Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 10 x LOWRYDER #2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Hlína 10 x LOWRYDER #2 Příspěvek č. 1


Nazdar tak jsem tady abych se taky konečně pochlubil malinkatým indoorkem.

Copak mají kytičky k dispozici?

Světlo: 180 watt MaxGrow Red Spectrum 8-U (kdysi www.cfl.cz dnes neznám jedinou českou stránku s těmahle úsporkama. Původní cena 3000,-)

Médium: Nějaká kvalitní, těžší hlína z growshopu, víc jsem nezkoumal trochu mixlá s perlitem v 8l květináčích.

Bordel kolem: Odtah - PC větrák zregulovaný(jsou dva jede jeden kvůli teplotě), ofuk - klasický klipsňák, nějaká zvlhčovačka, celé je to v 300L barelu. Koupil jsem to jako komplet za 3000,- + dokoupil ty drobnosti kolem toho.

Teplota: Mám to vedle v pokoji kde se netopí, takže v noci tak 17 C a jak se svítí cca 26 - odtah jede na 5V aby mi kytičky netrpěli zimou.

Hnojiva a něco do vody: Gwowth/Bloom Excellarator od AH, Canna Root stimulátor a hnojivo též značky Terra Flores. Plánuju final solution.

Nějaké moje chyby/problémy/plány: No časem pořídit PH/EC metr a rozjet hydro, Příští kolo menší květináče a víc kytek. Zvlhčovačku jsem začal používat až v třetím týdnů růstu. Při pokusu o V-scrog sem si zrušil jednu vrcholovou paličku tak sem se na to vys*al.

Genetika: Lowryder #2, selekce z hromady semen co sem si na jaře vypěstoval.

Naposledy upravil michalenv 24-11-2008 v 22:43 PM

Old Post 24-11-2008 v 22:23 PM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 2


Jinak kytky jsou teď tak týden co ukázali pohlaví. Z 14 rostlin se vyklubalo 10 holek, takže celkem spokojenost. Čekám sklizeň tak týden před Vánocema takže bude hodně veselý nový rok. Celková spotřeba se určitě nepřehoupne přes 200 wattů. A tady máte první fotku jak to vypadá uvnitř.

Old Post 24-11-2008 v 22:28 PM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 3


Další fotky. Omluvte kvalitu docházely mi baterky ve foťáku tak sem se chtěl pochlubit než úplně zdechnul. A nevím jak připojit víc fotek k příspěvku. Kdysi sem tu to téma o tom viděl teď se mi najít nepodařilo.

Old Post 24-11-2008 v 22:36 PM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 4


Další fotky

Old Post 24-11-2008 v 22:37 PM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 5


A další

Old Post 24-11-2008 v 22:38 PM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 6


Táák a poslední fotka. Na kytky svítím 18/6 v květu. A na konec bych chtěl jenom říct že LOWRYDER je spec genetika, která kvete při jakémkoliv světle a hulení je za 2 měsíce připravené k harvestu. Z lowrydera nejdou dělat matky a pěstuje se jenom a jenom ze semen. Mnoho lidí to neví a sem zvědavý kdo si tohohle jako první nevšimne.

// UPDATE Dneska přidáno pletivo kolem světla. Kytky hrozili že úsporku prorostou ). Nechci mít světla zapatlané od palic

Naposledy upravil michalenv 25-11-2008 v 07:13 AM

Old Post 24-11-2008 v 22:42 PM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 7


Tak nějaký update dlouho nebyl.

Fotka boxu

Old Post 25-11-2008 v 15:35 PM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 8


A nějaká fotka s pletivem, aby mi kytičky nezalepili světlo.

Old Post 25-11-2008 v 15:39 PM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
be_rry
Stálý Člen

Karma uživatele be_rry - 84% PěstitelskáKarma uživatele be_rry - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 9

cau, peknej kyblik ..

to s tim LR je husty.. kdy zacne takovej lowrider kvest, to jako kdy se mu zachce?a kdyz uz ti kvete, proc to peres 18/6?-bude vetsi vynos??!

kazdopadne drzim palce, budu sledovat.. jsem zvedavej, jak budou vypadat paldy. zatim

greetings to all freelance lovers..

Old Post 25-11-2008 v 18:15 PM
be_rry je offline   Profil uživatele be_rry   Find more posts by be_rry   Foto galerie člena be_rry   Click here to Send be_rry a Private Message   Add be_rry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 10

hele když kvete při jakým koliv svetle tak máš v plánu jet až do harvastu 18/6? mám pocit že by to kytkám prospělo kdyby měli víc svetla... ale nevím... do nedávna sem si myslel že de udělat z LR i matka

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 25-11-2008 v 18:45 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 11

kdy zacne takovej lowrider kvest?

V podstatě 18-19 den růstu ukážou pohlaví samci a pak za 2-3 dny se ukážou holky a pak to začne. Je to proměné páč se jede ze semen a něco vyklíčí o pár dnů dřív něco později tak si to chce třetí týden dát pozor.

a kdyz uz ti kvete, proc to peres 18/6?-bude vetsi vynos??!


Asi ano. Nemám odzkoušené a ještě jsem na LR 2 co kvete při 12/12 nenarazil (né že by nekvetl při 12/12). A proč ji omezovat když může o 50% více času tvořit paldy . Kdyby všechny ostatní modely kvetly i při 18/6 tak se vsadím že na ně 12/12 nikdo svítit nebude - ideální podmínky

hele když kvete při jakým koliv svetle tak máš v plánu jet až do harvastu 18/6? mám pocit že by to kytkám prospělo kdyby měli víc svetla


Tak tohle sem taky ještě u LR nevyděl. A 24/0 je podle mě trápení kytky ona si potřebuje taky odpočinout. Ono ani růst 24/0 se tady moc nevidí.


OT:

Je tohle můj první indoor. Sice asi 4 té kolo s LR 2, ale ještě nikdy sem nesvítil 18/6 při květu (asi jako většina tady ), tak nevím co přesně od toho můžu čekat(teda vím že to bude o dost lepší jak OUT).


EDIT:

Jak tady dost growerů zkouší kytce dopřát poslední 2-3 dny tmy tak já jim zkusím dopřát poslední 3 dny světla 24/0 a pak 3 dny tmy

Naposledy upravil michalenv 26-11-2008 v 09:25 AM

Old Post 26-11-2008 v 07:00 AM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 12

Hezke libi se mi jak odpovidas na dotazy heh) skoda ze u me nikdo v threadu o LWckach defakto neprispival ..Kcko) sem zvedav jak ti to dopadne...jel jsem neco velmi podobneho ))...

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 28-11-2008 v 06:03 AM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 13


THX 4 K a jeden malinkatý updateek. Holkám se daří a nebýt pletiva světlo je obalené zelení. Zatím nekvetou nijak agresivně, ten hlavní květoucí boom ještě nenastal

Old Post 28-11-2008 v 09:12 AM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 14

Dneska žádné nové foto nebude, ale postnu vám tu nějaké zajímavé videa z youtube jak doufám že bude vypadat moje sklizeň.

http://www.youtube.com/watch?v=4YAMi0BMkQE
http://www.youtube.com/watch?v=dy8jbRz2ZTY
http://www.youtube.com/watch?v=0bdSRRpZHw0

A ještě bych měl malinkatý dotaz. Co říkáte na to kdybych nechal kytky před sklizní třeba 3 dny pod 24/0 a pak 3 dny v úplné tmě?

A jěště bych měl další námět na diskuzi. Co takhle kytky po sklizni sušit v hlíně? Prostě nechat je v hlíně, ostříhat a dát sušit. Zkoušel někdo? Slibuju si od toho hodně pomalé sušení a vytáhnutí úplného maxima z kytek.

Old Post 29-11-2008 v 17:18 PM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 15

michalenv:
a proč myslíš, že by ty 3 dni světla a tmy mohli mít nějaký pozitivní vliv?

Edit:
Nemyslím si nic, jenom jsem se ptal.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 29-11-2008 v 21:54 PM

Old Post 29-11-2008 v 19:59 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalenv
Stálý Člen

Karma uživatele michalenv - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Calzone
michalenv:
a proč myslíš, že by ty 3 dni světla a tmy mohli mít nějaký pozitivní vliv?


Stresování kytky aby ze sebe vydala maximum. Celkem dost lidí tady před harvestem dává kytkám třeba dva dny tmy. 3 dny světla v kuse tomuhle modelu určitě nijak neublíží a ta tma to už je jenom třeničika na dortu kdy už je skoro jedno jestli kytku sušíš nebo je ještě v hlíně. Hodně lidí tady doporučuje sklízet uprostřed noci za úplňku při tancování kolem ohňě do rytmu bubnů. Proč si myslíš že by měli mít negativní vliv?

// Edit: Já jsem rád za jakoukoliv konstruktivní otázku, která mi pomůže k lepším výsledkům, ale mohla by být podložená aspoň nějakým argumentem nebo vlastní domněnkou Nic ve zlým, sem rád že se mi sem občas někdo podívá a tím stresováním kytky jsem určitě neměl na mysli zapíchávání hřebíků/žiletek do stonku popř. píchání injekční stříkačkou roztok kristalonu do kytky

Naposledy upravil michalenv 30-11-2008 v 00:11 AM

Old Post 29-11-2008 v 21:49 PM
michalenv je offline   Profil uživatele michalenv   Find more posts by michalenv   Foto galerie člena michalenv   Click here to Send michalenv a Private Message   Add michalenv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-03-2009 - 125 red.12x lowryder *2 - 39 odpovědí
08-03-2009 - 70w Lowryder )))... - 61 odpovědí
02-02-2008 - 70W Lowryder - 408 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5161280 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív