Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 58 59 60 61 62
Autor
Téma 
Mazzi22
Nový Člen

Karma uživatele Mazzi22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 945

Pan ker je to tvoj subiektivny nazor. No pokial niekto nevie pestovat a ide hned pestoat na strom je to zvicajne tak. Ked chces pestovat na strome musis proste mat vsetko vychytane (vzorku,hlinu,dostatocne velky kvetinac a dobru zalievku) . Inak my co pestujeme na strome neocakavame od toho Kg a nasledne predavanie, NA VLASTNU SPOTREBU! Ale cudoval by si sa co sa da dokazat na takom strome Takze na zaver, kazdy vidi ze uz si dost pohodlny aby si liezol na strom a sebaobetovanie pre rastlinku uz nemas take, ale neber to aj ostatnim.

Old Post 20-04-2013 v 19:55 PM
Mazzi22 je offline   Profil uživatele Mazzi22   Find more posts by Mazzi22   Foto galerie člena Mazzi22   Click here to Send Mazzi22 a Private Message   Add Mazzi22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bysvk
Stálý Člen

Karma uživatele Bysvk - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 946

takže idem tento rok aj ja vyskúšať threedoor už mam pripravený kýbel 30L,namalovaný na zeleno+popriliepané umelé vetvičky aby bol nenapadny, od spodku 10cm diery ak by pršalo, planujem dať na spodok tych 10cm keramzit+piesok, to prikryť vrchnakom upravenym aby sa vopchal dnuka do kybla s veeľa dierami na korene, na to substrat a naň piesok aby držal vlhkosť, chcem sa poradiť či dať regulovane semena Jack H., Shaman alebo dať Automat Jack, díky

Príroda je viac ako ktokoľvek, čokoľvek...

Old Post 20-04-2013 v 22:17 PM
Bysvk je offline   Profil uživatele Bysvk   Find more posts by Bysvk   Foto galerie člena Bysvk   Click here to Send Bysvk a Private Message   Add Bysvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bysvk
Stálý Člen

Karma uživatele Bysvk - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 947

oprava, 60L kybel

Príroda je viac ako ktokoľvek, čokoľvek...

Old Post 21-04-2013 v 09:36 AM
Bysvk je offline   Profil uživatele Bysvk   Find more posts by Bysvk   Foto galerie člena Bysvk   Click here to Send Bysvk a Private Message   Add Bysvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 948

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano


Tak to si asi nečítal dosť pozorne Ja som tu totiž za krátky čas videl také stromy že celá tvoja galéria nemá šamcu konkurovať.
Ale že je stým viac práce a námahy máš pravdu. No hold sú ľudia ako ty čo majú krivé ruky od roboty utekajú a námahe sa vyhýbajú oblúkom a naopak sú taký ktorým to robiť radosť.



Že se vmísím do diskuze.
Jurgiano, ukaž mně ty fotky 4 metrovejch do výšky ( nebo 2 metrovejch do šířky) kytek pěstovaných v kýblu na stromě.
To jsem fakt zvědavej....

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 21-04-2013 v 10:28 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 949

To prirovnanie bolo také demetné ako to čo písal tvoj parťák že na strome nič poriadne nevypestuješ. Inak prirovanie bolo dosť zlé ale to bolo zámerom toho, samozrejme že tvoje sú number one

A ozaj teraz keď si druhý krát čítam čo si napísal tak to je dalšia blbosť na strome sa nesnažíš mať 4 metrové rastliny ale keby moc chceš verím že tie 4 metre dáš aj na strome není tak ? Len či veľkosť sa dá považovať za kvalitu.

Old Post 21-04-2013 v 13:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 950

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano


Tak to si asi nečítal dosť pozorne Ja som tu totiž za krátky čas videl také stromy že celá tvoja galéria nemá šamcu konkurovať.
Ale že je stým viac práce a námahy máš pravdu. No hold sú ľudia ako ty čo majú krivé ruky od roboty utekajú a námahe sa vyhýbajú oblúkom a naopak sú taký ktorým to robiť radosť.


No hej, proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě že?
A můžu prosím vidět ty galerie super stromovejch kytek?

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
To prirovnanie bolo také demetné ako to čo písal tvoj parťák že na strome nič poriadne nevypestuješ. Inak prirovanie bolo dosť zlé ale to bolo zámerom toho, samozrejme že tvoje sú number one

A ozaj teraz keď si druhý krát čítam čo si napísal tak to je dalšia blbosť na strome sa nesnažíš mať 4 metrové rastliny ale keby moc chceš verím že tie 4 metre dáš aj na strome není tak ? Len či veľkosť sa dá považovať za kvalitu.


Samozřejmě že čtyřmetrová (obecně prostě velká) kytka není zárukou kvality, to je jen a jen otázkou odrůdy, ale je minimálně zárukou slušného výnosu, o čemž se na stromě dá mluvit jen těžko..

Každopádně zápory tohohle způsobu pěstování podle mě mnohonásobně přečíslej klady, pokud vůbec nějaký existujou. Pracnost, problémy s manipulací, omezený místo pro kořeny, vysychání, malej výnos, špatná nebo žádná ochrana před větrem, ničení stromu atd.

A výhody jsou jaký?


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 21-04-2013 v 17:05 PM

Old Post 21-04-2013 v 14:39 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Příspěvek č. 951

http://www.youtube.com/watch?v=P9slo1hxG5Y

nevypadá to zle - pěst na stromech jsme zkoušel, samozřejmě to chcíplo - uschlo. Chce to pořešit zavlažování. Ideální Tropf-Blumat. O námaze dostat všechno na horu a vykutit to tam ani nemluvě. Pro nadšence dobrá zábava, proč ne. Já osobně jsem zastánce nejmenšího odporu: sluničko celej den (jedno, že kytka bude vidět, buď zůstane nebo ne), poblíž voda - potok, hlína podle rostlin, které na místě rostou atd.

Jinak dloooooouho jsem tu nebyl, krom nedávné navštěvy asi 10 let ) Zdravim a hurá na outdooor 2013!

Old Post 21-04-2013 v 19:55 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cocos
Stálý Člen

Karma uživatele Cocos - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 952

no ja čoskoro tiež rozjedem na stromoch first grow ako sa darí Vám túto sezónu ?

Old Post 11-06-2013 v 23:04 PM
Cocos je offline   Profil uživatele Cocos   Find more posts by Cocos   Foto galerie člena Cocos   Click here to Send Cocos a Private Message   Add Cocos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cocos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 953

Mno ja jsem na strom sadil přibližně před týdnem, jelikož nemám foťák ani mobil s foťákem tak z fotek jen tak nic nebude, ale kytí pěkně roste, princezna mi dělá radost Víc jak půl metru už má za sebou ale dnes jsem nějak zbrkle přehnojil kristalonem, odměrku na deset litrů jsem nacpal do 3 l. Ještě šťígro že mnoho z té zálivky vyteklo... Tak jen doufám že to princezna přežije...
Každopádně by mně zajímalo jak mám ten roztok z toho kýble odstranit... Řekněme že nemůžu vzít kýbl a otočit ho vzůru nohama. Možná hodně prolít vodou...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 20-07-2013 v 12:15 PM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl.Mexico
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl.Mexico - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 954

Taky chci neco vypestovat na strome,bohuzel letos to uz nestiham..aspon vychytam techniku do ty doby,vybral jsem si skvely strom,silny dub,ma neobvykle hodne vetvi,takze vyhoda.. na pristi sezonu,bude to moje first..dnes sem tam vylezl a kdyz sem s epodival dolu,neveril sem vlastnim ocim ze to je takova vyska vyhlidka na strome paradni,hlavne tam nesmim hulit,jinak bych asi neslezl jen tak Vierin : pred tydnem? Jestli ma pul metru tak roste jako zvody tam nahore jak se jmenuje ta tvoje princezna kterou pestujes? Ja se rozhodl pro PURPEL,bohuzel neni vsechno podle planu, to nejdulezitejsi,ze nedorazila seminka ( aspo zbydou na dlasi rok..Tak pestu ZDAR a na stromech hlavne !

Old Post 22-07-2013 v 20:03 PM
Majkl.Mexico je offline   Profil uživatele Majkl.Mexico   Find more posts by Majkl.Mexico   Foto galerie člena Majkl.Mexico   Click here to Send Majkl.Mexico a Private Message   Add Majkl.Mexico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 955

Ja ji hodnou chvily pěstoval u kámoše na mlýně cca 2 týdny takže celkem zakrslík . Až po těch dvou týdnech jsem jí hodil na strom Rostlinka by se měla jmenovat White Shark, a fotky připojím asi dnes jelikož jsem konečně sehnal foťák . Jinak já to mám taky na dubu, i když pokaždé když tam lezu tak si pekelně sedřu pravou nohu(takže děs). Je to taky můj první grow na stomech. Pěstu zdar

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 24-07-2013 v 06:58 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl.Mexico
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl.Mexico - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 956

White shark,co sem slysel tak dobry.. ..ja to letos nestiham ale objednal sem seminka na pristi rok na stromy : California HashPlant,White Widow,Liberty Haze a Tangerine Dream tak sem zvedavy Super,tesim se na foto a pestu zdar

Old Post 24-07-2013 v 17:50 PM
Majkl.Mexico je offline   Profil uživatele Majkl.Mexico   Find more posts by Majkl.Mexico   Foto galerie člena Majkl.Mexico   Click here to Send Majkl.Mexico a Private Message   Add Majkl.Mexico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 957

Tak pokud chces mrknout na fotky tak jsou v odkazu pod carou xD
Konecne jsem pochopil jinak jednoduche vkladani fotek

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 26-07-2013 v 08:03 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl.Mexico
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl.Mexico - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 958

Fotky sem ceknul,kyti vypada dobre akorat by me zajimalo to zavlazovani? Diky

Old Post 26-07-2013 v 12:29 PM
Majkl.Mexico je offline   Profil uživatele Majkl.Mexico   Find more posts by Majkl.Mexico   Foto galerie člena Majkl.Mexico   Click here to Send Majkl.Mexico a Private Message   Add Majkl.Mexico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WNM
Stálý Člen

Karma uživatele WNM - 77% PěstitelskáKarma uživatele WNM - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 959

Pestovaie autoflowerou na storme viac na http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=70125

Možno teraz som dosť high, ale pojdem este vyssie

Old Post 07-09-2013 v 18:17 PM
WNM je offline   Profil uživatele WNM   Find more posts by WNM   Foto galerie člena WNM   Click here to Send WNM a Private Message   Add WNM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WNM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WNM
Stálý Člen

Karma uživatele WNM - 77% PěstitelskáKarma uživatele WNM - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 960

Ahojte rád by som sem napísal pár poznatkov čo sa týka pestovania na
stromoch ... Aj keď moje pestovanie nebolo bohviečo fakt nie ale bolo to prvé na strome kde som zozbieral cenné informácie na ďalšie sezónni...

výhody :
-najvetšia šanca že vám ich nikdo neukradne
-keď sadíte na vyšší strom máte velkú šancu že vám slnko bude svietit od rána
do večera ..ale musíte zvolit vhodnú stranu
-pestujete v nádobe to znači lepšie dávkovanie hnojív taktiež ich možte kedy
kolvek premiestniť
-jednoduchšia ochrana proti pôdním škodcom,plevelom

Zápory :
-častejšia zálívka vodou takže pokial nemáte žavlažovací sýstem
nebudete mat pekne rastliny to bol najvetši problém umna nedostatok
vody
-nie každý je schopný liest na strom do určitej výšky plus rátajte tím že ak nemáte drenáž v kvetináči a máte na spodku dieru a začnete polievt od vrchu zo stromu bude vodopád ...
- obmedzení počet kusou na jednom mieste
- kýtký budu v kvetináči takže pokial nezvolíte správnu veľkosť kvetináča=nedostatok miesta pre korene....

Takže ak sa rozhodnete pestovať kýtký na strome odporúčam určite samozavlažovací sys. ja som skúšal primitívnu verziu 2L flaša do štupľu som spravil dieru a zahrabal cca 5cm do zemi...Umna to fungovalo na 70%
taktiež nemusíte použiť drahé horolezecké lána pokiaľ ich nevlastníte postačí vám obyčajný špagát ja som ho kúpil do potravín kde písali že ma hmotnosť 100KG takže aj so špagátom sa tá uviazať no musíte sa stým pohrať..taktiež odporúčam kýtki zaštipovat a ohýbat čim ziskate vetší priestor pre každu rastlinku a čo sa týka cirkulácie vzduchu tak na strome to je nádhera fúka tam pekný vetrík takže pliesen sa určite tiež zminimalizuje
ale ak máte vetšie rastliný ako 1m odporúčam ich priviazat nech ich ten vetrík nezlomí ja som mal prckou takže som ich ani priviazaných nemal..
tento rok som skúsil pestovat na záhone teda v pode môžem si to pochválit hlavne tým že maju viac vodi ale určite som mal viac starosti ochranit to pred zverou=ohrada a taktiež mam vetši nepokoj v duši preto že na zemi niesú až tak v bezpečí ale určite verím že pestovanie na stromoch si čo raz viac ludí oblúbja a zistia že to má viac výhod než nevýhod

PEACE :O

Možno teraz som dosť high, ale pojdem este vyssie

Old Post 09-08-2014 v 16:19 PM
WNM je offline   Profil uživatele WNM   Find more posts by WNM   Foto galerie člena WNM   Click here to Send WNM a Private Message   Add WNM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WNM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 58 59 60 61 62  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5392620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív