Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 57 58 59 60 61 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 929

Tak čo chystáte sa tento rok niekto na stromy ? Ja osobne idem do Durban poison a Passion 1 obidvé sa mi osvedčily rychlo dozrievajú a veľké palice

Old Post 26-01-2013 v 17:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Buffalo
Nový Člen

Karma uživatele Buffalo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 930

No já myslím že jste docela blázni to ty kytky radši dejte na střechu paneláku nebo na jakoukoliv jinou střechu...já bydlím v paneláku v posledním patře a na léto chystám kytky na střechu...tak uvídíme jak se to chytne

jsem člověk

Old Post 04-03-2013 v 20:35 PM
Buffalo je offline   Profil uživatele Buffalo   Find more posts by Buffalo   Foto galerie člena Buffalo   Click here to Send Buffalo a Private Message   Add Buffalo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 931

Taky bych to zkusil dát na střechu paneláku. škoda jen, že panelák, kde bydlim, má 3 patra a všechny kolem maj 7+

Jiank letos chci nějaký ten strom(ek) zkusit. Modely nevim, asi bych to viděl na dva kousky. Šamana a Frisian Dew. Ale když to ze začátku půjde, asi oseju více stromů.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 05-03-2013 v 19:23 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 932

taky sem nad tím přemýšlel,první sem si říkal,že to snad nebude tak těžké najít vhodný strom..ale zdání klame chce to hlavně nějaký betelný a vpohodě přístupný x) už sem takový jeden našel...ale pak se na něm oběsil kamarád...takže asi tak

Old Post 05-03-2013 v 19:26 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 933

Zdravím, myslíte si, že se dá vypěstovat rostliny na stromě stylem guirella ? Bez zalévání a tak podobně ?

No každopádně to chci letos na nějakém stromě vyzkoušet také.
Mám v plánu na strom vytáhnout nějaký pletivo a vytvorit tak nějakej tree scrog - predevsim kvuli opore.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Naposledy upravil Anuvin 08-04-2013 v 13:37 PM

Old Post 08-04-2013 v 13:19 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 934

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Zdravím, myslíte si, že se dá vypěstovat rostliny na stromě stylem guirella ? Bez zalévání a tak podobně ?

No každopádně to chci letos na nějakém stromě vyzkoušet také.
Mám v plánu na strom vytáhnout nějaký pletivo a vytvorit tak nějakej tree scrog - predevsim kvuli opore.



Pěstovat se dá různě. Bez zalívání to v květináči ale určitě nepůjde. Musel by si pořešit aspoň uměly zavlažování. V zemi, když počasí aspoň trochu přeje a nepřetrvávají dlouhodobá sucha, kytky bez zalívání vydrží dlouho. Mají dostatek prostoru pro kořeny a trochu vláhy si hlouběji v zemi vždy najdou. V květináči to bez zálívání prostě nepůjde.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 08-04-2013 v 14:04 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 935

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Zdravím, myslíte si, že se dá vypěstovat rostliny na stromě stylem guirella ? Bez zalévání a tak podobně ?

..


Dle mého názoru a zkušeností nelze.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 08-04-2013 v 14:29 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 936

Mňa by zaujímalo ako tam trepete plný 20 litrový kýbel úplne hore. Trošku hard core ne ? Alebo najprv prázdny kýbel vynesiete na strom a potom tam sypete hlinu ? To mi tiež príde dosť nebezpečné

Old Post 18-04-2013 v 16:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 937

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Mňa by zaujímalo ako tam trepete plný 20 litrový kýbel úplne hore. Trošku hard core ne ? Alebo najprv prázdny kýbel vynesiete na strom a potom tam sypete hlinu ? To mi tiež príde dosť nebezpečné


Kladka ti nic neřiká?


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 18-04-2013 v 17:52 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazzi22
Nový Člen

Karma uživatele Mazzi22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 938

Ja planujem dat do 100l lodne(kvetinac) 6AF. Dufam ze ten smerek nezlomim Ale take pestovanie nieje urcite pre kazdeho paranoidneho hulica

Old Post 18-04-2013 v 21:04 PM
Mazzi22 je offline   Profil uživatele Mazzi22   Find more posts by Mazzi22   Foto galerie člena Mazzi22   Click here to Send Mazzi22 a Private Message   Add Mazzi22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 939

Pan Ker kedže smrek ma veľa husto rastúcich konárov tak asi ťažko to bude ťahať na lane keďže by do narážalo do konárov. Tu ironiu si nehaj pre seba milujem keď chce byť niekto silou mocou múdry.

Old Post 19-04-2013 v 08:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankile
Nový Člen

Karma uživatele pankile - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 940

jO PŘESNĚ TAK na strom sem dával minulej rok mám to asi 100metru do silneho kopce a žadná sranda hoši hlavně když sem se snažil dostat kybl nahoru v jedne ruce kybl v druhe větve prostě mazec a to nepočítám kolikrát sem to musel jít zalet atd moc práce a střední výnos letos na strom davam jen tak 1 pro radost z toho výhledu jinak vše do země :-)

Old Post 19-04-2013 v 08:48 AM
pankile je offline   Profil uživatele pankile   Find more posts by pankile   Foto galerie člena pankile   Click here to Send pankile a Private Message   Add pankile to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 941

Prázdný kýbl a pak hlína v pytli a v krosně , dle mě ideal

kladka je dobrý nápad ,ale v reálu kolikrát nepoužitelná ...

stěma AF to je docela dobrý nápad , ušetřit alespoń dva měsíce zalévání to možná prubnu vrátit se do guerillaGrowing začátků

všem stromolezcům hodně zdaru a sílu v rukou

.......................

Old Post 19-04-2013 v 20:43 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazzi22
Nový Člen

Karma uživatele Mazzi22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 942

No aj podla mna sa kladka neda poucit z 99,9%, hoc ja som si nasiel strom co nema konare zo severnej strany. Uz teras tam svieti slniecko od zaciatku az do uplneho konca co je asi 14h priameho slnka na rastlinky. Takze neni podla mna dôlezite najst strom co sa na neho co najlepsie lezie ale taky aby mal co najväcsiu svetelnu periodu. V kazdom pripade hlavne davajte bacha na suche konare Takze stromokocurom pestu zdar

Old Post 19-04-2013 v 22:51 PM
Mazzi22 je offline   Profil uživatele Mazzi22   Find more posts by Mazzi22   Foto galerie člena Mazzi22   Click here to Send Mazzi22 a Private Message   Add Mazzi22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 943

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Pan Ker kedže smrek ma veľa husto rastúcich konárov tak asi ťažko to bude ťahať na lane keďže by do narážalo do konárov. Tu ironiu si nehaj pre seba milujem keď chce byť niekto silou mocou múdry.


No tak pěstování na smrku mi přijde jako ještě větší nesmysl než tahání se s hlínou na zádech. Ostatně celej koncept pěstování na stromech je podle mě naprostá píčovina a za ty roky, co jsem tady na groweru, jsem ještě neviděl pořádný výsledky. Vždycky pár palic z kytek, který si v období sucha prošly peklem a byly na pokraji smrti.

Nejenže strom a kytky dostávaj kvůli pár gramům strašně na prdel, ale navíc si tim sami přiděláváte práci, protože je asi tisícinásobně jednodušší najít pěkně zašitý místo na zemi a o kytky se skoro nestarat.

A teď do mě...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 20-04-2013 v 01:13 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 944

citace:
Původní příspěvek od Pan Ker


Ostatně celej koncept pěstování na stromech je podle mě naprostá píčovina a za ty roky, co jsem tady na groweru, jsem ještě neviděl pořádný výsledky.


Tak to si asi nečítal dosť pozorne Ja som tu totiž za krátky čas videl také stromy že celá tvoja galéria nemá šamcu konkurovať.
Ale že je stým viac práce a námahy máš pravdu. No hold sú ľudia ako ty čo majú krivé ruky od roboty utekajú a námahe sa vyhýbajú oblúkom a naopak sú taký ktorým to robiť radosť.

Old Post 20-04-2013 v 19:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 57 58 59 60 61 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7480670 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív