Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Větrani stinitka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Von_Jonatan
Stálý Člen

Karma uživatele Von_Jonatan - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 1

Bůůůůsss všem,a i tem ostatnim. Po schlednuti Carlosovi mini pod 70w sonT jsem se rozhodl pokusit udelat neco podobneho. Mám vsak par(hodně)nejasnosti,tak mi prosim poradte.
Premejslel jsem jak skonstruovat dokonale chlazene stinitko a napadlo me pouzit standartni stinitko,uzavřít ho sklem,vedly by do něj 2 roury,jednou bych vzduch tlacil a jednou odsaval. A tak se ptam má to smysl? Nepraskne sklo kdyz bude cca 5cm od vybojky?
Měni sklo spektrum svetla v nepouzitelne? Vím že se to už řesilo,ale nejak z toho nejsem moudrej. Take jsem do te mojov mini chtel vrazit valcovej sgrog,ale jelikoz mam jen seminka,a řízky neseženu,tak budu muset nejdřív vypestovat matku,otazkou je jak si matku udržet kdyz mam jen jednu malou skřinku,až budu řízky přepínat na květ ? Přežije třeba za voknem?-)
Pokud se semnou budete někdo obtežovat tak předem děkuju,a hledat už jsem zkoušel,třeba ne moc ale zkoušel.

Old Post 06-06-2002 v 07:49 AM
Von_Jonatan je offline   Profil uživatele Von_Jonatan   Find more posts by Von_Jonatan   Foto galerie člena Von_Jonatan   Click here to Send Von_Jonatan a Private Message   Add Von_Jonatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 2

zdar s tim sklem to taky potřebuju vyřešit a tak sem založil tenhle threat http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3998

zatim tam nikdo moc neporadil, snad se tam něco vyjeví, zdar

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 06-06-2002 v 09:22 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Von_Jonatan
Stálý Člen

Karma uživatele Von_Jonatan - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 3

Snad se k tomu nasemu problemu oyve nejakej profik kterej uy to vyresil,jinak dik ya radu.

Old Post 06-06-2002 v 11:00 AM
Von_Jonatan je offline   Profil uživatele Von_Jonatan   Find more posts by Von_Jonatan   Foto galerie člena Von_Jonatan   Click here to Send Von_Jonatan a Private Message   Add Von_Jonatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 4

To nasávání určitě smysl má.
Já to tak taky měl.

250w skříň

Old Post 06-06-2002 v 19:47 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-RAY
Nový Člen

Karma uživatele X-RAY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 7 

souhlas Příspěvek č. 5

to muf:souhlasim taky sem to tak myval,nebylo to spatny ale uz sou lepsi vymozenosti

Roll,Roll,roll a joint...

Old Post 06-06-2002 v 20:00 PM
X-RAY je offline   Profil uživatele X-RAY   Find more posts by X-RAY   Foto galerie člena X-RAY   Click here to Send X-RAY a Private Message   Add X-RAY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Von_Jonatan
Stálý Člen

Karma uživatele Von_Jonatan - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 20 

další problem Příspěvek č. 6

Tak fajn ja to tam teda nejak udelam,ale nejak nevím z ceho udělat hadice(roury) na odtah a prívod vzduchu. Mělo by to bejt flexibilni,aby se dala nastavovat vejska??? Bůůs

Old Post 07-06-2002 v 10:44 AM
Von_Jonatan je offline   Profil uživatele Von_Jonatan   Find more posts by Von_Jonatan   Foto galerie člena Von_Jonatan   Click here to Send Von_Jonatan a Private Message   Add Von_Jonatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

2 snark Příspěvek č. 7

podivej , mam 400 w ,skrin 1,5*0,6*1m a odtah 180 m3/hod + navic jako nasavani zdrojovej vetrak a nestaci to ,i kdyz by to teoreticky melo bejt naprosto v pohode .myslim ze tim stinitkem s odtahem by se to vyresilo ,treba timhle , kvuli kteremu patri muj obdiv teaboosterovi http://grower.cz/forum/showthre...65&pagenumber=2

Old Post 07-06-2002 v 19:39 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-03-2008 - Výroba stínítka - 30 odpovědí
10-10-2005 - Větráčky na stínítku - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7754750 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív