Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 56 57 58 59 60 »
Autor
Téma 
czMax
Nový Člen

Karma uživatele czMax - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 913

Nazdar groweři, ať hledám, jak hledám, žádnej strom nenacházím a to mám kolem docela dost lesů. Všechny smrky mají dole jen takový oschlý párátka, který se při dotyku lámou a použitelný větve jsou až tak od 7-10ti metrů. Listnáče jsou u nás nepoužitelný, zatím je tam hodně vidět. Ty smrky by byly ideální, ale kde sehnat tak dlouhej žebřík a kam ho pak schovat. Borovice jsou taky moc řídký. Objezdil jsem všechny lesy v okolí a ani na jeden jsem nenarazil. Měli jste s hledáním taky takový problémy? Myslel jsem, že v okolí se něco najde, ale asi to bude problém.

czMax

Old Post 23-04-2010 v 17:39 PM
czMax je offline   Profil uživatele czMax   Find more posts by czMax   Foto galerie člena czMax   Click here to Send czMax a Private Message   Add czMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
20senty59
Nový Člen

Karma uživatele 20senty59 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 914

Ľudia mňa by zaujímalo ako leziete na taký vysoký smrek ? Spravíte si nejaké stupačky z dosiek po kmeni ?

Old Post 16-05-2010 v 17:42 PM
20senty59 je offline   Profil uživatele 20senty59   Find more posts by 20senty59   Foto galerie člena 20senty59   Click here to Send 20senty59 a Private Message   Add 20senty59 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 915

no jasne, normalne se vezme kudla a vydlabou se stupacky do kmene, vytekajici smula pak pusobi jako podpurne adhezivum pri splhu do koruny..

drazi spolugroweri, apeluji timto na vas zdravy rozum a cit pro prirodu pri priprave policka ve vetvich a naslednemu pestovani konopi, berte prosim v potaz, ze strom je dulezitejsi nez nejaky plevel v kybliku, kterym je vkusne ovesen diky


normalne se leze tak 12-15m, kdo nemuze sehnat strom vybira podle toho co ma, nizsi jak 10m vetsinou neunesou kybl a na vyssi je fuska vylizt..

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 16-05-2010 v 17:55 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 916

Hey Growers,
posílám odkaz na můj letošní projekt na stromě, kterej frčí jako jedno z nejlepších letošních políček, hned po skleníku. :-))

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=50806

Old Post 21-06-2010 v 11:05 AM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skafto
Nový Člen

Karma uživatele skafto - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 917

Cavko ludia,celkom ma zaujali tieto stromove vychytavky,pretoze predtym mi kvetinky bud niekto slohol,alebo sa napasla zver,az ma presla chut davat nieco von.
Teraz by ma vsak zaujimalo ake mate skusenosti s odrodami,ak mozete poradte mi ake odrody sa hodia na strom...

Old Post 14-07-2010 v 12:48 PM
skafto je offline   Profil uživatele skafto   Find more posts by skafto   Foto galerie člena skafto   Click here to Send skafto a Private Message   Add skafto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomina
Stálý Člen

Karma uživatele Tomina - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 918

Lidičky,hned bych taky šel do těch stromu ale štve mě že stím je moc práce jinak to paráda musí být sledovat okolí z něj a zárověň svůj grow...
Jinak všem stromařum pěstu zdar ted se kyti rozjíždějí na plné pecky!!!

Old Post 15-07-2010 v 00:00 AM
Tomina je offline   Profil uživatele Tomina   Find more posts by Tomina   Foto galerie člena Tomina   Click here to Send Tomina a Private Message   Add Tomina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 919

Mno myslím že když vám to doma někdo nezakazuje ( poctiví rodiče ) tak balkon je poctivá volba než stromy .. sice je to o něčem jiném na stromě ale doma jí máš pod dohledem a nemusíš se bát že ji něco užere nebo poničí vírt .. kdyby už byl takovy že by ste něchtěli nic tak i kamarád je dobrý .. stačí se jen domluvit .. myslím že je zbytečnost tahat vše na stromy + mechan. na zálivku .. Když začnou palice tak jak zafuká tak větev neudrží a jebne .. a když to dáš k někomu nebo už to máš na balkoně máš jistotu zaručenou

Já osobně doma na zahrádce Uvydím jak bude ale uvažuju nad hydrem pěkně na půdě s halogenama at se jim daří ..

Old Post 15-07-2010 v 18:05 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 920

citace:
Původní příspěvek od Koblihostrom A pozor strom by měl být pořádný macek,aby s ním nemával vítr.Minule jsem to měl na smrcích a na dubu.Smrk je dobrý tím že se na něj poměrně snadno leze,ale dub je zase pevnější,takže s ním vítr skoro nehýbe.Nevím je to jedno ale prostě pořádnej kousek to být musí,aby vám kytičky nespadly.


...přečti si přispevek č.3 , díky Hlava

Old Post 25-03-2011 v 18:26 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czMax
Nový Člen

Karma uživatele czMax - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 921

Tak po několikatýdenním bloumání po okolí se našlo stromů dost, není ani problém tam vylézt, ale spíš je problém s lidma. Není houbařská sezóna a i tak se vždycky objeví někdo, když chci zrovna vylézt na strom. Ti smradi jako by to dělali schválně, stoupnou si a čumí kam půjdu. Hodil jsem pár semen bokem ke křoví, myslel jsem, že tam nikdo nechodí, ale po dvou dnech jedna kytička sežraná, za pár dní další a jedna nějak zvadla ikdyž jsem to zalíval. A když jsem tam šel naposled, tak jsem tam viděl šmejda v zeleným, s čoklem a flintou, motal se tam a něco hledal a když jsem se pak vrátil, tak tam byla jen rozrytá hlína a dvě asi 7 cm vysoký rostlinky jsem nenašel. Takže growu zdar a na myslivce bič :-D

czMax

Old Post 14-04-2011 v 07:20 AM
czMax je offline   Profil uživatele czMax   Find more posts by czMax   Foto galerie člena czMax   Click here to Send czMax a Private Message   Add czMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 922

zdravím lidičkové,docela dlouho jsem byl nepřítomen heh,stromy jedu pořád,no pořád se tady řeší zavlažování,myslím si že ty gelovky jsou dobrý,taky se mi osvědčilo dát na dno kýble písek s perlitem.ale příroda je nevyspytatelná a pokud si vyberete stromík kde vám na to v létě paří nonstop,tak hold třeba zalévat alespon jednou týdně.samo sebou že balkonové a jiné out pěstování je jednodušší,ale jak již jsem ,,výše,,zmínil,zvolil jsem stromy proto že jsem tři roky místo na zklizen, čučel na stonky,a jelikož jsem přišel o genetiku,kterou jsem si piplal 8let,drobet mě to naštvalo.jo kluci je s tím fakt více práce,tak pokud je jiná možnost,a pokud není chut tak veliká,tak bych volil raději jednodušší variantu.bublifuku čeče z pětilitrovýho kýblu jsem dostal i 150g,jak ti na to celý den svítí.jen nesmíš být líny, a ,,zalévat,,pak co tři dny když peče.jo tež kluci neblbněte,stromy jsou živé jako my,takže nějaké brutální řezy,či podobně hraničí z vandalismem.dal jsem letos naklíčit special kush5semen,a special queen5semen,pokusím se pak nějaký foto hodit do galerky.taky když jsem se díval na foto zde na groweru stromovek,tak koukám nikdo nevyvazuje kyti na stromě,chyba která podstatně snižuje výnos.zatím

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 07-05-2011 v 07:49 AM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 923

tak sazejte na skaly. kdyz uz se dostanete na strom.

Old Post 19-08-2011 v 18:53 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
invysible
Nový Člen

Karma uživatele invysible - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 924

Zdravicko,tak neco sem pridal do toho FAQ serialu o pesteni na stromech..snad to pomuze..Ja bych se chtel zeptat(tak anketovo) o jakem objemu pouzivate kyble?Ja jsem jel ve 12L ale budouci sezonu jdou do 20L.A jake modeli zvyknete pestit?I.

Old Post 14-11-2011 v 17:03 PM
invysible je offline   Profil uživatele invysible   Find more posts by invysible   Foto galerie člena invysible   Click here to Send invysible a Private Message   Add invysible to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SakulVonRamlak
Nový Člen

Karma uživatele SakulVonRamlak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 925

Tak zdravím všetkých...Tento rok...po ročnej odmlke by som chcel opäť vyskúšať out....chcem sa vas spytat ake mam šance ze mi na stromceku dozraje OB, BB a Mazar...? Velkaaa vdaka za odpovede...preluskal som to tu skoro cele a vidim ze sa to da...len jeden znamy ma stale odradza ze nemam sancu...co vy nato...?

Old Post 31-01-2012 v 07:32 AM
SakulVonRamlak je offline   Profil uživatele SakulVonRamlak   Find more posts by SakulVonRamlak   Foto galerie člena SakulVonRamlak   Click here to Send SakulVonRamlak a Private Message   Add SakulVonRamlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 926

citace:
Původní příspěvek od SakulVonRamlak
Tak zdravím všetkých...Tento rok...po ročnej odmlke by som chcel opäť vyskúšať out....chcem sa vas spytat ake mam šance ze mi na stromceku dozraje OB, BB a Mazar...? Velkaaa vdaka za odpovede...preluskal som to tu skoro cele a vidim ze sa to da...len jeden znamy ma stale odradza ze nemam sancu...co vy nato...?


Zdravíčko, při vhodnejch podmínkách stejnou šanci jako kdekoliv jinde No hlavně si zjisti od matkáře jak finishujou jednotlivý phena těch odrůd venku.
No a největší úskalí při tomdle typu growu je se zalíváním, můžeš vodu sbírat a postupně uvolňovat, popřípadě využít ruzný knoty pro nasávání a přepady k závlaze jednotlivých květníků, určitě to chce pravidelnou kontrolu.
Velkou výhodou může být vychytání vhodně prosluněnýho místa a taky ne úplně každej očekává kytky na stromě.
Když zvolíš optimální velikost květníků, tak aby ti to nepřerostlo a vhodným vypletením rostliny můžeš udělat pěknej výsledek.
Mrkni pro inspiraci do OUT galerky, mám za to, že loni jel na stromech Leny a skrze hledání určitě najdeš taky nějaký kloudný výsledky, tak hodně zdaru.

Old Post 31-01-2012 v 13:56 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libovka.com
Nový Člen

Karma uživatele Libovka.com - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 4  

predpestování? Příspěvek č. 927

Ahoj vsichny myslite ze je dobry napad zkusit predpestovat nejake ty kvetinky na strome? (samozrejmne ze je lepsi predpestovat nekde doma, ale bydlim stale u rodicu takze to boluzel nejde ) Podle meho to az tak spatny napad neni protoze to tam muzu dat drive(na strome nejsou prizemni mraziky) a hlavne tam krasne sviti slunicko. Co myslite?

Old Post 14-02-2012 v 20:32 PM
Libovka.com je offline   Profil uživatele Libovka.com   Find more posts by Libovka.com   Foto galerie člena Libovka.com   Click here to Send Libovka.com a Private Message   Add Libovka.com to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SakulVonRamlak
Nový Člen

Karma uživatele SakulVonRamlak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 15  

Re: predpestování? Příspěvek č. 928

citace:
Původní příspěvek od Libovka.com
Ahoj vsichny myslite ze je dobry napad zkusit predpestovat nejake ty kvetinky na strome? (samozrejmne ze je lepsi predpestovat nekde doma, ale bydlim stale u rodicu takze to boluzel nejde ) Podle meho to az tak spatny napad neni protoze to tam muzu dat drive(na strome nejsou prizemni mraziky) a hlavne tam krasne sviti slunicko. Co myslite?

No to mam v plane aj ja...najradsej by som zacal uz teraz...dnesnych slnecnych 15 stupnov ma silno navnadilo...ale viem ze este ten mesiac minimalne treba pockat....tak co vy na ten predpest na strome...Respektive kde, kludne predpestovat ak nie doma...?

Old Post 25-02-2012 v 17:42 PM
SakulVonRamlak je offline   Profil uživatele SakulVonRamlak   Find more posts by SakulVonRamlak   Foto galerie člena SakulVonRamlak   Click here to Send SakulVonRamlak a Private Message   Add SakulVonRamlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 56 57 58 59 60 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4253820 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív