Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Legalizace 2009 - Million Marihuana March
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Pujdete?
Jdu uz na demonstraci a pochod - tohle se musi podporit
Jdu az na volnou zabavu - zajima me kalba v parku s free vstupem
Jdu az na volnou zabavu z jinych duvodu
Nejdu protoze to mam daleko do Prahy
Nejdu protoze nechci legalizovat/dekriminalizovat
Nejdu z jinych duvodu
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Obecné Legalizace 2009 - Million Marihuana March Příspěvek č. 1


Ahoj vsichni groweri !!!

Letos, jako ostatne kazdy rok, se bude konat Demonstrace za legalizaci/dekriminalizaci konopi. Probehne dalsi pochod Prahou, ale krome toho pro vas bude pripraven program se spoustou zajimavych proslovu a informaci, budeme samozrejme demonstrovat, doufam ze v hojnem poctu. No a nakonec bude mejdan se zajimavyma kapelkama a Djs.

Postupne sem budu davat vic a vic informaci, podle toho jak se vse vyvrbi :-)

Stejne jako minuly rok bych vsechny rad pozadal o pomoc a spolupraci, hlavne pri roznaseni letaku a vylepovani plakatu, ale i o pomoc pri uklidu po akci, coz, jak jsme se uz mnohokrat presvedcili, je nemene dulezite. Kdo chcete pomoct s vylepen a roznosem letaku ve svem meste ci vesnici, napiste mi PM!

Jeste bych rad podotknul, ze letosni MMM (Million Marihuana March) se bude z velke casti zamerovat na zmenu zakona ve prospech pestovani pro vedecke a lekarske ucely a zaroven pro vlastni potrebu (jak rika navrh na zmenu trestniho zakoniku--az 3 rostliny), protoze, jak jiste vite, chysta se zmena zakona, ktery by tohle mel umoznit. Pokud tohle projde, budeme konecne trosku slavit, ale hooodne prace je porad pred nami.

Predbezne datum bylo stanoveno na 9. kvetna (protoze o tyden driv jsou Carodejnice).

Sledujte www.legalizace.cz , tam je veskere aktualni info a i jine veci, koho to zajima...

Konkretnejsi linky:

http://www.legalizace.cz/?page_id=61 - SOUTEZ !!!
http://www.legalizace.cz/?page_id=1458 - Celkove info



Konopi zdar !!!

EDIT: Prosim netisknete si tenhle letak/plakat, tisknout a rozesilat a roznaset se bude az verze s logama sponzoru. Sponzori totiz za svuj dar chteji trosku reklamy, to je asi kazdymu jasny, takze propagace musi probehnout az s logama!!! Diky za pochopeni.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 20-04-2009 v 12:46 PM

Old Post 06-03-2009 v 13:14 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 2

Prosim ty, co zatrhnou v ankete volbu z "z jinych duvodu" aby sem napsali proc, diky!!!

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 06-03-2009 v 13:18 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

určitě bych se přijel podívat na psy stage jinak musim říct že asi všichni si pojem legalizace spojujou s tim že budou moct svobodně hulit a pěstovat...pokud jde "legalizaci" konopi jako materialu pro ucely stavebnictvi/kosmetiky...nebo jiny "prumyslovy" vyuziti, tak si nemyslim ze dostavenicko nekolika stovek vravorajicich vejrostku je ta nejlepsi cesta k uspechu. Na takovy akci budou media- aspon ty s nejvetsim poctem divaku- stejne venovat pozornost akorat valejicim se troskam

Old Post 06-03-2009 v 13:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 4

Velice rád bych podpořil tuhle věc, ale zrovna v těchto termínech budu maturovat, no a toť můj důvod. Ale za rok dorazim 100% a dotáhnu co možná nejvíce dalších příznivců této zázračné rostliny.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 06-03-2009 v 15:16 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 5

já jdu snad na 100% jedině snad kdyby přilítli mimozemšťani nebo bych umřel nebo tak něco tak nepůjdu

Old Post 06-03-2009 v 15:40 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Sirus
Velice rád bych podpořil tuhle věc, ale zrovna v těchto termínech budu maturovat, no a toť můj důvod. Ale za rok dorazim 100% a dotáhnu co možná nejvíce dalších příznivců této zázračné rostliny.


stejne jako sirus, škola, hehee rad bych se tam podival ale nevim, uvidime jeste jak to bude vychazet

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 06-03-2009 v 16:44 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sar
Stálý Člen

Karma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 7

Každopádně se tam opět objevím už na pochodu...
Od začátku člověk má lepší náladu

Zajímal by mě R-mane datum konání akce - nikde jsem se ho nedočetl...
A chtěl bych letáky, minulej rok jsem rozdával svoje vytištěný z netu, ale kdyby byl nějakej pěknej letáček tak to naházím do hospiček kde se nezřídka nacházejí lidé podobného ražení jako "my"

Život má ten smysl, který mu dáme.......Let´s GO!

R.I.P. PPP

Old Post 06-03-2009 v 16:48 PM
Sar je offline   Profil uživatele Sar   Find more posts by Sar   Foto galerie člena Sar   Click here to Send Sar a Private Message   Add Sar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 8

Praha je moooc daleko ale jinak supr nápad ale jestli to ukončíte nejakou techopárty tak nwm nwm radší reage ne

Old Post 06-03-2009 v 16:57 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

je to 9.5 od 13:00 do 22:00

Old Post 06-03-2009 v 18:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
určitě bych se přijel podívat na psy stage jinak musim říct že asi všichni si pojem legalizace spojujou s tim že budou moct svobodně hulit a pěstovat...pokud jde "legalizaci" konopi jako materialu pro ucely stavebnictvi/kosmetiky...nebo jiny "prumyslovy" vyuziti, tak si nemyslim ze dostavenicko nekolika stovek vravorajicich vejrostku je ta nejlepsi cesta k uspechu. Na takovy akci budou media- aspon ty s nejvetsim poctem divaku- stejne venovat pozornost akorat valejicim se troskam

a co navrhuješ za lepší akci k posunu směrem k legalizaci než společnou dýmku míru ?

...

Old Post 07-03-2009 v 00:21 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
pokud jde "legalizaci" konopi jako materialu pro ucely stavebnictvi/kosmetiky...nebo jiny "prumyslovy" vyuziti, tak si nemyslim ze dostavenicko nekolika stovek vravorajicich vejrostku je ta nejlepsi cesta k uspechu. Na takovy akci budou media- aspon ty s nejvetsim poctem divaku- stejne venovat pozornost akorat valejicim se troskam


A co je na tom o čem mluvíš nelegálního? Odpovím za tebe - nic. Na tyhle účely je zcela dostačují, ne-li lepší, technické konopí. Kámoš dokonce na téma konopného průmyslu a jeho ekonomického využití dělal bakalářku a teď dává dokupy i diplomku. V České republice už dávno konopí není takové tabu jako v jiných zemích EU - např. konopná kosmetika či alterntivní medicinské výrobky (např. masti) jsou běžně k sehnání a již zmiňovanej kámoš se hodlá vstoupit s našimi výrobky na polský trh.


Abych nebyl OT - legalizaci podpořit nepřijdu. Nejsem jejím zastáncem. Stav ve kterém se zákony ohledně konopí nacházejí mi vyhovuje a neměnil bych (myslím, že si nemáme na co stěžovat). Samozřejmě bych byl zastáncem zákonem neomezeného pěstování, ale co by následovalo je očividné - komerční pětování, zpoplatnění, daně a daleko tvrdší zákony ohledně užívání marihuany (jako v Holandu)!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 07-03-2009 v 03:36 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 12

pan Kere to se na mě nezlob ale tohle mě dostalo...když už pěstitelé nechtějí legalizaci tak to se jí asi nedočkáme
současný trestní zákoník tě umístí na celu či dají ti pokutu ..
konec hlášení takhle si indický čaras jen tak nezakouřím
fuck off konopný pěstitelský komunismus, kde se k paličce dostane jen pěstitel
v životě jsem vinnou révu nezasadil, a přesto mám radost z vína z austrálie pochopíš to vůbec, kam tím mířím??
kam zmizela slova o tom , že grower pomáhá k legalizaci tím,že učí lidi pěstovat.. tahle slova už tu dávno nejsou
jen growshopy a dealeři si mastí kapsu heh to je nekomerce? prober se!!!

...

Naposledy upravil papaja 07-03-2009 v 08:38 AM

Old Post 07-03-2009 v 08:27 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alienek
Stálý Člen

Karma uživatele Alienek - 17% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 13

PRESNE - to co maji v holandsku nemusime mit nutne tady muzeme mit svuj pristup k legalizaci a jestli me nekdo v tedle zemi muze zavrit za to ze pestuju kvetinu tak je to MOC SPATNE a rozhodne si mam na co stezovat.

Old Post 07-03-2009 v 09:15 AM
Alienek je offline   Profil uživatele Alienek   Find more posts by Alienek   Foto galerie člena Alienek   Click here to Send Alienek a Private Message   Add Alienek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od papaja

fuck off konopný pěstitelský komunismus, kde se k paličce dostane jen pěstitel
v životě jsem vinnou révu nezasadil, a přesto mám radost z vína z austrálie pochopíš to vůbec, kam tím mířím??
kam zmizela slova o tom , že grower pomáhá k legalizaci tím,že učí lidi pěstovat.. tahle slova už tu dávno nejsou
jen growshopy a dealeři si mastí kapsu heh to je nekomerce? prober se!!!


A nespočívá výjimečnost konopí právě v tom, že se k němu dostane jen pěstitel? Není to jedině dobře? Chtěl bys vedle vína z austálie v regálu vidět paklík ganji z Indie, Kanady či Holandska? Jsem možná pro dekriminalizaci pěstování pro vlastní potřebu a pěstování na lékařské účely, ale určitě ne pro úplnou legalizaci, kdy by si stát začal mastit kapsu i na tom, co pro mě je a vždy bylo posvátné. Ta posvátnost a kouzlo konopí by rázem byly vniveč...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 07-03-2009 v 13:02 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Pan Ker


A nespočívá výjimečnost konopí právě v tom, že se k němu dostane jen pěstitel? Není to jedině dobře? Chtěl bys vedle vína z austálie v regálu vidět paklík ganji z Indie, Kanady či Holandska? Jsem možná pro dekriminalizaci pěstování pro vlastní potřebu a pěstování na lékařské účely, ale určitě ne pro úplnou legalizaci, kdy by si stát začal mastit kapsu i na tom, co pro mě je a vždy bylo posvátné. Ta posvátnost a kouzlo konopí by rázem byly vniveč...

to si uhodl ..proč ne chtěl bych mít doma paklík z indie, kanady i holandska ty ne?
mě to všechno zajímá nejen mých pár modelů..
myslíš, že nynější situace, kdy na konopí vydělávají mafiáni, narkomani a skrytě jistě i kdejaký policajt, je lepší než , kdyby z toho měl peníze stát a mohl z toho výtěžku financovat třeba nemocnice?
myslíš, že pěstovat tři rostliny je normální? pro mne ne ani jeden rok, kdy jsem pěstoval jsem měl minimálně 30 kytek ..a co? jsem tím nebezpečnější než člověk , co má 3 kytky?
neuráží tě, že někdo sedí za pěstování rostlin, které chtěl usušit a prodat, aby měl na žárovku a kus masa?-sám neprodávám-dodávám
až k tobě vlítne komando budeš čumět jak puk, když ti budou brát tvoje kvítky ze sklenic..to není pohádka jsem na světě už nějakej pátek a blízkýmu kamarádovi se to stalo..
jsou lidi, co nemůžou pěstovat-maj k tomu svoje důvody-proč by si nemohli koupit sušený květ?
komu tato situace vyhovuje?
především growshopům a jejich mnohamilionových ziscích...grower je plný reklamy na growshopy
dále dealerům, co prodávají trávu, o jejmž původu a způsobu provedení ví kulový
často je to pepřenka, co sypou do lidí-nevyflušované však víme
nebyla doba , kdy by zemědělec nemohl zasadit konopí a po sklizni ho prodat
jen 20 století tuhle obludnost jménem prohibice zavedlo...
když budu chtít zakouřit indický čaras z himalájí, který je sbíraný ručně během květu, musím mi ho někdo dovést-riskuje tím dlouholetý trest a přesto takový lidé existují...
ty si dál kuř svých pár kytiček..snad tě dovedou k poznání, že na světě nejsou jenom ony a třeba dostaneš chuť na model z jihoafrický republiky vyrostlý někde u moře
kdo nám to chce namluvit, že v coffee shopu je hůř než v hospodě s legálním chlastem..
kde je tady posvátno okolo konopí?
jedni na něj plivou, druhý s nim obchodují a třetí se snaží jak šílenci vypěstovat pár svejch kytek, který nakonec stejně někdo ukradne..takže si postaví boudičku, třepe se o ní a má paranoiu-co kdyby ho někdo udal? to je to kouzlo o kterým mluvíš?

...

Naposledy upravil papaja 07-03-2009 v 15:44 PM

Old Post 07-03-2009 v 13:27 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 16

Mám to do prahy velice daleko, ten můj žigul by se rozpadl
peace

Old Post 07-03-2009 v 15:17 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-12-2012 - Million Marihuna March 2012 - 11 odpovědí
13-03-2012 - Million Marihuana March 7.5.2011 - 7 odpovědí
29-06-2005 - Legalizace marihuany - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5904620 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív