Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Směsi kuřiva pro lepší účinek ?!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Zkušenosti s mícháním druhů a zralosti v jednom jontu.
Čím víc se toho nakombinuje, tím je to lepší.
Rozumné kombinace přináší lepší zážitky.
Každému sedí jiný druh. Kombinace jsou nanic.
Tráva působí jak se člověk vyspí a jakou má náladu, ne podle toho jak se namíchá.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
lenochod
Nový Člen

Karma uživatele lenochod - 3% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 12  

Směsi kuřiva pro lepší účinek ?!! Příspěvek č. 1

Standardně se říká, že tráva působí jinak na občasné huliče a jinak na denní. A že když je člověk prohulený, tak už nemůže čekat nic extra.

Hraju si teď se svojí outdoorovou úrodou, jeden druh (bůh ví jaký - rostlo to na samo od sebe na kompostu a já to jen přesadil).

1) Jedny květy jsem nechal zrát kračí dobu a zaštípával,

2) druhé jsem nechal přírodně delší dobu.

3) Nesklidil jsem všechny, některé spodní větvičky jsem nechal přezrát, až thc artrofovalo do lehce nahnědlé.

Výsledné účinky:

1) Veselý, barevný, ale unavý

2) Poklidný, uzemňující, zamáčkne do sedačky, ale bez větších výkyvů a výborná chuť a vůně.

3) Takový trochu hnus, vnitřně roztřese a účinek rychle opadá.

Začal jsem kombinovat:

1+2 vytváří příjemný účinek, je veselejší, ale neunavuje tolik.

1+3 a 2+3 každá si zachová svoje účinky, ale nezatíží tolik, jako když je sama o sobě - občas si 3 dám do posledního šluka, aby mě to trochu vrátilo do reálu.

1+2+3 OSVÍCENÍ ;D tripový zážitek (samozřejmě né vždy, ale vždy je to hodně zajímavé), ovšem nedá se to často, u žádné jiné travky jsem dřív neměl problém s bolením hlavy, až u téhle, když jí dávám častěji (1x několik dnů po sobě).

MÁTE NĚKDO PODOBNÉ ZKUŠENOSTI S KOMBINOVÁNÍM RŮZNÝCH DRUHŮ, NEBO RŮZNÝCH STÁDIÍ KVĚTU????????????

Old Post 29-10-2009 v 13:14 PM
lenochod je offline   Profil uživatele lenochod   Find more posts by lenochod   Foto galerie člena lenochod   Click here to Send lenochod a Private Message   Add lenochod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Zajímavá teorie. Nikdy jsem to nějak neměl za potřebí míchat druhy.
Ale proč ne. Míchat sativku z indikou by taky nebylo k zahození.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 29-10-2009 v 15:04 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 3

Určitě je to tak, co se týče jointů i třeba konopného mléka

-Je to hukot, když zmícháte např. 3 dobré modely (v mém případě venky, převážně indiky, kdy jsme roku 2006 udělali nejsilnější mlíko mého života-od té doby raději už jen v jointech nebo vaporizeru)

-jedna, které se ve finální etapě květu zbarví listy do černa, druhé kytce do červena, třetí do žluta-pak z tohoto listí a spodních mikropaliček udělat mléko=hrozný randál, stav blížící se spíše tvrdým drogám.
Jednoduše je člověk po všech (nebo více) stránkách zhulen (omámen). Pakliže chcete sebe nebo někoho 100% zkouřit-je to lepší volba než dát jeden byť sebelepší model do špeka.

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 01-11-2009 v 11:27 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Zajímavá teorie. Nikdy jsem to nějak neměl za potřebí míchat druhy.
Ale proč ne. Míchat sativku z indikou by taky nebylo k zahození.



JJ kamo to jsi urcite nekdy zkus..... mel sem tu cest chutnat docela hodne sileny mix 100% indiky a 100% S. = afghani #1 x blue hen .... musim rict ze indika prevalcovala sativu a byl jsem rozhodne vic stoned nez happy. Velice dlouho pretrvavajici stav ... mno ae byl sem Posilnen alkoholem tkze to dopadlo jko vzdy * nejradeji mam sativky mnam

Vítejte ve světě Durex!

Naposledy upravil durexman 01-11-2009 v 12:43 PM

Old Post 01-11-2009 v 12:37 PM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanjack
Stálý Člen

Karma uživatele kanjack - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 5

Ja som si minulý rok namiešal 50-60 rôznych vzoriek do 2 decového pohára, podrtené najemno... Jedno z najlepšieho čo som kedy fajčil...

Zivot je krátky a je len jeden, tak si ho poriadne uži!

Old Post 04-11-2009 v 10:38 AM
kanjack je offline   Profil uživatele kanjack   Find more posts by kanjack   Foto galerie člena kanjack   Click here to Send kanjack a Private Message   Add kanjack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od kanjack
Ja som si minulý rok namiešal 50-60 rôznych vzoriek do 2 decového pohára, podrtené najemno... Jedno z najlepšieho čo som kedy fajčil...



Vítejte ve světě Durex!

Old Post 04-11-2009 v 14:58 PM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanjack
Stálý Člen

Karma uživatele kanjack - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od durexman





???

Miešať je veľmi dobré, a cez zimu keď sa mi cez ruky dostane tolko vzoriek a je stále čo fajčiť tak to nie je žiadny problém spraviť si vzorkovník... Výsledok za to stojí...

Zivot je krátky a je len jeden, tak si ho poriadne uži!

Old Post 04-11-2009 v 16:26 PM
kanjack je offline   Profil uživatele kanjack   Find more posts by kanjack   Foto galerie člena kanjack   Click here to Send kanjack a Private Message   Add kanjack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 8

kanjack vymenuj aspon 20-30 modelov ktore si miesal pls
zaujima ma to

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 04-11-2009 v 21:22 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanjack
Stálý Člen

Karma uživatele kanjack - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 9

jasne že som nevedel nazvy v našom meste len malo ludi kupuje znackove semena, vsetko bolo noname za celu zimu ked som videl ze dakto ma daco ine, nove, tak som vymenil kusok za kusok, takže sorry ale vymenovať ti ich neviem...

Zivot je krátky a je len jeden, tak si ho poriadne uži!

Old Post 04-11-2009 v 21:33 PM
kanjack je offline   Profil uživatele kanjack   Find more posts by kanjack   Foto galerie člena kanjack   Click here to Send kanjack a Private Message   Add kanjack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 10

ja som minulí rok tiež zmiešal asi 7-8 roznych no-name od kamošov....po dvoch masakerných voďasoch som do desiatich minut aj s kamošmi pomali zaspal na lúke (boli sme na opekačke, nič sme ani neopiekli)....moja skúsenosť

Old Post 05-11-2009 v 12:11 PM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OneFree Man
Nový Člen

Karma uživatele OneFree Man - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 11

Mám postřehi vzpomínku-asi před 15 lety jsem dostal,jakoby jen tak mimoděk,semínka v krabce od zápalek.Byla extrémně velká,kdovíjak stará.Od člověka,stašího máničky.
Říkál jsem si fajn,klasická předrevoluční sativa.Moravské zelí.
Takže jsem zasadil na balkoně,starala se oně máma.Přišla doba sklizně,tak si říkám,ochutnám něco lehčího ze dvou kytek výše zmíněného modelu.Samé sémě,kytky přezrálé,zlatožlutohnědé.
Tak jsem bafnul 2 prásky,k posezení s rodinkou.
Totální odpal,seděl jsem jak pecka v obýváku.Slova ze mě nevypáčili.
Faupaix!
Takže mixy ÁNO, ALE VELKÝHO MAJZLA.RESPEKT FOR MORAVSKÁ KLASIKA.
Bylo to jak surový haš-Maroko-jeden z nejsilnějších zážitků s kouřem.

Old Post 23-04-2010 v 21:34 PM
OneFree Man je offline   Profil uživatele OneFree Man   Find more posts by OneFree Man   Foto galerie člena OneFree Man   Click here to Send OneFree Man a Private Message   Add OneFree Man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3145780 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív