Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Cannabis - Tabák do vodních dýmek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Pohodička Cannabis - Tabák do vodních dýmek Příspěvek č. 1


Chtěl bych vám tu představit můj nápad, který jsem dostal už před pár měsíci, ale až teď jsem ho vyzkoušel a byl jsem hodně překvapený.

Už delší dobu jsem si chtěl udělat takový herbal tabák jen z cannabis. Vím, že je asi jednoduší to zamíchat do tabáku, ale vetšinou je to suchý a ten kouř není nic moc. Prostě jako kdybych to pálil jen tak v bongu.

Když jsem si koupil MolaMix, což je melasa s glycerinem, pravý med, voda (používá se to taky na zvlhčovaní velmi suchých tabáku do vodních dýmek).
Napadla mě taková myšlenka - proč si neudělat takový provlhčený samotný cannabis.

Tak jsem to vyzkoušel a nafotil a byl jsem velice mile překvapený tou chutí cannabis a hustého kouře jako z pravého tabáku.

Naposledy upravil Mr.MEN 03-03-2014 v 12:19 PM

Old Post 03-05-2009 v 19:59 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2






Asi tak 2g Shivy Shanti 2 .

Old Post 03-05-2009 v 20:01 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3







Nejprve jsem jí musel nadrtit, aby se lépe provlhčila a pak lépe dala kouřit.

Old Post 03-05-2009 v 20:02 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4




Po nadrcení jsem jí dal do alobalu.



Naposledy upravil Mr.MEN 03-05-2009 v 20:42 PM

Old Post 03-05-2009 v 20:03 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5





Shivu Shanti 2 jsem pěkně polil melasou, zabalil a tak 3h jsem nechal provlhčovat - čím déle, tím lépe.

Old Post 03-05-2009 v 20:04 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6





Pak jsem už krásně provlhčený cannabis naplnil do kotlíku.

Old Post 03-05-2009 v 20:05 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7





A nakonec už jen kouřil.

Old Post 03-05-2009 v 20:06 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8





Opravdu hustý kouř!


Tak to je poslední fotka.
Doufám že jsem některé z vás inspiroval.

A udělají si někdy taky takový herbal tabáček .

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-05-2009 v 20:08 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 9

Veľmi pekné Ako dlho ti to horelo ?

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 03-05-2009 v 20:11 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Anonymer
Veľmi pekné Ako dlho ti to horelo ?

Něco okolo hodinky, mám ještě kokosové uhlíky které žhnou opravdu dlouho. Tak že jsem to vykouřil opravdu důkladně.
A taky jsem na to docela vypadal. Ještě že jsem to nekouřil sám.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-05-2009 v 20:14 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 11

No kámo, vážne si ma inšpiroval Určite vyskúšam, dúfam, že Molamix zoženiem v nejakom etnoshope. Ká už odletelo...

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 03-05-2009 v 20:21 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 12

Zajímala by mě jedna věc. Dýmku moc často neprovozuju, ale raz za čas jo. Ale kdykoli sem navrhl do ní dát trošku hůla tak majitel oponoval tím, že se tím neskutečně zasírá. Údajně nejvíc ten šlauch, kterým to vede. Jak je to v porovnání s touto metodou? Taky to tu dýmku tak špiní nebo je to jinak?

Dík

Old Post 04-05-2009 v 15:51 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od vaaanha
Zajímala by mě jedna věc. Dýmku moc často neprovozuju, ale raz za čas jo. Ale kdykoli sem navrhl do ní dát trošku hůla tak majitel oponoval tím, že se tím neskutečně zasírá. Údajně nejvíc ten šlauch, kterým to vede. Jak je to v porovnání s touto metodou? Taky to tu dýmku tak špiní nebo je to jinak?

Přesně pro tenhle problém jsem to taky neprovozoval.
Ale takhle se nic nešpiní chová se to jako normální tabák do vodní dýmky, dokonce to ani nejde skoro poznat co tam je. Když nevíte co hledat.
Kdybych to provlhčil nějakou ochucenou melasou tak bych se vsadil že to nikdo nepozná.

Řekl bych že to svinění dělá to že je to moc suché a pálí se to, a to se nemá, proto taky existují zvlhčovadla na tabáky jinak to dělá to stejné i tabák.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 04-05-2009 v 18:46 PM

Old Post 04-05-2009 v 18:37 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 14

Wow docela zajímaví asi taky trochu zaexperimentuju a skusim to ještě nějak dochutit přidat třeba nějaký ovoce bo tak něco príma nápad fakt že jo jo a to vaaanha zasírá a tadle metoda na tom nic nemnění ale neni to zas tak hrozný rozhodně ne tak aby se to hulčo nedalo přimíchat

Naposledy upravil nero 22-08-2009 v 15:19 PM

Old Post 04-05-2009 v 18:38 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spice-man
Grower Sponsor


Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 15

u nas dostat v cajovniach Spice.uz ten sam o sebe ma prichute napr.med-vanilka,mentol...a neupchava schlauch

Old Post 04-05-2009 v 22:53 PM
spice-man je offline   Profil uživatele spice-man   Find more posts by spice-man   Foto galerie člena spice-man   Click here to Send spice-man a Private Message   Add spice-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele spice-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
band
Nový Člen

Karma uživatele band - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 16

zajimavy napad hned vyskousim taky mi prave kdyz sem si daval nejaky to koreni do tabaku... skrabalo me to a nebylo to nic moc .... tohle vypada zajimave.... K+

Old Post 31-05-2009 v 22:51 PM
band je offline   Profil uživatele band   Find more posts by band   Foto galerie člena band   Click here to Send band a Private Message   Add band to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2684990 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív