Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Trava s panenkou:)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
f.salatek
Nový Člen

Karma uživatele f.salatek - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 7  

Obecné Trava s panenkou:) Příspěvek č. 1



panenka si chtela pohulit..............

Old Post 12-02-2005 v 17:21 PM
f.salatek je offline   Profil uživatele f.salatek   Find more posts by f.salatek   Foto galerie člena f.salatek   Click here to Send f.salatek a Private Message   Add f.salatek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 2

no to je sice moc pekny ale scim se wlastne panenka chtela pochlubit a pod cim to pestuje no proste to chce trochu wic info

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 12-02-2005 v 18:34 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 3

no jooo o tomhle je info dulezityyyy....

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Old Post 15-02-2005 v 10:42 AM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 4

No, chtelo by to trochu upresnit A myslim, ze jsem to tu uz videl s plysakem...

Old Post 15-02-2005 v 15:20 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
walkinginspace
Stálý Člen

Karma uživatele walkinginspace - 87% PěstitelskáKarma uživatele walkinginspace - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 5

Cim krmis tu panenku? Organicky alebo chemicky

Doctors smoke it...nurses smoke it...judges smoke it...even the lawyers too...so you gotta legalize it....birds eat it...ants love it...fowls eat it...cooks love to bake with it....it's good for the flu...it's good for asthma...good for tuberculosis...even numara thrombosis

Old Post 15-02-2005 v 16:04 PM
walkinginspace je offline   Profil uživatele walkinginspace   Find more posts by walkinginspace   Foto galerie člena walkinginspace   Click here to Send walkinginspace a Private Message   Add walkinginspace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
walkinginspace
Stálý Člen

Karma uživatele walkinginspace - 87% PěstitelskáKarma uživatele walkinginspace - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 6

Este jednu vec - tu panenku radsej netopuj ani nefimuj, nemyslim, ze by jej to prospelo

Doctors smoke it...nurses smoke it...judges smoke it...even the lawyers too...so you gotta legalize it....birds eat it...ants love it...fowls eat it...cooks love to bake with it....it's good for the flu...it's good for asthma...good for tuberculosis...even numara thrombosis

Old Post 15-02-2005 v 16:05 PM
walkinginspace je offline   Profil uživatele walkinginspace   Find more posts by walkinginspace   Foto galerie člena walkinginspace   Click here to Send walkinginspace a Private Message   Add walkinginspace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 7

Týýjo. Tento thread si zaslouzí buď tunu Karmy pro majitele nebo minimálně přesun do síně slávy!! Prosím někoho z Grower teamu aby to tam neprodleně přemístil!!!!!

!!!!!Zářivky rules!!!!!

Zářivky 2x18

Matokořízkárna 2005.White satin+indor mix.

Řízkárna

2nd Matkorizkovna (LP,G13,Ob,PwP,NL\H)

Old Post 15-02-2005 v 22:53 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
f.salatek
Nový Člen

Karma uživatele f.salatek - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 8

cauves lidi,,uplne jsem zapomnel ze jsem ty fotka dal na net... abych odpovedel..seminka od teto kytiz jsem dostal od kamarada co pestoval holandskej skanourek,takze z toho vyrostla krasna kyticka..v kvetinaci jsem je pestoval mozna 3 mesice a potom jsem je hodil pred okna na zahradku...blizsi info si nepamatuje,ale pamatuju si,ze jsem palice hnojil nejakejma srackama z kaufu,ktery mi na kyticce udelali obrovsky palice
killdarianovi velky diky za prispevek,dost me potesil..
jinak se ptejte..ja tich fotek mám víc,ale nechtěl jsem vás jimi zahltit na raz...
PS: panenka se mnou sdili vsechny chvile zhulenosti a huli s nama,,to mam i par fotek jak si bali jointa a potom si ho vyhuli

Old Post 09-03-2005 v 15:05 PM
f.salatek je offline   Profil uživatele f.salatek   Find more posts by f.salatek   Foto galerie člena f.salatek   Click here to Send f.salatek a Private Message   Add f.salatek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
f.salatek
Nový Člen

Karma uživatele f.salatek - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9




takze jsme uvarili mlicko a tak probihalo ochutnavani....mliko zmastuje krasne do pohody,ikdyz nesmi se to prehnat,,ta decka mlicka bohate staci....mliko ma chut po medu a zatim kazdymu chutnalo...

Old Post 12-03-2005 v 14:10 PM
f.salatek je offline   Profil uživatele f.salatek   Find more posts by f.salatek   Foto galerie člena f.salatek   Click here to Send f.salatek a Private Message   Add f.salatek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7888650 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív