Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Super Silver Haze - zaciatocnik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
spaceo
Nový Člen

Karma uživatele spaceo - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 7  

Super Silver Haze - zaciatocnik Příspěvek č. 1

zdravim vsetkych pestovatelov.

chystam sa pestovat tuto odrodu a chcem sa spytat zopar veci, aby som nieco potom aj mohol pofajcit :-)

Skusim popisat vybavu a okolnosti:

Semeno: Super Silver Haze (Green House Seeds)
Poda: ???
GrowBox: (Vyska X Sirka) 130 X 120 (foto nizsie)
Lampa: Metal Halogenidova 250W
Ventilacia: 4x vetraky z compiku ; priemer 12cm ; 2 fukaju dnu a 2 von (po stranach skrine)
Klicenie: semeno medzi vrstvou navlhcenych vreckoviek

Chcem sa hlavne opytat aku podu pouzit, cital som tu niekde ze je dobre si namiesat hlinu s perlitom a pieskom, len neviem pre tuto rastlinku v akom pomere a aku hlinu pouzit. Za druhe, ze ci vyklicene semeno mozem vsadit do vacsieho kvetinaca, aby som vylucil neskor presadzanie... a este ako hlboko :-)
Za tretie, ako nizko mam umiestnit tuto lampu nad rastlinu aby sa nespalila?

Viem ze su to mnohokrat diskutovane otazky, ale som lama a nechcem nic pokazit. Vopred vdaka za reakcie, odpovede a rady ... Neskor pridam ako mi to ide (foto atd...)

Growu Zdar.

Old Post 07-12-2008 v 17:50 PM
spaceo je offline   Profil uživatele spaceo   Find more posts by spaceo   Foto galerie člena spaceo   Click here to Send spaceo a Private Message   Add spaceo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loofan
Stálý Člen

Karma uživatele loofan - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

Nazdar spaceo skusim ti trochu poradit.
Tak za prvé vykašli se na nějaké míchání a kup si kvalitní hlínu s Growshopu např. od Plagronu nebo Biobizz,ušetříš si s tím mnoho práce a výsledek bude určitě lepší.Za drudé jak ti semeno vyklíčí tak ho šoupni do menšího květináče a počkej až vyleze a rostlinka bude mít dostatečně vyvinutý kořenový systém,potom ji přesad do velkého květníku.Za třeti ze začátku je lepší umítit světlo výše(klidně 80 cm )a postupně ho snižovat,hlavně kontroluj teplotu u vrcholku rostlin,neměla by přesahnout 28 C.

PS:vykašli se na větráky s kompu a kup si pořadný ufo,na 250W by mohlo stačit tak 180 - 200 m3/h

At' se daří

Old Post 09-12-2008 v 16:59 PM
loofan je offline   Profil uživatele loofan   Find more posts by loofan   Foto galerie člena loofan   Click here to Send loofan a Private Message   Add loofan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od loofan
Nazdar spaceo skusim ti trochu poradit.
Tak za prvé vykašli se na nějaké míchání a kup si kvalitní hlínu s Growshopu např. od Plagronu nebo Biobizz,ušetříš si s tím mnoho práce a výsledek bude určitě lepší.Za drudé jak ti semeno vyklíčí tak ho šoupni do menšího květináče a počkej až vyleze a rostlinka bude mít dostatečně vyvinutý kořenový systém,potom ji přesad do velkého květníku.Za třeti ze začátku je lepší umítit světlo výše(klidně 80 cm )a postupně ho snižovat,hlavně kontroluj teplotu u vrcholku rostlin,neměla by přesahnout 28 C.

PS:vykašli se na větráky s kompu a kup si pořadný ufo,na 250W by mohlo stačit tak 180 - 200 m3/h

At' se daří


no za 1. míchání hlíny je sranda... a stačí ti substrát pro pokojové rostliny a perlit.... já sem míchal 10 l hlíny s 3ma litrama perlitu a bylo to asi v poho.... ale k tomu zahradnickýmu substrátu potřebuješ na 100% hnojku... (potřebuješ ju skoro ke každýmu growu... ale není to nutnost...) ale klidně můžeš jet z hlíny od plagronu nebo biobizz pokud tě baví utrácet peníze.... no velkýho kvetináče bych to fakt ze začátku nesázel... nejdřív malej (třba o objemu litr) a pak njákej vetší doporučuje se objem tak kolem 6 litrů ale záleží jak chceš aby byly kytky velký.... čím větší kytka je tím potřebuje vetší kořenovej systém a tím vetší kvetináč. a 250w bych určitě 80cm nad kytky nedával ani na začátku... tady na groweru je někde graf kolik % svetla stratíš s každým palcem (2,52cm) to si najdi sám... kolega calzone to tady nedávno linkoval do njákýho threedu kde se to taky řešilo... a teplotu drž pod 30... optimální je tak <26 ale cannabis je plevel přispůsobíse(ne do extrémů)...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 09-12-2008 v 17:23 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loofan
Stálý Člen

Karma uživatele loofan - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4

Jasně ze začátku je lepší si sazeničky předpěstovat pod zářivkama a potom je šoupnout pod vybojku.

Old Post 09-12-2008 v 18:03 PM
loofan je offline   Profil uživatele loofan   Find more posts by loofan   Foto galerie člena loofan   Click here to Send loofan a Private Message   Add loofan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 5

Ahoj, ta výbojka je ale jenom na růst, počítáš s tím doufám.

Co se týče tý výšky výbojky od vršků, tak se snaž jak psal kolega Fruddy držet pod těch 30, ale taky bacha aby to nebylo příliš blízko, protože 1) plocha se nemusí celé dostatečně osvítit a 2) kytky se můžou spálit. Mě to teďka vybělilo listky, když jsem měl výbojku méně než 20cm nad vrškama. Teďka mám 25cm a pohoda.

Já to dělám v květu tak, že dám výbojku tak nízko aby teplota u vršků byla kolem 28°C. Podívám se jak je osvětlená plocha a když se mi to zdá blbě osvětlené na krajích, tak dám výbojku výš. Každý den kontroluju rostliny a pokud vidím nějaké vybělené vršky od světla, tak to ještě zvednu.

Co se týče půdy, píše se o tom ve FAQ a je tu někde i celý topik o půdních směsí, tak si ho zkus najít.

Jinak tento topik by měl být spíš v Indoor galerii, tak si to nech pak kdyžtak přesunou až tu budeš mít i fotky pěstu. Budeš jich moc přidávat více než jednu.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 09-12-2008 v 20:43 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-01-2009 - Super Silver Haze - zaciatocnik - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0115260 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív