Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Vierin first grow to tree
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Vierin first grow to tree Příspěvek č. 1

Ahoj tak jsem konečně letos zasadil a konečně jsem sehnal foťák. Takže připojuji i já pár fotek své princezny.
Model: White Shark
Stáří cca 3 týdny. (přesně nevím jelikož sem to sadil u kámoše na mlýně)..

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 25-07-2013 v 09:40 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 2






Tak jsem včera něco málo vyfotil
Jinak hnojím kristalonem start. Jednou týdně. To je asi tak vše co té kytce dávám za péči

Old Post 25-07-2013 v 09:47 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

Pardon za vzdálené fotky, dost na houbeles se tam lozí... Makro mi ještě nějak nejde... Zkusím v tomto týdnu vychytat.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 25-07-2013 v 09:51 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dedoverde
Stálý Člen

Karma uživatele dedoverde - 95% PěstitelskáKarma uživatele dedoverde - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4

nazdar : daľší stromokocúr kukám, tiež idem strom tento rok, držím palce

Old Post 25-07-2013 v 11:23 AM
dedoverde je offline   Profil uživatele dedoverde   Find more posts by dedoverde   Foto galerie člena dedoverde   Click here to Send dedoverde a Private Message   Add dedoverde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl.Mexico
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl.Mexico - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 5

Tri tydny to jde jinak jak mas poreseni zavlazovani? Kdyz se ji venujes jendou tydne,to by ma zajimalo? Jinak taky drzim palce at roste..

Old Post 26-07-2013 v 12:24 PM
Majkl.Mexico je offline   Profil uživatele Majkl.Mexico   Find more posts by Majkl.Mexico   Foto galerie člena Majkl.Mexico   Click here to Send Majkl.Mexico a Private Message   Add Majkl.Mexico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smellsgood
Stálý Člen

Karma uživatele Smellsgood - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

sa mi vidí že je staršia,.. toto nevyzerá na trojtýždňovú kýti, ale pokiaľ hovoríš pravdu tak si pán starec

nech ti to rastie

a nepadni pri lození

Old Post 26-07-2013 v 12:38 PM
Smellsgood je offline   Profil uživatele Smellsgood   Find more posts by Smellsgood   Foto galerie člena Smellsgood   Click here to Send Smellsgood a Private Message   Add Smellsgood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl.Mexico
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl.Mexico - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 7

Zrovna sem to chtel podotknout to ´´lozeni ´´na stromy v gumovejch pantoflich asi neni moc idelani ale vsak,kdyz nekdo umi dobre lezt a je si jistej ze nad tim ma kontrolu,tak je to OK.. ja vyhovuje na stromy stary osipany boty se suchou podrazkou a horolezecky lano pro jistotu

Old Post 26-07-2013 v 17:17 PM
Majkl.Mexico je offline   Profil uživatele Majkl.Mexico   Find more posts by Majkl.Mexico   Foto galerie člena Majkl.Mexico   Click here to Send Majkl.Mexico a Private Message   Add Majkl.Mexico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 8

Zavlažování mám na principu dvou kýblů kdy v jednom kýbli je kytka a knoty které sají vodu z druhého kýble(zásobárna vody) (u mně cca 6 l). Jelikož mám dost agresivní rodiče kteří nenávidí trávu a dost tuší Tak tam nemůžu chodit každý den..
Pro ty co by nechápali(zde je odkaz)
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=10631
Řekněme že už jsem z toho stromu spadl, ale odřel jsem si jen brutálně pravou nohu, takže cajk.
O stáří rostliny, upřímně nevím přesně ale okolo těch 3 týdnů se to pohybuje

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 27-07-2013 v 09:33 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 9

Taky nebude od věci okolí kytky (stromy a hlavně vrcholky) trošku prořezat. Jelikož se mi zdá že je kytka téměř nepřetržitě ve stínu... (Bude to sice problém protože dub který jí poskytuje stín je vzdálen cca 3 metry od dubu kde je princezna.) Ale snad to zvládnu přeskočit v 17 metrech nad zemí. Takže další update buď uvidíte kytí na slunku a nebo mně v nemocnici

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 27-07-2013 v 11:07 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Vierin
...
Takže další update buď uvidíte kytí na slunku a nebo mně v nemocnici


Tak teď jsem trochu v rozpacích, co bych viděl radši. Chudák strom.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 27-07-2013 v 16:29 PM

Old Post 27-07-2013 v 12:23 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl.Mexico
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl.Mexico - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 11

Dbej vic na opatrnost..neni to prdel v 17 metrech Jinak zavlazovani mas paradne vychytany

Old Post 27-07-2013 v 15:46 PM
Majkl.Mexico je offline   Profil uživatele Majkl.Mexico   Find more posts by Majkl.Mexico   Foto galerie člena Majkl.Mexico   Click here to Send Majkl.Mexico a Private Message   Add Majkl.Mexico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 12

No myslím že je lepší najít si nějaké místečko sice na 2km procházku ale nezabít se při šplhání na strom

Old Post 27-07-2013 v 16:02 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 13

U nás na vesnici je jedinej OBROVSKEJ problém.... Čórky, proto chci ject stromy. už se nemůžu dočkat za dva dny tam jdu Se tam zpaprikuju a pofrčim xD
A věřte mi nebo ne pokaždé když jdu do lesa tak mě sledujou myslivci ...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 28-07-2013 v 08:25 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl.Mexico
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl.Mexico - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 14

Corkari by meli dostavat rakovinu na plochý nohy Tvl tak jestli te sledujou myslivci,tak to neni moc dobry.. Kdyz by te chytli na tom stromu,tak mej pripravenou nejakou vymluvu aby se nepresvedcovali lezenim na strom,ikdyz o tom pochybuju,kdyz to neni videt ten kybl..

Old Post 28-07-2013 v 08:55 AM
Majkl.Mexico je offline   Profil uživatele Majkl.Mexico   Find more posts by Majkl.Mexico   Foto galerie člena Majkl.Mexico   Click here to Send Majkl.Mexico a Private Message   Add Majkl.Mexico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 15

ono není problém jim zdrhnout xD

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 28-07-2013 v 12:19 PM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl.Mexico
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl.Mexico - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 16

zdrhnout myslivcum co vsechno neudelame kvuli ty Marii? Davam ti K+

Old Post 28-07-2013 v 18:35 PM
Majkl.Mexico je offline   Profil uživatele Majkl.Mexico   Find more posts by Majkl.Mexico   Foto galerie člena Majkl.Mexico   Click here to Send Majkl.Mexico a Private Message   Add Majkl.Mexico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5315460 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív