Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Miniřízkárna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Obecné Miniřízkárna Příspěvek č. 1











Takze můj projekt matkořízkárny byl moc ambiciózní, jelikož jsem nebyl připraven na takový doběr světla mamkama. Tudíž jsem mesel řízky někam přesunout. Zprvu byly v záložní řízkárně, ale už jsem pro svoje kitizz dlouho nic nevykutil, tak jsem se sebral a řekl si, že nějaký ten boxík postavím. Jako materiál sem vybral ten jediný pro mě dostupný a to dřevotřísku. Práce mi trvala asi 6 hodin čistého času. Ale stálo to za to.
Z čehož nejsou fotky a bylo to nejtěžší bylo řezání desek a měření. Barvení (Primalexem polar) bylo jednodužší, ale bylo zdlouhavé. Jinak vpohodě. Sestavení elektroniky asi za půl hodinky. Mám tam větrák z Pc zdroje. Zářivka cool-white Osram lumilux 18W\840. Sem tam sem hodím nějake fotky z nových řízečků a budu informovat za jak dlouho to koření.
Kdyžtak se ptejte na cokoliv.

!!!!!Zářivky rules!!!!!

Zářivky 2x18

Matokořízkárna 2005.White satin+indor mix.

Řízkárna

2nd Matkorizkovna (LP,G13,Ob,PwP,NL\H)

Old Post 02-02-2005 v 22:56 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Palec nahoru Už svítí!! :-) Příspěvek č. 2





Už svítí!!!

!!!!!Zářivky rules!!!!!

Zářivky 2x18

Matokořízkárna 2005.White satin+indor mix.

Řízkárna

2nd Matkorizkovna (LP,G13,Ob,PwP,NL\H)

Old Post 02-02-2005 v 23:00 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Řízky Příspěvek č. 3








Tak mi to nedalo a musel sem zase něco vykutit. Tak jsem si udělal ze svojí bývalé miniřízkárny minihydrořízkárnu.
Matky rostou pěkně, tak sem udělal další řízky do hydroPETky.
Vše je na fotkách + jak to koření a roste!

!!!!!Zářivky rules!!!!!

Zářivky 2x18

Matokořízkárna 2005.White satin+indor mix.

Řízkárna

2nd Matkorizkovna (LP,G13,Ob,PwP,NL\H)

Old Post 12-02-2005 v 21:39 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9436600 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív