Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak ubalit brko s baličkou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
masko
Nový Člen

Karma uživatele masko - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 16  

Obecné Jak ubalit brko s baličkou? Příspěvek č. 1

Zdravím vás. Neumí tady někdo udělat jonetíka v baličče?Jeslti jo tak aspon trosku popiste navod jak se to děla. Já si s tím nevím rady. Předem díky za odpovědi.

Old Post 17-04-2009 v 15:35 PM
masko je offline   Profil uživatele masko   Find more posts by masko   Foto galerie člena masko   Click here to Send masko a Private Message   Add masko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Podle toho jakou máš, já má ZEN konickou baličku. Je to jednoduché dáš filtr nejlepší je přímo od zen, na uší konec protože s papírovýma to prostě nejde. Pak nasypeš materiál tak aby si to neměl napěchovány jak prase. Pak zavřeš párkrát zamotáš, papírek dáš ho tam stranou jak s tím kroutíš tak si to ten papírek vezme obalí to co tam máš, pak olízneš domotáš a máš jointa.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 17-04-2009 v 16:12 PM

Old Post 17-04-2009 v 16:02 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masko
Nový Člen

Karma uživatele masko - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 3


Tady pro ukazku ta balicka.Furt to nejak nechapu. tEn filt mam omotat kolem toho bileho tam?a s cim mam tocit s tema valcama diky moc:d jsem na to tele

Old Post 17-04-2009 v 16:27 PM
masko je offline   Profil uživatele masko   Find more posts by masko   Foto galerie člena masko   Click here to Send masko a Private Message   Add masko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 4

tsí pyčo

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 17-04-2009 v 17:23 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

nechci být trapný ale to je fakt masakr _ hukot

Old Post 17-04-2009 v 17:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

To je sranda.
Kámo psal jsem to jak pro blbečka. Neumíš si to představit? Ta umělá hmota je tam jen aby to neztratilo tvar. Papírový filtr se tam dát nedá chápeš, jen tenhle.
Nevím ale byl tam pro takový jako ty i návod normálně i s fotečkama.
Já když jsem hodně high tak si pochvaluji že tohle mám de to jednoduše, ale tobě to nejde ani když high nejsi.
citace:
Původní příspěvek od _Chronic_SVK_
To si nevieš zmotať rukami?
Když ani baličkou to nejde myslíš že ručně to půjde.

Hej ne fakt konec tohle je už na mě moc:brrrbum

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 17-04-2009 v 18:30 PM

Old Post 17-04-2009 v 18:05 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Chronic_SVK_
Stálý Člen

Karma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% PěstitelskáKarma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 122  

Re: Jak ubalit brko s baličkou? Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od masko
Zdravím vás. Neumí tady někdo udělat jonetíka v baličče?Jeslti jo tak aspon trosku popiste navod jak se to děla. Já si s tím nevím rady. Předem díky za odpovědi.
To si nevieš zmotať rukami?

<---Kill him!

Old Post 17-04-2009 v 18:16 PM
_Chronic_SVK_ je offline   Profil uživatele _Chronic_SVK_   Find more posts by _Chronic_SVK_   Foto galerie člena _Chronic_SVK_   Click here to Send _Chronic_SVK_ a Private Message   Add _Chronic_SVK_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 8

chachá - sem na vás zvědavej až budete rozklepany artrozou balit brka

i kdyz to uz snad budu jen vaporizovat

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 17-04-2009 v 18:28 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Tak třeba každej to rukama neumí,mně to taky dělávalo dřív problém a taky jsem uvažoval o baličce ale nakonec jsem se to naucil.

Old Post 17-04-2009 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Dude
chachá - sem na vás zvědavej až budete rozklepany artrozou balit brka

i kdyz to uz snad budu jen vaporizovat


hele já sem si taky myslel že vaporizer bude change. a velký kulový ale asi to bylo taky tim že ten vap nebyl úplně feer

jináč existuje mnoho i dobrých alternativních způsobů konzumace brka nejsou všechno, jen asi nejrozšířenější způsob žejo

Old Post 17-04-2009 v 19:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xy_SVK
Stálý Člen

Karma uživatele xy_SVK - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 11

kukni sem to uz musis pochopit http://www.youtube.com/watch?v=fkzcdJPepkY

Old Post 17-04-2009 v 19:11 PM
xy_SVK je offline   Profil uživatele xy_SVK   Find more posts by xy_SVK   Foto galerie člena xy_SVK   Click here to Send xy_SVK a Private Message   Add xy_SVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Username
Stálý Člen

Karma uživatele Username - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 12

Fuj cigaro ze stavkoveho papirku 3xfuj

3-TEK 4- ALL

Old Post 18-04-2009 v 09:19 AM
Username je offline   Profil uživatele Username   Find more posts by Username   Foto galerie člena Username   Click here to Send Username a Private Message   Add Username to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Není nad to si brčko ubalit sám ....

Old Post 18-04-2009 v 09:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 14

tohle si pořiď: http://www.youtube.com/watch?v=YiUbIfqQV98&NR=1

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 18-04-2009 v 10:16 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masko
Nový Člen

Karma uživatele masko - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15

Zravím vás tak jsem tomu prisle na kloub tady ukazka. Sorry za kvalitu foceno mobilem

Old Post 18-04-2009 v 17:31 PM
masko je offline   Profil uživatele masko   Find more posts by masko   Foto galerie člena masko   Click here to Send masko a Private Message   Add masko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masko
Nový Člen

Karma uživatele masko - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 16


Zdravím vás tak konecne jsem tomu prisel na kloub tady mala ukazka.Sorry za kvalito foceno mobilem

Old Post 18-04-2009 v 17:33 PM
masko je offline   Profil uživatele masko   Find more posts by masko   Foto galerie člena masko   Click here to Send masko a Private Message   Add masko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9672890 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív