Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Homebox vs Darkbox vs Darkstreet vs Green Room ostatni mobilni boxy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Pěstebni boxy, jaký z nich to u vás vyhrává ?
Homebox
Secret Jardin
Green Room (Growth Technology)
BudBox
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 161

osbně nemám zkušenost s HB, ale vlastním jak Darkroom, tak i Darkstreet obě verze 2 a obě zakoupeny úplně nové, mám je v naprosto tmavé místnosti bez oken, jen s odtahem do komína a sotva sem tam rosvíti 4 vertikální lampy, dvě v každém, tak sem měl v pokoji jen dva lampiony, vypadalo to jak kdyby je někdo všude propichal špendlíky no hrůza... naposledy, už žádné "boxy" nechci ani vidět..

Old Post 21-03-2012 v 06:55 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amper
Stálý Člen

Karma uživatele amper - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 162

HB jsem koupil v roce 2007, (v Berlíně za cca 120 Euro-už tenkrát tam byla cena podstatně nižší).
Složit /rozložit max 15 minut. Prosvítání v ploše žádný, materiál hutný!
Zipy kryté širokým lemem se zajištěním suchým zipem. Jediná místa event. průsvitu: Nedostečně utažené rukávy prostupů. Odklopené krytky zasíťovaných nasávacích oken na bocích dole. Komu to vadí musí instalovat, také do připraveného rukávu, nasávací zahnutou rouru, pak nebude nic vidět. Pokud nezajistíte nasávání, stěny každého měkkého boxu se prohnou při chodu odsávacího ventilátoru, (jak už někdo na foru popisoval). Je logické, že co odsaji , musím také někudy dovnitř dodat :-)
HB bych vytknul, že neměl uvnitř nahoře závěsnou rampu na světlo a další technologii, jenom příčně dvě trubky, tzn.musí se něco dobastlit. Mělo by to být v nabídce alespoň jako option s možností přikoupení.
Spokojenost s vnitřkem jsem již popsal dříve. Nikdy jsem nelitoval, že jsem do něho šel! :-)

Old Post 21-03-2012 v 09:01 AM
amper je offline   Profil uživatele amper   Find more posts by amper   Foto galerie člena amper   Click here to Send amper a Private Message   Add amper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepino77
Nový Člen

Karma uživatele pepino77 - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Nápad Bílý versus stříbrný pěstební box Příspěvek č. 163

Když přijde na porovnávání bílých a stříbrných boxů, tak mrkněte na tohle video z testování, které prováděl Mr. José v Elektrotechnickém ústavu v Praze. Závěr si udělejte sami...
http://www.youtube.com/watch?v=IMBaPNAlAIg

Old Post 05-06-2012 v 19:18 PM
pepino77 je offline   Profil uživatele pepino77   Find more posts by pepino77   Foto galerie člena pepino77   Click here to Send pepino77 a Private Message   Add pepino77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beybo
Stálý Člen

Karma uživatele Beybo - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 164

Zdravím. Už to tu hľadám hodnú chvíľu ale neviem nájsť tému kam by som mohol dať moju otázku =D Ide len o to že našiel som si malý set homebox no neviem si porovnať či nie je ta cena moc vysoká. Mne sa ani moc nezdá ale rád si nechám poradiť. http://www.biohobby.sk/homebox-watt...ath=116_239_277 Najprv som si chcel nejaký homebox zostaviť sám ale nie som žiadny kutil =D

Old Post 15-06-2012 v 22:59 PM
Beybo je offline   Profil uživatele Beybo   Find more posts by Beybo   Foto galerie člena Beybo   Click here to Send Beybo a Private Message   Add Beybo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snb.jenik
Stálý Člen

Karma uživatele snb.jenik - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 165

má někdo zkušenost s novýma boxama od HB - GrowLab ???
cena je skoro stejná jak u kalsických HB a navíc tam je pár věcí... takže asi museli někde ubrat?.. nevim jestli do toho jit nebo ne. Zaujalo mě na tom, že by to mělo mít více tepelne izolace takže bych nemusel mít kolem boxu polistiren:-D

Old Post 24-07-2012 v 13:17 PM
snb.jenik je offline   Profil uživatele snb.jenik   Find more posts by snb.jenik   Foto galerie člena snb.jenik   Click here to Send snb.jenik a Private Message   Add snb.jenik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.D.I.weed
Nový Člen

Karma uživatele T.D.I.weed - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 166

Zdravim, jsem majitelem 3x boxu Dark street 120x120x180 pouzivam je uz 9 mesicu a otviram je kazdy den aspon jednou a nemam vubec zadny problem !! Zipsy drzi jak z kamene vubec zadny problem zadne zadrhavani ci parani nebo neco podobneho.. Dark street sem doporucil cca dalsim 5 lidem a kazdy si je nemuze vynachvalit... !!! Jen malej dodatek na kazdem Dark streetu mam polozenou cc 15kg mramorovou desku na ktere mam predradnik + v boxu mam zavesenej filtr, ventilator , stinidlo takze box nese cca 23kg a zvlada to uplne v pohode.

Old Post 05-08-2012 v 12:37 PM
T.D.I.weed je offline   Profil uživatele T.D.I.weed   Find more posts by T.D.I.weed   Foto galerie člena T.D.I.weed   Click here to Send T.D.I.weed a Private Message   Add T.D.I.weed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 167

Nemáte zkušenosti s BudBoxem white?, zajímá mě pevnost konstrukce a materiál stanu, zda neprosvítá jako DarkRoom.

Old Post 10-08-2012 v 14:17 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 168

Zdravim, ja narazil na tento box http://grower-shop.eu/growrite/1135...stebni-box.html . Stoji jen 3000. Mam ho doma a reknu ze rozhodne neprosvita nikde kde to namate otevrene kuli vzduchu. Coz me moc nestve protoze v kvetu to mam nastaveny aby to svitilo prez den. Jak rikam nikde jsem o tom nenasel ani zminku tak se pokusim popsat protoze nemam fotak a k mobilu nemam kabel.
Rozmer:100 x 100 x 200 cm
Folie: Tak to si nejsem jisty, ale je stribrna , na obrazku vipada jak bila.
Klasika je asi ze ma vyvod na potrubi 120 nahore a po stranach na cooltube. Dole ma take dva vyvody na porubi 120. Krome hlavniho vchodu ma jeste mensi otvory po obou stranach. Dale ctyri obdelnikove otvory na stranach pro privod vzduchu , tyto otvory je mozny zakryt previslou tkaninou se suchym zipem. Dale jsou tu dva otvory na kabely. Vsechny otvory se daji perfektne zavrit, tak ze ani kapka nejde ven. Ale tim si zamezite privod vzduch. A pokud muzu soudit za tyden zipy tak pohoda ale samozrejme jsem na to jemnej.

Tak doufam ze jsem vam nejak prispel.

Jeste k tomu growershop.eu - nejspis bude novejsi nabot moje obednavka mela cislo neco nad 200, ale jinej kde tuto skrin maji jsem nenasel. Vlastne je to stesti ze ji mam, nebot jim trvalo pres tyden nez to odeslali, nebylo je mozne kontaktovat , dokonce jsem jim psal ze rusim obednavu. Druhy den jsem si obednal jinou skrin u klecky a kdyz jsem prisel na mail tak tam byle zprava ze mi ji posilaji. Mel jsem obednane dve (jedna pro kamose) + 2xpythamin+25Kvetniku. Kvetniky neprisli.

Jo a nemohli by jste se mi ozvat vi co ma mate take skrin 100*100 rad bych vyresil kolik tam dat kytek , nejaky upgrady co mate a tak.

Zahradka v koprivach 2009

Old Post 06-09-2012 v 17:52 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 169


citace:
Původní příspěvek od Walda
Nemáte zkušenosti s BudBoxem white?, zajímá mě pevnost konstrukce a materiál stanu, zda neprosvítá jako DarkRoom.


BudBox ted mám a spokojenost , sic střibrnej ale neprosvítá , přes zip to má dobrý krytí , ne taková laple jako na HB ale taky učiná , zip je celkem bytelnej , otvíram to i nekolikrát denně , konstrukce je gud , pevná , tyče jsou na koncích rozlišený podle barev na plastovejch ucpavkach takže je poznaš a ty plastovy kříže co to držej jsou taky dost bytelný , děr je tam taky dost a maj dokonce dvojitej rukáv se stahovánim , takže v pohodě , Hlava

Old Post 06-09-2012 v 21:40 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 170


A druhe foto za tmy , neprosvíta skoro vůbec

Old Post 06-09-2012 v 22:14 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 171

Já mám zkušenosti s darkroom (stříbrná úprava), používal jsem ho 5 let.
Zpracování je velice dobré, spousta otvorů, boční samostatné dveře, pevná konstrukce, pevné švy, trochu se zadrhávají zipy v obloucích, ale to je maličkost.
Trochu mě zde zklamalo prosvítání boxu, který na bočních dveřích ve tmě dost prosvítal, vypadalo to jako propíchané od špendlíku, takový efekt noční oblohy :-), ale přes den světlo nebylo vůbec patrné.
- Hodnotím celkové zpracování jako slušné.

Teď jsem si koupil BudBox white a zpracování je skvělý,
prosvítání nulové, zipy se vůbec nezadrhávají. Oproti darkroom chybí pouze popruhy na uchycení filtru a větráku (nahradil jsem obyč popruhy).
- Hodnotím celkové zpracování jako perfektní.

Bílý box jsem zvolil po přečtění tohoto velice zajímavého měření silver/white boxů, kde bílé boxy vykazují lepší odraz PAR:

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...stebnich-boxech

Old Post 10-09-2012 v 14:15 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 172

Ahoj ani s jednim boxem zkusenosti nemam ale vyrobil jsem si vlastni za par kacek.Pro inspiraci : http://grower.cz/forum/showthread.p...340#post1047340

Peace Stanton

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 17-11-2012 v 02:14 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 173

Já mam momentálně pučenej HOMEBOX LIGHT a je uplně naprd prosvítá a to jakože dost.
Mě by spíš zajímalo jak u těhle boxů řešíte světlolamy na pasivním přítahu.. nebo neřešíte ?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 19-12-2012 v 09:47 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mongol
Stálý Člen

Karma uživatele Mongol - 80% PěstitelskáKarma uživatele Mongol - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 174


Anuvin :

já to mám řešený takhle a pro moje použití to stačí.

Old Post 22-12-2012 v 08:16 AM
Mongol je offline   Profil uživatele Mongol   Find more posts by Mongol   Foto galerie člena Mongol   Click here to Send Mongol a Private Message   Add Mongol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mongol
Stálý Člen

Karma uživatele Mongol - 80% PěstitelskáKarma uživatele Mongol - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 175


a za tmy

jinak sem hrdým majitelem Bud Boxu 75x75x160, určitě jsou na trhu lepší stany, ale mě tento vyhovuje, nikde neprosvítá, zpracování je kvalitn a otvorů je akorát, bral sem prostě zlatou střední cestu
Škoda jen, že jsem nevzal bílej . . . :/

Old Post 22-12-2012 v 08:17 AM
Mongol je offline   Profil uživatele Mongol   Find more posts by Mongol   Foto galerie člena Mongol   Click here to Send Mongol a Private Message   Add Mongol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zupan123
Nový Člen

Karma uživatele zupan123 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 176

Zdravim. POprosil by som o radu. Viete niekdo o nejakom growboxe o rozmeroch (80-100)x60x(160-180)? Hladal som na nete ale ziadne take rozmery som nenasiel. Ze by sa nevyrabali? Iny rozmer sa mi nezmesti do miestnosti.Najlepsie Darkroom. Stahoval som sa a do boxu 60x60 by sa mi dost veci nezmestilo z byvalej skrine.Vopred dakujem za odpoved.

Old Post 15-01-2013 v 11:09 AM
zupan123 je offline   Profil uživatele zupan123   Find more posts by zupan123   Foto galerie člena zupan123   Click here to Send zupan123 a Private Message   Add zupan123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6818460 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív