Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. crackův INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Organika 1. crackův INDOOR Příspěvek č. 1

Tak a začal jsem pěstovat pod 250W MH BIG výbojkou indoor ve skříni na půdě. První problém se objevil za nedlouho s teplotou 19-25° (při sluníčku-podle ventilace) a další hned poté vlhkost pouhých 35% :{ poradíte jak bych měl postupovat?

Old Post 18-11-2008 v 20:50 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2


tady dávám pohled na mojí první skřín a její řešení.

Old Post 18-11-2008 v 20:53 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3

V čem to máš zasazeno? popiš to trochu víc, z těch 2 řádků moc nejde poznat

Old Post 18-11-2008 v 21:19 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Jestli myslíš 19°C v noci a 25°C ve dne tak je to ideální teplota. Vlhkost můžeš zvýšit kropením nebo misky z vodou atd. ale ty toho asi moc nezvednou, tak jedině si koupit vykonanější zvlhčovačku.
Jináč já taky pěstuji na půdě a přes zimu si dávám rači pauzu protože to fakt zahřát nejde.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 18-11-2008 v 21:20 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 5

zasazeno v 6,5L květináčích a půda growmix. No 19-25 mám když mám zaplou lampu. když mám vyplou ještě nevím... zatím jsem ještě vyplou neměl. Dneska premiérka tak snad se chytnou ty dvě v první řadě to nějak špatně nesou.

Old Post 18-11-2008 v 21:37 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 6


přikládám další fotky.

Old Post 18-11-2008 v 21:40 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 7

a meris jim ph? nehnojil uz jsi to nahodou?

Old Post 18-11-2008 v 21:42 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8

Ještě ze dvě ale jde to ejn v gifu prej moc velka velikost fotek :/

Old Post 18-11-2008 v 21:48 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 9

denní teplota by neměla jít přes 30 stupňů a noční pod nějakých dvanáct. vlhkost je dobré dostat ze začátku vysoko 60 - 70% klidně, ale co sem viděl tak kyti roste i při těch 35%

hodně zdaru
Lakys

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Naposledy upravil Lakys 21-11-2008 v 19:09 PM

Old Post 18-11-2008 v 21:49 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10


Ještě ze dvě ... hele měřil jsem ph vody a reguloval na 6,0 PH a půdu growmix píšou 6,6PH myslím takže to by mělo bejt OK. Dal jsem tam navíc nádobu s vodou aby se to trcohu odpařovalo..

Old Post 18-11-2008 v 21:51 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 11


Ještě jeden dotaz nevadí výbojce když pustím zvlhčovačku na max a ta pára jde přímo do výbojky... nemůže prasknout nebo tak něco?

Old Post 18-11-2008 v 21:54 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 12

mám vypnutý ten sponí větrák na přítah i ofuk.. jelikož se mi zdálo že jim to moc neprospívá když jsem je dnes přesazoval a navíc mi to ještě snižovlao vlhkost a teplotu.. :/ ale možná taky dělám blbost .. poraďtě "laikovi" Odtak mám pěkně lišáčky vyřešený do nepouživaného kominu Viz. obr.

Old Post 18-11-2008 v 22:01 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Organika 1st crackův INDOOR Příspěvek č. 13


mám vypnutý ten sponí větrák na přítah i ofuk.. jelikož se mi zdálo že jim to moc neprospívá když jsem je dnes přesazoval a navíc mi to ještě snižovlao vlhkost a teplotu.. :/ ale možná taky dělám blbost .. poraďtě "laikovi" Odtak mám pěkně lišáčky vyřešený do nepouživaného kominu Viz. obr.

Old Post 18-11-2008 v 22:05 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Lakys


můžeš mi prosimtě vysvětlit, proč se ptáš se ptáš na PH a hnojiva? CRACK očividně řeší základní problémy, aby mu fungovala jeho skříň jak má. a pokud vím konopí roste v dost široké škále ph a pokud se neobjeví prolbémy není potřeba to a hlavně v hlíně vůbec řešit. K hnojivům roste to i bez nich...



Lakys


Já jsem to teda pochopil tak, že crack má nějaké problémy a já se pouze snažím najit jejich příčinu. to že má teplotu kolem 20 stupňů není žádný problém. Nízká vlhkost problémem je. já osobně bych dal pod výbojku sklo, abys nepouštěl tu mlhu přímo na ni.

Old Post 18-11-2008 v 22:15 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 15

kolik snese vlhkostit taková výbojka? když tam mám udělat vlhkost aspon 60 % při svitu... a není taky problém v tom že mám skříń cca 170x80x70 a jen 250W že to ta watovka nevytopí ..? co kdybych snížil strop skříně.?

Old Post 18-11-2008 v 22:21 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 16

2Maikie: hej héééj , mě se u toho neukazovala fotka sorry, tak jsme nevěděl že jde o kýtí...
peace woe ...

2crackman: lépe uděláš když tu mlhu nějak odstíníš od výbojky, správná cirkulace vzduchu by to mohla řešit. Zkusil bych vhánět ofukem mlhu mezi kytičky místo na lampu, té vlhkost by snad vadit neměla, ale případné kapičky vody by možná mohly způsobit škody...

jak sem říkal teplotu máš v poho, maximálně na večer pokud by šla pod hranici růstu si tam dej nějaké vytápění..

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Naposledy upravil Lakys 21-11-2008 v 19:15 PM

Old Post 18-11-2008 v 22:23 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0339560 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív