Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Homebox vs Darkbox vs Darkstreet vs Green Room ostatni mobilni boxy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Pěstebni boxy, jaký z nich to u vás vyhrává ?
Homebox
Secret Jardin
Green Room (Growth Technology)
BudBox
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 145

tak v tom pripade by vsichni distributori zaslouzili naplacat i s jejich odrazovkou a 99% ! ...... PS: dik Hlava za rychlou a jasnou odpoved a vyreseni meho dilema

Jokerrr

Old Post 01-02-2012 v 03:52 AM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 146

Já bych to tak zle neviděl.. podle mýho je to měření zas úplně neobjektivní. Když bys měl A wing Original, ne žádný napodobeniny z obyč plechu, tak přeci jen máš odraz na větší plochu. Nevím jak to ten snímač měřil, ale tam nejde o dopad světla na dno, ale na odraz od výbbojky o stěnu ke kytce přece... to by potom všechno natřený bílou barvou odráželo světlo... jako nevím HB sem měl a příjde mi lepší DR... teď už myslím je DARK Street taky s odrazkou a liší se v tom, že Dark room je dražší a má víc otvorů na cool tubu a tak... jinak je to stejný matroš ta druhá generace...

Toť za mě a můj názor...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 01-02-2012 v 19:12 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 147

to snuk: je uplně jedno jaký je použitý stínidlo, hlavně že bylo u všech pokusů stejný... řešili odraz stěny, ne odraz stínidla. právě, jde o odraz stěny a jestli na dno nebo na kytku, je uplně fuk přece! když to odrazí líp do prázdna, tak to odrazí líp i do kytky... jinak jak píšeš "všechno natřený na bílo by odráželo světlo", tak ano a odráží odjakživa... v tom testu jde jen o to, že ta bílá barva je opravdu lepší, než ty speciální odrazový povrchy ve stanech...

PS:
taky mam všude diamantovku a když jsem jí dával do místnosti kde předtim byla bílá barva, tak jsem si furt řikal, že mi to přijde horší, ale nevěřil jsem si myslel jsem, že zdání klame...

Old Post 01-02-2012 v 20:11 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 148

Já nevím, ale taky to může být tím, že shopy mají naskladněný hrozný mnošství Home boxů, po kterých poklesla poptávka, tak proč nedat něco takovýho do světa... ale to zas jeko neříkám cíleně k tomuto článku.. jen to tak bývá občas.
A jinak já sem měl HB a přešel sem na DR a super... myslím, že zpracování je luxus. Dokonce teď už je výhoda, že dávají do DS i do DR stejnej povrch. Dříve tomu bylo jinak.



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 03-02-2012 v 10:17 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 149

tak bila.... stale mi to vrta hlavou... proto jeste jedna "rejpava" otazka....
kdyz je bila barva lepsi.... proc nedelaji stinidla bila? ......

Jokerrr

Old Post 04-02-2012 v 08:45 AM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 150

Asi proto,že pokud by ten plech musel být natřený,tak by se ti ta barva s toho loupala.Zkus si to natřít nebo nastříkat a pak si do toho dej 1000W HPS např. a uvidíš sám jak ti to bude odrážet.
Fakt je že jsou i barvy který tu teplotu vydržej.
Použít by to šlo a asi se i využívá u osvětlení,který nedávaj moc teplo: CFL,zářivky.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 04-02-2012 v 09:02 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 151

citace:
Původní příspěvek od Jokerrr
tak bila.... stale mi to vrta hlavou... proto jeste jedna "rejpava" otazka....
kdyz je bila barva lepsi.... proc nedelaji stinidla bila? ......


Uvědom si, že v tom testu je srovnávána stříbrná stěna Homeboxu Silver proti bílé stěně Homeboxu White a proti Dark Room II.

Nemúžeš ty výsledky vztahovat i na plech stínítka (reflektoru).. Zatím ne, tedy pokud neznáš výsledky dalších měření..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 04-02-2012 v 09:30 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 152

Otazka byla polozena spise vseobecne.... vychazim ze zaveru : bila barva lepe odrazi a rozptyluje svetlo, nez stribrna....

Jokerrr

Old Post 04-02-2012 v 09:35 AM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od Jokerrr
Otazka byla polozena spise vseobecne.... vychazim ze zaveru : bila barva lepe odrazi a rozptyluje svetlo, nez stribrna....


No, ale závěr není, že bílá barva odrází lépe než stříbrná..
závěr je, že bílá stěna Homeboxu odráží líp než stříbrná stěna Homeboxu a ty stěny nejsou natřený barvou sic barvu mají, je to určitej materiál.. rozumíš mi?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 04-02-2012 v 09:38 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 154

Říká někomu něco značka boxů BUDDA ?

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 07-02-2012 v 20:52 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 155

Maš na mysli BUDDHA ?? za sto litrů neber to

Old Post 07-02-2012 v 21:12 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Maš na mysli BUDDHA ?? za sto litrů neber to


jojo, na tohle sem taky narazil, ale nepotřebuju Grow Místnost ...

Myslej jsem tohle

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 07-02-2012 v 21:18 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 157

Zdar tak tyhle stany vidim poprve a jestli je tam kvalita aspoň jako u SJ tak ty ceny sou hodně hustý!!!stan o velikosti 2x2x2m za 4500kč je hodně hustý!!!jinak já mam DR100 a nemužu si stěžovat...koupil sem ho uplně novej za cca 2500kč a za ty prachy fakt luxus...zatim žádnej problem se zipama,prosvítánim apod. řikam zatim ale jelikož ho mam už 2rok tak pohoda

Old Post 17-02-2012 v 09:26 AM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 158

tak jsem si poridil BH 100x100x200 white
prvni dojmy :
+ super baleni, material, zpracovani, asi odrazuchopnost, pristup do boxu, 4x nosne tyce, 4x nosny popruh, suche zipy na sepnuti kabelu, nahradni ruzek
- ve svech to prosvita, je to hlucne (klasika drevena skrin tlumi lepe), cena, prekryti zipu, pocet zipu, nepritomnost otvoru pro samostatnou cooltubu

PS: prosvitani mi nevadi
o vysledcich se s Vami jeste podelim

Jokerrr

Old Post 18-02-2012 v 00:22 AM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 159

citace:
Původní příspěvek od snuk1
Já nevím, ale taky to může být tím, že shopy mají naskladněný hrozný mnošství Home boxů, po kterých poklesla poptávka, tak proč nedat něco takovýho do světa... ale to zas jeko neříkám cíleně k tomuto článku.. jen to tak bývá občas.
A jinak já sem měl HB a přešel sem na DR a super... myslím, že zpracování je luxus. Dokonce teď už je výhoda, že dávají do DS i do DR stejnej povrch. Dříve tomu bylo jinak.


jj taky si to myslim,proste me typek plazici se s luxmetrem v boxu v PR clanku nejmenovaneho casopisu nakonec nepresvedcil, mam darkstreet 150 v.2 stribrna folie a ten odraz taky neni zadny terno, nejlepsi je diamantova folie, mel jsem tim vylepenou mistnost voko vidí jak se to odrazí a taky je citit odraz paprsku svetla na kuzi, uplne to vypaluje oci, coz v darkstreetu ani v bile natrene mistnosti citit ani videt neni.
Takze budu vylepovat diamantovkou, protoze mi zbyla z predchoziho projektu.

v darkstreetu mi v porovnani s mensim roomem (komorou) vylepenym diamanatovkou prislo ze mi spatne sviti lampa, ale je to fakt tou odrazovou plochou.

Jinak pri sestavovani se darkstreet 150 v.2 decentne natrhl ve svu, ale nic strasnyho, svetlo z toho neprosvita, ale nacaty to je. Takze o kvalite se tady moc mluvit neda. Zip hlucnej, vyztuznych tyci by tam mohlo byt taky vice, zvlaste u tech vetsich verzich 240w v.2 by snesla lepsi vyztuzeni stropu.

Nerikam ze je bilej homebox spatnej pac jsem ho nemel, darkstreet me nepresvedcil mel jsem 2, ale diamant je proste diamant.

Priste bych kupoval urcite Green Box, kvalita zpracovani, moznosti zaveseni, spojovací materal, zelezo je zelezo a odrazova folie vypada taky slusne.

btw: Natirani stinidel na bilo, je naprosta silenost, nevidim v tom zadny prinos, spis naopak.

Old Post 19-03-2012 v 17:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amper
Stálý Člen

Karma uživatele amper - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 160

Používám několik let HB, vnitřek bílý. Myslím, že odrazivost je dostečná, (exatně jsem to neměřil-mám jen taký rádo by luxmetr) a navíc se vnitřek snadno čistí.
Foliii jsem zkusil ve skříni na řízky, kde mám úsporku. Nepřesvědčila mě úsporka ani folie. Na svícení zlaté MH...,živostnost úsporky ani zdaleka nedosáhla proklamovaných hodnot. U folie se po jediné sezóně objevil problém, že se místy začala odlepovat, nalepena na lamino skříni.(a to tam nebylo žádné přehnané teplo).
Vaničku považuji taky za plus. Nemám sice hydro, ale parkrát už jsem něco rozlil nebo převrhl.
Malé mínus už někdo tady zmínil-nasazování zipu, když se rozevže úplně,(ale to dělám málokdy-stačí mi dospodu rozevřít.
Můj závěr hledáš-li něco hotového a funkčního budeš s HB spokojen. Chceš-li za každou cenu šetřit začni "bastlit", ale tvůj čas také něco stojí. Mě osobně stačí, že musím makat na vnitřním vybaveni.

Old Post 20-03-2012 v 18:47 PM
amper je offline   Profil uživatele amper   Find more posts by amper   Foto galerie člena amper   Click here to Send amper a Private Message   Add amper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1904400 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív