Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Indoor v panelovém byte...účty za elektriku = problém s policií??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ksaviercz
Nový Člen

Karma uživatele Ksaviercz - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 4  

Pohodička Indoor v panelovém byte...účty za elektriku = problém s policií?? Příspěvek č. 1

Zdravim všechny a budu se znažit být co nejvíc stručný.

Každym dnem si koupim complet homebox XL 600w.... kupuju si komplet protože nemam žádné zkušenost s indoor a rád bych začal ,ale dneska sem se od jednoho pěstitěle dozvěděl nepříjemnou zprávu....
Bylo mi řečeno:
že když chi mít skřín v panelovym bytě a náhle se mi zvýší účet za elektriku ,tak že ČEZ okamžitě posílá zprávu na Policii a můžu čekat návštěvu od fízlů... Což by dost komplikovalo moje plány...

Proto ted prosím všechny pěstitele ,kteří maj indoor v panelovym bytě aby byly tak hodní a podělili se o jejich zkušenosti....

Pro přesnost bych rád kdyby ste zkusily odpověd na todle všechno:...

1.Na kolik watů (světlo) jede váš indor a jaká je mněsíční spotřeba energie v kč.
2.Jak dlouho máte doma indoor a z jak velkého obce / města jste (fízlové v náký malý obci to můžou řešit jinak než benga třeba v Praze)
3.Máte s tímdle nějakou zkušenost, slyšeli jste že se někdo setkal s takovým problémem?


Jinka já mam mít teda v plánu indor 600w...Sem z města okolo 50 000 obyvatel....nikdy sem indor neměl ,ale kámoš co ho má v baráku říkal ,že jeho známej ho měl v bytě a naštěstí to po první sklizni zrušil pač má tetu ,která dělá v ČEZU a ta ho upozornila...

Předem moc děkuju každýmu kdo mi svojí odpovědí bud pomůže abych měl větší klid až si zítra za posledních par korun (sem student) koupim complet home box ,nebo to potvrdí a zachrání mě před problémy.... díky moc

Old Post 03-02-2009 v 17:51 PM
Ksaviercz je offline   Profil uživatele Ksaviercz   Find more posts by Ksaviercz   Foto galerie člena Ksaviercz   Click here to Send Ksaviercz a Private Message   Add Ksaviercz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R3dm4n
Stálý Člen

Karma uživatele R3dm4n - 96% PěstitelskáKarma uživatele R3dm4n - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 2

Treba trochu hladat.

http://grower.cz/forum/showthread.p...ht=%2Belektrika


Outdoor 2011

Old Post 03-02-2009 v 18:02 PM
R3dm4n je offline   Profil uživatele R3dm4n   Find more posts by R3dm4n   Foto galerie člena R3dm4n   Click here to Send R3dm4n a Private Message   Add R3dm4n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Pohodička LOL Příspěvek č. 3

Kamarád ti řekl pěkný BULSHIT

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 03-02-2009 v 19:29 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 4

jo to ti řekl, mám indoor v paneláku už přes 2 roky, a jediný, co jsem řešil s čezem, bylo nic, prostě na konci roku ti přijde vyúčtování, je jedno kolik tam je, zaplatíš a nikdo ti nic neřekne, víš ty vůbec, kolik dneska žerou počítače??

1. vyúčtování mi zvedlo zálohy z 500 na 1400, nedoplatek 7 500, sice jsem to chvíli rozdýchával, ale zaplatil a nikdo nic neřešil, ani jediný info telefonát v čezu

2. pak jsem zvedl wattáž a díky debilnímu plantaboxu tam 5 měsíců před vyúčtováním svítil 18/6, buch nedoplatek 2000, zvednutí záloh na 1700 a žádná další reakce

tak jen tak moje zkušenost, čau :-)

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 03-02-2009 v 20:05 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@wK
Stálý Člen

Karma uživatele H@wK - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 5

citace:
když chi mít skřín v panelovym bytě a náhle se mi zvýší účet za elektriku ,tak že ČEZ okamžitě posílá zprávu na Policii a můžu čekat návštěvu od fízlů...


Imho 600w je este v pohode to se strati jako nic, btw problem by mohl bejt jedine kdyz by se ti v byte zniceho nic zvedla spotreba o nekolik tisic watu ale to neni tvuj pripad.Muzes bejt v klidu.

PEACE

Old Post 03-02-2009 v 20:54 PM
H@wK je offline   Profil uživatele H@wK   Find more posts by H@wK   Foto galerie člena H@wK   Click here to Send H@wK a Private Message   Add H@wK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libi
Stálý Člen

Karma uživatele Libi - 68% PěstitelskáKarma uživatele Libi - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 6

Presne tak, rekli ti peknou ptakovinu... Jeste mohl rict neco ohledne policajtu co budou chodit a termovizi zjistovat nadmerny sviceni. Dneska vsechny ty elektronicky pristroje, pocitace, mikrovlnky a tak zere jak prase, takze to nikdo moc neresi... Joo kdybys mel doma v planu rozjet 500 kytek, vyhradil bys na to celej byt a zralo by ti to 20 KW, tak bych to asi cekal, ale s sestikilem bych se vubec nebal.

Old Post 03-02-2009 v 21:07 PM
Libi je offline   Profil uživatele Libi   Find more posts by Libi   Foto galerie člena Libi   Click here to Send Libi a Private Message   Add Libi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 7

tady pro zajímavost jaký domácí spotřebič kolik žere:

http://www.novinky.cz/clanek/160125...a-televize.html

myslím že nějaká ta výbojka se tam uplne ztratí...

peace

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 03-02-2009 v 21:14 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 8

tiez nemam problem s takym pestovanim, nemusis sa bat
k tomu clanku toto ma tam pobavilo -- Většina herních strojů dosahuje spotřeby přibližně 300W.

Proč se tedy prodávají tak předimenzované zdroje k počítačům, když jejich spotřeba není tak vysoká? Běžně vidíme prodávat zdroje s výkonem 400 až 500W.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 03-02-2009 v 21:25 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 9

ahojj, mam pc 650w

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 03-02-2009 v 22:05 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od elop
jo to ti řekl, mám indoor v paneláku už přes 2 roky, a jediný, co jsem řešil s čezem, bylo nic, prostě na konci roku ti přijde vyúčtování, je jedno kolik tam je, zaplatíš a nikdo ti nic neřekne, víš ty vůbec, kolik dneska žerou počítače??

1. vyúčtování mi zvedlo zálohy z 500 na 1400, nedoplatek 7 500, sice jsem to chvíli rozdýchával, ale zaplatil a nikdo nic neřešil, ani jediný info telefonát v čezu

2. pak jsem zvedl wattáž a díky debilnímu plantaboxu tam 5 měsíců před vyúčtováním svítil 18/6, buch nedoplatek 2000, zvednutí záloh na 1700 a žádná další reakce

tak jen tak moje zkušenost, čau :-)
ahojjj, tak to mame uplne stejnyy , 1000 zvedly na 1700 , doplatek byl 7000 , taky sem koukal , ale tak nejak sem s tim pocital. Nechtelo se mi samotnymu to zvedat, aspon ze to delaj automaticky. hojj

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 03-02-2009 v 22:09 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od pan.smakovicka
mari: a to ti aj zere 650W ???
mna len caka jak vas to dvihanie zalohy,tak som zvedavy
to asi nezere naplno , mam 4procik a 2 x nej grafarny ve sli ,3x hadr 1,5 tera, ale standartne mam tu jednu grafarnu vyplou, zapinam jen na hrani. Musim koupit ten digi merak do zasufky a vyzjistit to. Porad lepsi silnej a kvalitni zdroj kterej nejede naplno , nez slabej kerej by to neutah. hojj ps : je teda pravda ze od doby co pestim uz nenechavam pc porad pusteny,jen na par hodinek denne a setrim i u tv kterou vypinam kdyz spime atd.

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 03-02-2009 v 22:16 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Indoor v panelovém byte...účty za elektriku = problém s policií?? Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Ksaviercz
Zdravim všechny a budu se znažit být co nejvíc stručný.

Bylo mi řečeno:
že když chi mít skřín v panelovym bytě a náhle se mi zvýší účet za elektriku ,tak že ČEZ okamžitě posílá zprávu na Policii a můžu čekat návštěvu od fízlů... Což by dost komplikovalo moje plány...


aneb
minulej rok jsem si pořídil novýho kompa a koukal furt na televizi, pak přijeli zakuklenci, vyrazili mi dveře a načapali mě u masturbace

btw Bydlím tam kde se rok před tím platili minimální zálohy na elektriku, letos jsem měl doplatek nějakejch 15tisíc. Ticho po pěšině. Když platíš tak platíš. navíc viz příspěvěk nahoře.

Old Post 04-02-2009 v 07:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BůCzeG
Stálý Člen

Karma uživatele BůCzeG - 78% PěstitelskáKarma uživatele BůCzeG - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 13

Tak to je dobrej fake, kámoš jel v paneláku 2x600 1x400W a vždy všechno v cajku problém byl akorád když chodili na odečty vody(řekl že mu doma běhá jedovatej pavouk a ženská na to, že příjde radši jindy, ale i to se dá vychytat. A krysy z čezu? Čím víc toho propálíš, tím víc jsou spokojený!!

Old Post 04-02-2009 v 11:49 AM
BůCzeG je offline   Profil uživatele BůCzeG   Find more posts by BůCzeG   Foto galerie člena BůCzeG   Click here to Send BůCzeG a Private Message   Add BůCzeG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 14

Hlavne nevím proč se řeší jeden box,stejny množství brka za jedno kolo sklidí bejvalej JZdák venku z jedné kytky.

Elektřinu platit a neřešit,duležity je spíš netahat si domů neproveřeny osoby a zbytečne s výpestkama nemachrovat.

Nejvíc bacha bych si v panelaku dal hlavne na smrad(vyřeší pacháč)

Old Post 04-02-2009 v 12:10 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cudas
Stálý Člen

Karma uživatele cudas - 64% PěstitelskáKarma uživatele cudas - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 15

Co vím určitě, jel sem 200W clf 6 kytek .A fpohode.Akorát ten smrádek byl docela cítit až kv výtahu přez dvoje dveře ... Má rada "mimo světlo" Dobrej pacháč .A světlo ? radši bych šel do menčí watáže .A dobrá rada nad zlato čím míň lidí o tom ví tím líp

pravda je tam někde venku,šel jsem ji hledat

Old Post 04-02-2009 v 12:36 PM
cudas je offline   Profil uživatele cudas   Find more posts by cudas   Foto galerie člena cudas   Click here to Send cudas a Private Message   Add cudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ksaviercz
Nový Člen

Karma uživatele Ksaviercz - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 16

Jo tak děkuju všem moc za odpovědi ,sem jedině rád ,že jste mi to vyvrátily aspon mužu bejt odost klidnější..fakt díky...akorát ještě nikdo neodpověděl na jednu z mych otazek a to kolik tak zhruba měsíčně může tendle komplet sežrat... Dneska si pro ten box jedu..je to tendle : http://www.growelectric.cz/index.ph...roducts_id=1529

A taky jak ste psali o tom pacháči aby to stíhal v na ten panelák ,tak myslíte ,že ten co je v tomdle kompletu bude stačit??...thank's!

pimp

Old Post 04-02-2009 v 16:30 PM
Ksaviercz je offline   Profil uživatele Ksaviercz   Find more posts by Ksaviercz   Foto galerie člena Ksaviercz   Click here to Send Ksaviercz a Private Message   Add Ksaviercz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2215620 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív