u DR chybí víc oken/dveří, což souvisí s velikostí. Ale jak píše Bohém, celková spokojenost:-)

Old Post 06-12-2015 v 12:43 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 200

Máte někdo zkušenosti s HomeBox GrowLab 60 nebo Mammoth Pro 60. Zajimalo by mně který stan je vhodnější?
Pro mé podmínky stačí úplně stan 60x60. Kvalitativně se mi líbí HOMEbox Evolution Q60, bohužel preferuju sativy a i když sem měl vždy indoor rostlinky do 50 cm, tak mám strach že čistou sativu neuhlídám a ta se do výšky metr dvacet nevtěsná.
Nějaké skušenosti s čistými sativami (třeba Ace seeds) a jejich výškou při použití LST?
Všem díky.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 24-10-2017 v 06:48 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 201

Ja mam GrowLab v2.0 100x100

spokojenost. Zipy ok. Skládal sem to 3x a pokaždý v pohodě... jen ty okna mě tam štvou trochu ale ten 60x60 je myslim nemá. Už se v něm jede třetim rokem a je jak novej, žádný poškození nic, odrazovka celkem odolna a lehce omyvatelna... za me solidní stan.

Ale dneska bych šel spíš do Mamoth s bílou odrazovkou ikdyž u toho nemůžu soudit zpracování ani kvalitu materiálu, spíš jen kvůli tý bílý odrazovce. Navíc je levnější než ten Mamut PRO nebo Growlab, ale taky o kus nižší 140 vs. 160 cm coz pro tebe asi nebude uplne ok kdyz planujes cisty sativy.

Kdyz budes ohejbat a prepnes vcas tak bys to uhlidat mel.

BTW. co takovej Secrej Jardin Dark Room 60 REV 3,0 - 60x60x170cm? Tam uz je slusna rezerva na vejsku kdyby nahodou...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 24-10-2017 v 09:59 AM

Old Post 24-10-2017 v 09:46 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 202

Bohužel nemám kde osahat materiál stanu a na fotkách to někdy vypadá ,že je to ušité z lepšího šusťáku. Secrej Jardin by taky určitě šel ,ale na 60x60 už mi výška 170cm připadá moc. Mammoth 140cm vysoký by možná šel taky. Jak sem psal v pěstech, Euforie měla kolem 40cm Amnesia Haze 35cm ,Jack H. taky kolem 40cm jen F13 měla tak 45cm a tobyla na růsto někdy od května, tak až zas tak moc strach nemám ,že bych sativu nevystresoval (low stress training),aby se nevlezla do stanu 120 až 140cm, ale nerad bych to podcenil. Každopádně díky za připomínky ;o)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 24-10-2017 v 10:48 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 203

Ja mam homebox ambient a spokojenost.
Oproti evolution je dost masivni, dokonce unese i me kdyz se na to povesim.
Ale konecne sem se setkal s orca folii a uz nic jinyho nechci. Takze tak .

Old Post 24-10-2017 v 11:20 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 204

Na orca folii sem slyšel jen samou chválu, ale ta mně až tak netrápí, jelikož jde dát celkem jednoduše do každého stanu ,a na plochu 60x60 to nebude ani taková pálka. Spíš mě trápí kvalita a použitelnost stanu. A taky si nejsem úplně jist výškou stanu, jak sem psal nerad bych podcenil výšku čistých sativ a pak smutně koukal ,jak se mi to dere stropem stanu ven. Buď jak buď díky za přispěvek.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 25-10-2017 v 05:50 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 205

To by aj mňa zaujímalo do akej výšky sa dajú kultivovať indoor Sativy lebo rozmýšľam aký vysoký box kúpiť či 60x60x180 alebo 80x80x180 a svietiť asi 150w hps nejde mi o výnos ale o hobby ale viac miesta je asi lepšia voľba

Old Post 25-10-2017 v 10:50 AM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 206

Mam bilej homebox a parada zipi drzi a to uz se stan parkrat stehoval

Old Post 25-10-2017 v 11:23 AM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 207

zdar,
Ambient je luxus a asi to nej co na trhu je,jak zpracovanim,tak i materialem,vydrzi,
Mam ho pres rok a je porad jako novej,zipy drzi,nosnost pres 100 kg,bila odrazovka parada,material pevny neprusvitny
Predtim jSem mel homebox growlab,taky naprosta spokojenost,uvnitr stribrna odrazovka,
Co se tyce rozdilu mezi nima,tak podle me zadne nebyly,jelikoz jsem jel pokazde jiny gen,pocty kytek,medium jine a taky cim vic kol za sebou,tim vice zkusenosti,vedomosti,takze nebylo by objektivni to hodnotit,
Mam zname co maji probox a secret jardin,myslim si,ze pro box je hnedka po homeboxu na druhem miste,cenove o par kc dostupnejsi,co se tyce nosnosti je na tom bidneji,ale zase na co 100 kg,tak uspesni borci,abychom v tom susili 100 kg nejsme........
Pak secret jardin,prijde mi,ze prosvita,je to takova lacinejsi sustakovina,ja bych si ho nekoupil...
Co se tyce vysky,odpovedel sis sam,myslim,ze ukocirovat se da kazda kytka,pokud to mas jako konicek a venujes se tomu a nechodis to jen zalivat.....
U homeboxu ideal maleho boxu 60x60x120 ,vleze se do nej i a-wing pokud ho trosku stahnes,dovnitr staci dat pachac a odtah muzes dat nahoru mimo box,na nej.....vlezou se i 4 x11l kvetniky
Pak jeste 80x80x160 tam uz das 9 kytek v 5,7l.....
Stastnou ruku pri vyberu,at to roste

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 25-10-2017 v 14:16 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 208

Ja si tedka koupil homelab 80l sem spokojen s pevnosti a tesnenim je videt ze je vevnitr podtlak. S nosnosti no uz je to na povazenou. 2xtlumic ventak pachac 2x oscilacni vetrak winga L a uz je to na nej asi tak na unosnou hranici Ale na par mistech lehce prosvita a u zipu ale neni to nic coby mi vadilo. Nemuzu rict srovnani s jinym bo jsem pestil v homemade ale uz jen to ze jsem to mel za hodku a pul naistalovane vse a jeste si stim hral tak uz ted ma velky K. Jen ze svich zkusenosti bych volil vysku 200cm. Starej box mel 160 a nedej boze kdyz se mi do skrine dotala sativa s vetsim podilem genu. At dobre objednas

Old Post 25-10-2017 v 15:04 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4196400 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív