Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Homebox vs Darkbox vs Darkstreet vs Green Room ostatni mobilni boxy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Pěstebni boxy, jaký z nich to u vás vyhrává ?
Homebox
Secret Jardin
Green Room (Growth Technology)
BudBox
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 81

No to zase nechci vyhazovat lováky za foolii ale půjdu do toho darkroomu je to stylovka.

Old Post 07-01-2010 v 18:15 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 82

cau hele mam skušenosti jak s Darkboxem tak s Homeboxem ,oba dva jsou dobry a doporucuju žádná stížnopst ,jinak bych upřednostnil Homebox i kdyz tet jedu v Dark...dobre investovaný peníze :-)

Edit:jinak na folii se vyprdni jak white tak silver maj skvelí odraz tak good grow a te pic

Old Post 19-01-2010 v 11:18 AM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 83

Zdar, já bych doporučoval DARKROOM jedině ! Za prvé nová koncepce už má fakt masivní zipy a stavba je taky vychytaná. Odrazový vnitřek je jednou z obřích výhod a pak taky boční otvory a systém otevírání zipem je lepší jako u HB, kterej taky mám... U HB to uprostřed zazipovávat je fakt krize.... a pak když se to rozepne do boků, tak se tam všude zachytávají ty lemy a to se mi nelíbí. U Roomu jen chystnete zip a jedete. Za mě jedině DARKROOM ;-)

Old Post 04-02-2010 v 20:55 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setah
Nový Člen

Karma uživatele Setah - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 84

rozhodne doporucuju darkroom, mel sem a to provedeni je fakt luxus, ted mam homebox a proste se mi nelibi. hlavne u DR se mi zda lepsi system na uchycovani vetraku a lampy pekny pevny trubky. u HB sou draty u kterejch mam furt strach, ze se prohnou este o kousek a vypadnou z uchytu.

Old Post 12-02-2010 v 09:12 AM
Setah je offline   Profil uživatele Setah   Find more posts by Setah   Foto galerie člena Setah   Click here to Send Setah a Private Message   Add Setah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 85

dotaz na darkroom XXL
http://www.secretjardin.eu/index/ga...-en/id_page-88/

vi nekdo jake maji prumery ty otvory
- 2 socks for extraction, 2 for intraction, 4 for cables and 2 for cool-tube.
bylo by fajn i zjistit prumer tech 4 na kabelaz [a jsou ve spod dva ci jen jeden??? na obrazku nelze videt]

Old Post 21-07-2010 v 14:54 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od alpa
dotaz na darkroom XXL
http://www.secretjardin.eu/index/ga...-en/id_page-88/

vi nekdo jake maji prumery ty otvory
- 2 socks for extraction, 2 for intraction, 4 for cables and 2 for cool-tube.
bylo by fajn i zjistit prumer tech 4 na kabelaz [a jsou ve spod dva ci jen jeden??? na obrazku nelze videt]


všechny 4 odtahy mají průměr cca 22cm, přítahy jsou 35cm x 18cm, otvory na kabeláž mají 7cm....dole je jenom jeden, ale jsou tam na obou bocích stejný otvory jak na přítah tzn. 22cm takže no problemo

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 06-08-2010 v 09:34 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
booblifuck
Stálý Člen

Karma uživatele booblifuck - 92% PěstitelskáKarma uživatele booblifuck - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 87

Zdravím všechny, tak jsem si to tady pěkně pročítal a jsem docela zmatený. Rozhoduji se pro koupi nějakého roomu a nemůžu pořád vybrat. Uvažuju nad Darkroom 60x60x140 (2800,-) a HB 100x100x180 (kolem 4000,-), cenový rozdíl mě tak moc netrápí. Chtěl bych to zatím jen zkusit s par kytkama,takže si myslím že by mi stačil menší DR,myslím že by se tam v budoucnu vešlo i 6 ks bez problému a 140 cm výška snad taky postačí. Ale pořád váham,že si po roce řeknu že jich tam chci vice a box bude malý. Chtěl bych to zkusit s LEDkama, takže nepotřebuju nějak moc místa pro velkou ventilaci. Prosím poraďte kdo ma zkušenosti s těmito boxy, popřípadě s nějakym jiným. Díky

Old Post 12-08-2010 v 07:56 AM
booblifuck je offline   Profil uživatele booblifuck   Find more posts by booblifuck   Foto galerie člena booblifuck   Click here to Send booblifuck a Private Message   Add booblifuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamion
Stálý Člen

Karma uživatele kamion - 92% PěstitelskáKarma uživatele kamion - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 88

jedu v darkroom 100 . takže : konstrukce v poho,celková kvalita stanu kvalitně udělané ,odraz velice dobrý
Doporučuji

když už tak už !

Old Post 07-11-2010 v 20:16 PM
kamion je offline   Profil uživatele kamion   Find more posts by kamion   Foto galerie člena kamion   Click here to Send kamion a Private Message   Add kamion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 89

čau mám doba homebox, a taky se zadrháva zip, a to s nim dělam opatrně, dole to jde taky velice špatně zapnout...a teče, když to přeleju tak to vyteče ven, sem myslel že to bude těsnit...

Old Post 15-12-2010 v 10:19 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 90

Mám HomeBox L a jsem s ním spokojenej. Box při šestce uvnitř trošku prosvítá (vidět stín cirkulačního ventilátoru) ale když jsem se zkoušel zapnout za slunného dne uvnitř, byla tam naprostá tma. Zip mi fachá normálně, akorát mám na jednom místě asi 3cm povolený šev (po 4 kolech). Uvnitř boxu mám zavěšenej páchač (480m3), cirkulační větrák a na boxu postavený ufo v RW krabici, celý to váží poměrně dost a když je obal boxu zaplej, všechno v klidu, akorát když ho rozepnu, má tendenci se mírně nahnout (10 cm do strany zatížené ufem).

Co se týče skládání, samotný box lze rozložit i složit za 20 minut. Kompletní montáž i s příslušenstvím (ufo, sonoflexy, cirk. větráky, NFT, lampa...) mi trvala asi 2 hodiny, ale nijak jsem s tím nespěchal. Zpátky do krabice poskládat jde, ale já jsem ji pak musel oblepit duct tape, ať to drží.

Jediné mínus, co už tady ostatně Hodinář spomínal, je nemožnost odhlučnění boxu -- problém s hlučností cirkulačních větráků (to platí pro jakýkoliv stan).


Homebox XXL - dobrej box, ale že tam dali 160ky na ventilaci, to doteď nemůžu pochopit.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 15-12-2010 v 13:48 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 91

tak po jednom kole s darkroom XXL [ta starsi verze ted probjehl nakej update] mi celkem solidne trubky zrezly a jsou takove flekate ..proste savem se to cistit nema

... je NUTNOST dat nake vzpery do sten jinak odtah stan solidne scucne a je to tak -10cm u kazde bocni steny

...jinak paradni pristupnost [spousta moznosti jak vest potrebnou kabelaz i vodu atd..] ,,,material ostatni[az na ty trubky;] je ok zip naprosto v poradku [a to se stim nemazlim]

Old Post 22-12-2010 v 21:32 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 92

Zdárec growermani tak už mám konečne prachy na DarkRoom II 90 (90x90x180 cm) tak se chci zeptat jestli to je dobrá volba a jestli to budou dobře ivestované LOVE nebo jestli by ste poradili neco lepšího DÍK :-)

Old Post 28-03-2011 v 22:00 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 93

Mám zkušenost jak s Homeboxem, tak s Darkroomem. Věc se má asi tak:

Darkroom:
+ spousta otvorů
+ přenosný vak - nevím, jestli není i u nových verzí HB
- méně kvalitní a hlučný zip vyžadující poměrně velkou sílu
- nestabilita. I když postaven přesně dle návodu, při otevírání se na můj vkus docela dost naklání. Raději box při otevírání a zavírání jednou rukou přidržuju.

Homebox:
+ stabilní
+ kvalitnější a tišší zip, jde snadno otevírat

Cenově už na tom jsou dnes myslím +- podobně, takže záleží na každém. Já bych volil asi ten HB.

Old Post 30-03-2011 v 01:39 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od space.pussy


Homebox XXL - dobrej box, ale že tam dali 160ky na ventilaci, to doteď nemůžu pochopit.


V podstatě souhlas se všim ale ty 160diry se ti zdaj málo ??

Jinak sem rád za Homebox , LEDka na pojezdu s tim docela cvičila , ale uz jsem to vychytal a je to opět nehlučny pohyb .

Old Post 30-03-2011 v 01:50 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 95

No tak tet vůbec nevím kterej mám teda koupit. :-/ jeden říká ten druhej ten . :-D

Old Post 31-03-2011 v 07:25 AM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noiwa
Nový Člen

Karma uživatele Noiwa - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 96

¨HOJ.ja vlastnim darkroom 120*120 a naprosta spokojenost..koupeny tady v bazaru jedno kolo jety..a pohoda..zip prosvita jen jako spendlikova hlavicka..minimalne..myslim ze mezi homeboxem a darkroomem neni extra rozdil,krome vnitřního potahu...zalezi potom jak se k nemu zahrádkář chová a udrzuje to..zatim mejte se..

Real good Time!

Old Post 31-03-2011 v 09:23 AM
Noiwa je offline   Profil uživatele Noiwa   Find more posts by Noiwa   Foto galerie člena Noiwa   Click here to Send Noiwa a Private Message   Add Noiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0870620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív