Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » prosím o pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ramos
Nový Člen

Karma uživatele ramos - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 10  

prosím o pomoc Příspěvek č. 1

Nazdar chlapáci. Sice už toho tu mám prolezlý hafo,ale na nějaké věci bych se rád ještě zeptal. Momentálně jsem před stěhováním takže můj budoucí 1.indoor mám teprve v hlavě. Moje otázky:
chci jet jen něco malýho,takže tak do 150W. jaký rozměr skříně pro tuto watáž bude ideální,kolik max kytek pod to můžu dát,je lepší použít 2x70W pro lepší prosvícení,jako krajů kytek než 1x150W,když bych chtěl jet z řízků za jak dlouho je mám přepnout na květ,pokud nebudu znát jejich stáří a jaké jsou nejvhodnější odrůdy pro indoor SROG. vím že je tu HLEDAT ale mám to vše prolezlý a nějak to pořád nechápu.jsem asi lama.děkuji

Old Post 09-12-2008 v 20:02 PM
ramos je offline   Profil uživatele ramos   Find more posts by ramos   Foto galerie člena ramos   Click here to Send ramos a Private Message   Add ramos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 2

Podle FAQ má 150ka pokrytí 45 x 45cm, takže přibližně tak. Kolik kytek nevim, ale když si tady náš najít nějaké growy lidí co jedou tuto watáž, tak to zjistíš. Já osobně bych dal spíš tu jednu 150ku, než dvě 70ky, protože 70ky hovno prosvítí do hloubky. To přepnutí záleží na výšce pěstírny a stylu pěstování. To bych řešil až to bude růst...

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 09-12-2008 v 20:24 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2011 - prosím o radu - 2 odpovědí
17-05-2009 - Prosím pomoc - 2 odpovědí
04-01-2009 - Prosím opět o radu... - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8098810 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív