Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak ubalit brko s baličkou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

hmmm, mňam

Old Post 18-04-2009 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 18

no krásně se ti to povedlo, jsi šikovnej.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 18-04-2009 v 21:25 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Uz bych se na to huleni taky mohl vysrat, kdyz vidim to cislo...


OT ...vítej v klubu
......................................................................................................
no ty brka nic moc pane,nacpi tam toho kapku více,máš to jak vytažený z kravské řitě.e

Old Post 19-04-2009 v 16:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 20


Asi takhle to má vypadat.

Vetšinou to balím pro kámoše, co mi zbude atd. V tom alobale jsou proto aby se při přenášení nezlomili a fakt to funguje.
Tak že si zahulí všichni kamarádi.

A moje druhé ručně balené brko mám dokonce do teď schované. A skoro bych řekl že lepší už se mi asi nepovede.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 19-04-2009 v 19:34 PM

Old Post 19-04-2009 v 19:27 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keetch
Stálý Člen

Karma uživatele Keetch - 45% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 21

Mr.Men: ty sou balený tou baličkou ? Já baličku nemam ale jak to tak vidim tak ručně balený sou hezčí

Old Post 20-04-2009 v 07:59 AM
Keetch je offline   Profil uživatele Keetch   Find more posts by Keetch   Foto galerie člena Keetch   Click here to Send Keetch a Private Message   Add Keetch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

mr men - tohle mi přijde nepraktický : )) co takhle si schovat ty brka do skleničky na kompost nebo tak .)
btw - i ty, brute, balíš z celého pejpru?

Old Post 20-04-2009 v 09:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od crackonos
tohle si pořiď: http://www.youtube.com/watch?v=YiUbIfqQV98&NR=1


to je hrubý!!

akorát to chce dutinky...

Old Post 20-04-2009 v 09:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Ty poslední už vypadají líp

Old Post 20-04-2009 v 10:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masko
Nový Člen

Karma uživatele masko - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 25

To se pozná profík.Doufám že u mě to taky tak bude vypadat někdy.
Poprosil bych vás o laskavost hned na začatku fora mate hlasovani do souteze o slogan growshopu tak plosím hlasujte pro murzina díky moc
Mějte se.Idu balit

Old Post 20-04-2009 v 14:21 PM
masko je offline   Profil uživatele masko   Find more posts by masko   Foto galerie člena masko   Click here to Send masko a Private Message   Add masko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 26

Keetch: JJ si piš. Ruční práci se nic nevyrovná.

RespectFlowers: Ale de to, já nemůžu sebou tahat sklenici, vezmu jedno dvě do kapsy a jdu.
jj Bohužel z celého papírku protože to dělám rychle, takhle bych to musel zdlouhavě otrhávat atd., ale i to jsem dělal když jsem měl čas. Tyhle brka jsou fakt jen tak na rychlo. taky jsem je myslím smotnul za 15min.

Ale ručně samozřejmě když jsou to OCB jedině Backroll.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 20-04-2009 v 14:46 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masko
Nový Člen

Karma uživatele masko - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 27

Mr.MEN chtěl bych být tvůj kámoš ja jsem svoje prvni brko uz stahl takze zadna pamatka asi nebude

Old Post 20-04-2009 v 19:54 PM
masko je offline   Profil uživatele masko   Find more posts by masko   Foto galerie člena masko   Click here to Send masko a Private Message   Add masko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kocour
Stálý Člen

Karma uživatele Kocour - 73% PěstitelskáKarma uživatele Kocour - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 28

Kamos vzdycky balil jointa klasicky rucne tak 15 minut,
ale vysledek by jste potom mohli poslat
do LOUVERU. =)

Jinak to Masko: mozna by jsi mel zacit balit prvne v ruce cigarety,
aby jsi dostal tu spravnou zrucnost.
Navic budes mit vetsi radost,
kdyz se ti pak povede ubalit jointa v rukach bez balicky.

Tak zatim

zdar a silu.

"Všechny vlády sveta jsou voleny lidmi a jejich moc musí být rízená temi, kterí je zvolili. Dojde-li k tomu, že se nekterá vláda stane destruktivní, mají lidé svrchované právo ji zmenit, nebo prímo zrušit..." Thomas Jefferson

Old Post 20-04-2009 v 22:52 PM
Kocour je offline   Profil uživatele Kocour   Find more posts by Kocour   Foto galerie člena Kocour   Click here to Send Kocour a Private Message   Add Kocour to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kocour! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shuruga
Stálý Člen

Karma uživatele Shuruga - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 29

wow, masko ty brka vypadaji jak kdyz sem se poprve pokousel o to vubec neco smotat :-D ale pocki si chvilku, nebo vic pukej, a ono ti to pujde nakonec motat aj samo a bez balicky :-D, beztak na poradny selfmade nema nic, a uz ZADNE LOPATY ! :-D

aktivni konzument :-D

Old Post 21-04-2009 v 13:15 PM
Shuruga je offline   Profil uživatele Shuruga   Find more posts by Shuruga   Foto galerie člena Shuruga   Click here to Send Shuruga a Private Message   Add Shuruga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masko
Nový Člen

Karma uživatele masko - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 30

Ok okneni matros cim plnit a zlepsovat se

Old Post 21-04-2009 v 17:09 PM
masko je offline   Profil uživatele masko   Find more posts by masko   Foto galerie člena masko   Click here to Send masko a Private Message   Add masko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keetch
Stálý Člen

Karma uživatele Keetch - 45% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 31

čaj kámo

Old Post 21-04-2009 v 17:51 PM
Keetch je offline   Profil uživatele Keetch   Find more posts by Keetch   Foto galerie člena Keetch   Click here to Send Keetch a Private Message   Add Keetch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
refresh171
Stálý Člen

Karma uživatele refresh171 - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 32

Abych řekl, tak když jsem se učil balit takto taky nevypadalo nejlíp, hlavně jsem hned zacal balit na Back a ani mi to jinak nejde.....chce to cvik a půjde ti to. Nevím jak je to mozny ale nejlip ubalim kdyz pospicham a jsem ve stresu, kdyz je cas tak bych rek ze tak pekne nevypadaj

Old Post 27-04-2009 v 17:38 PM
refresh171 je offline   Profil uživatele refresh171   Find more posts by refresh171   Foto galerie člena refresh171   Click here to Send refresh171 a Private Message   Add refresh171 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1938990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív