Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Homebox vs Darkbox vs Darkstreet vs Green Room ostatni mobilni boxy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Pěstebni boxy, jaký z nich to u vás vyhrává ?
Homebox
Secret Jardin
Green Room (Growth Technology)
BudBox
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 113

vypadá to jako kdyby mi dali nejakej reklamovanej box kurna hnetka jsem jim napsal email tak před 20 minutam jem zvedavej jak to budou chtít řešit když jsem ho dnesd postavil

Old Post 07-04-2011 v 22:51 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 114

citace:
Původní příspěvek od Marselos
úplne novej je práve že dneska mi přišel a kevšemu tam ani nebyli popruhy na pach.filtr to me sere :-/


Tak to novej rozhodně neni , když tam chyběj věci a stěny jsou od něceho přismahlý , no to bych poslal z5. No to bych byl taky nasranej ,,,,

Old Post 07-04-2011 v 22:51 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 115

No jsem nasranej a kevšemu mám skoro před přepnutím na kvet tak vůbec nevím co tet jestli počkat ješte 14 DNÍ JEŠTE aby mi poslli novej šupáci . čekal jsem od toho víc poslal jsem jim email i s fotem.

Old Post 07-04-2011 v 22:54 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 116

To je fakt pojeb. Normalne zadna vymena, vratit penize a kup si primo novej odjinud.Idealne si ho kup nekde hned s tim ze ti vrati penize potom(pokud to pro tebe nepredstavuje prilis vysokou castku)
Jinak nwm proc chces zrovna tuhle velikost, ale dnes jsem zahlidl v bazaru dobrej inzerat za slusny peniz(ale na vetsi no). Ja osobne mam darkroom a fakt parada, takze ani ten nezatracuj

Drzim palce at to posefujes

EDIT: A nestyd se uvest kterej obchodnik ti tohle prodal, myslim ze to je taky dulezite.

Milujte se a pěstujte

Old Post 07-04-2011 v 23:11 PM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 117

Kupoval jsem to přes growplanet.cz koukal jsem hlavne na rozdíl penez je levnejší jak všude jinde ale nenapadlo me to že to bude takhle odrbaný jsem omezen s prostorem tak jsem vzal tenhle na 250w kterou jsem mel na lednici 40x50x 120 víc rozjíždet nechci mám to hlavne pro sebe :-) ale fakt me nasrali zítra ho složím a odešlu zpet šmejdům chjo nic nemůžu mít v pořádku :-/

Old Post 07-04-2011 v 23:25 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 118

Tak ho budu dnes odesílet zpet a vezmu si darkstreet II tu 90 co myslíte bude dobrej.? poradte honem

Old Post 08-04-2011 v 09:46 AM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 119

Kdyz uz pojedes 90, je problem jet rovnou 100? http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56302 tady mi prijde celkem slusna cena na to ze je to silver. (vetsi misto nepotrebuje nutne vetsi wataz, je to spis obracene, ze vetsi wataz potrebuje vetsi misto).
Ten darkstreet II je totiz porad jen darkstreet a moc chvaly jsem na to neslysel, takovej hodne levnejsi darkroom.

Milujte se a pěstujte

Old Post 08-04-2011 v 11:14 AM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 120

citace:
Původní příspěvek od Dobrajda
Homebox se stal temer neprodejnej
, určitě disponuješ statistikou prodeje , tak sem s ní , jinak "jedna paní povídala" jo od ty doby co udělaly variabilní sety , si můžeš postavit co chceš , treba hangar , proto možná klasicky HB tak nejdou , jenže obchodníci vědí že tady je to otázka ceny , tak se tady prodava kdejakej kšunt a kopie ( všeobecně ) cau Hlava

Old Post 08-04-2011 v 20:39 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 121

Dnes odeslán vadnej homebox a odsouhlasil jsem ten darkstreetII 90X90 160 poradil mi že ty homeboxi jsou témeř neprodejný tak mi doporuučil bud darktstreet II a nebo darkrom II tak špekuloval jsem mezi tou 9Odarkstreet a nebo darkrom80 ale cenově jinde tak jsem šel do toho darkstreet 90 zdál se mi dobrej za dobrej za ty prachy. :-) tak doufám že to bude pecka.

Old Post 08-04-2011 v 22:12 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 122

Jako obecne secredjardin fandim, takze kdyz ne darkroom, tak apson ten darkstreet(a jestli je tak dobrej jak pise kolega kousek vise, tak parada).

Milujte se a pěstujte

Old Post 09-04-2011 v 01:26 AM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 123

mam darkstreet a zadnej rev, bral bych darkroom

mel jsem tu moznost je porovnat a dnes uz bych radsi zainvestoval...

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 10-04-2011 v 19:35 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 124

a myslíš že ten darkstreet II 90X je špatnej ???

Old Post 10-04-2011 v 19:58 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 125

hele nevim jestli mam I nebo II, ale na webu vypada dobre, z cehoz plyne ze asi mam jednicku smolik

casem skocim do ty dvojky jak tak koukam

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 10-04-2011 v 22:55 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 126

no práve taky si myslím že budeš mít tu 1 ta 2 už je na lepší urovni,je tam u toho pipisek jak moc je vytunenej.

Old Post 10-04-2011 v 23:26 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 127

No to jo no se tam budu moc pohybovat mezi nima já pestím max 5 kytí víc fakt nechci pokoušet ale mám to i dobře rozvrhnutý, začátkem druhé mesíce kvetu už vysazuju další růst abych stihnul do zimi co nejvíce matroše a mám v plánu rozjed začátečnícký hydro na 5 kytku 4 v kokosu a 1 bubler. :-) velikost si myslím bude ostačující i do budoucna.

Old Post 11-04-2011 v 12:43 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 128

Tak už konečne dorazil dark street II a je o 90% mnohem lepší jak ten homebox takže spokojenost :-)

Old Post 19-04-2011 v 20:58 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2532500 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív