Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ZATMÍVÁNÍ aneb jak vyzrát na zloděje a sklidit venku jakýkoliv model
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Krása radost mír :) Příspěvek č. 17






První 2 jsou nádherné šišky Haze (na květu pomocí zatmívání už od konce července ), další 2 jsou venkovní nezatmívané White Berry a poslední je celkový pohled na venkovních několik rostlin White Berry.

Naposledy upravil Roman Dirda 23-09-2009 v 20:43 PM

Old Post 23-09-2009 v 20:30 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 18

Krása,paráda,pochvala.
Letos taky uvažuji o zatmívání a skusím to venku na zahradě,protože mně nahlodali treedy,kde se píše o škodlivosti pouličního osv. a vlivu na kytky.
Dějal bych to geo textilií-černou,jinak K+ letí.



Fanánkův out 2010

Old Post 17-04-2010 v 22:44 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Krása radost mír :) Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Roman Dirda
První 2 jsou nádherné šišky Haze (na květu pomocí zatmívání už od konce července ),


to asi nebude original Haze ... co je to za hejzovinu přesněji? jinak pěkný...
jinak imho tohle je stejnej efekt (dřívější dozrání) a méně pracný:
http://grower.cz/forum/showthread.p...7044#post867044

Old Post 18-04-2010 v 07:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 20

Co je to přesně se mi asi nepodaří zjistit ..Dle dodavatele řízků (kterej ale neumí vůbec anglicky a pravděpodobně to dost zkomolil) - je to DELA Haze ?? - já z toho usuzuju že je to asi Diesel Haze protože jinej Haze co začíná na D jsem nenašel... jinak moc rád bych tu kytku pěstnul zas ale když vlastně nevím co mám chtít tak je to dost blbý (vzhledem k tomu že Super Silver Haze stál celkem za houbeles - ale aspoň čokoláda je z toho výborná )

A dík za podporu...
Jinak ten systém nezní špatně, kdybych dělal do lamp (což nedělám takže je mi to šumák) tak to pojedu spíš naopak - tedy vypěstuju si venek velkokytku keřovou, když bude v růstovém maximu tak osekám všechny vrchy na řízky a ty nechám vykvést pod lampou.. a budu mít Sea of green a ušetřím trafo za elektriku

Old Post 18-04-2010 v 20:49 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Roman Dirda
Co je to přesně se mi asi nepodaří zjistit ..Dle dodavatele řízků (kterej ale neumí vůbec anglicky a pravděpodobně to dost zkomolil) - je to DELA Haze ?? - já z toho usuzuju že je to asi Diesel Haze protože jinej Haze co začíná na D jsem nenašel... jinak moc rád bych tu kytku pěstnul zas ale když vlastně nevím co mám chtít tak je to dost blbý (vzhledem k tomu že Super Silver Haze stál celkem za houbeles - ale aspoň čokoláda je z toho výborná )

A dík za podporu...
Jinak ten systém nezní špatně, kdybych dělal do lamp (což nedělám takže je mi to šumák) tak to pojedu spíš naopak - tedy vypěstuju si venek velkokytku keřovou, když bude v růstovém maximu tak osekám všechny vrchy na řízky a ty nechám vykvést pod lampou.. a budu mít Sea of green a ušetřím trafo za elektriku
trošku ot ale může to bít spíše belladona haze tudíž bella haze což je della haze docela podobný ale je to jak ňáká luštěnka napiš pm a smáznu ok?

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 18-04-2010 v 20:58 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 22

no a co takhle origo Delahaze od paradise seeds?
podle fotek bych řek že je to ono

http://www.paradise-seeds.com/index...pageid=products tam někde v jejich nabídce je

Old Post 19-04-2010 v 14:52 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Nápad Tak to potěší !!! Příspěvek č. 23

Díky díky moc, a já se bál že už stejnou kytku neseženu... takže Paradise seeds Delahaze - vítej do rodiny oblíbených modelů
Letos ji teda zkusím opět sehnat a rozjet to

Old Post 26-04-2010 v 05:46 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička 2010 - a zatmíváme stále dále :) Příspěvek č. 24






Takže dle rady zákonodárce jsem letos do foliáku zasadil 5 kytek -
chtěl jsem řízky abych se nemusel drbat se samci a optimálně využil prostor, jenže v dosahu mám jen co kamarádi řízkaři zrovna mají, takže výsledné složení modelů :
1. je ze semena z loňské Whiteberry oprcané noname (a vypadá jako noname
2. je Orange bud - moc pěkná
3. a 4. jsou Skywalker (kříženec Blueberry a Mazaru) - 4.je větší, obě pěkné
5. je klasika Skunk No.1 - jenže tenhle řízek se dlouho rozmýšlel jestli nechcípne a mezitím ho přerostly okurky, takže je to drobek

Fotky se bohužel zpřeházely, takže na nich je:
1. - Skywalker
2. - Skunk No. mezi okurkama
3. - detail Skywalker
4. - Whiteberry x noname
5. - Orange bud, v pozadí Skywalkery

Jsem trochu pozadu za realitou, fotky jsou z 18. července, v reálu už to nakvítá, fotky dodám

Naposledy upravil Roman Dirda 30-07-2010 v 13:28 PM

Old Post 30-07-2010 v 06:45 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 25





A jsou tu dnešní fotky - 30.7. - po 13 dnech zatmívání je vidět pokrok ( a to nezatmívám úplně přesně - ve stejnou dobu a asi 3x jsem na to vůbec neměl čas).

1. noname x Whiteberry











2. Orange bud














3. Skywalker větší













4. Skunk No.1 poté co se vymanil ze zajetí salátových okurek

Old Post 30-07-2010 v 13:24 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 26

Paráda kámo, zatmívání je super, pěkné holky:-)

Old Post 30-07-2010 v 16:58 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 27

hojas, příští rok začni zatmívat už na konci května, touhle dobou už budeš hulit letošní brko (jako já teď) a koncem července tam přesaď už vzrostlejší kytky z 20ti lit kýblů a budeš mít 2sklizně :-)...jukni do mého loňského trýdu..letos sem to nestihl zdokumentovat...foťák se přestal kamarádit s počítačem a nemám čas to řešit..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 31-07-2010 v 09:37 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 28

Tož na bubáka Ruprechta nemám - to musím uznat, respekt chlape !!
Jinak 2 sklizně by byly príma ale to bych se tím musel zaobírat přespříliš, už takhle měsíc každej den zatmívat je lehce opruz a to nejsem úplně línej... A navíc si rád udělám někdy dovolenou - takže nejsem doma vůbec, tudíž nemůžu zatmívat. Z tohoto důvodu taky sadím schválně pozdě - kdybych sázel do foliáku třeba v dubnu tak v červnu už mi kytky přerostou hůř jak loni a budu jen lámat a uvazovat aby se nedotýkaly fólie... a hlavně bych nemohl nikde zmizet na dovolenku...
Zatial a další fota dodám... jen doufám že mě nečeká zlodějská návštěva jak bubáka, strach ze zlodějů byl jeden z důvodů proč jsem se zatmíváním začal, ale teď už se po okolí ví že zatmívám takže návštěva by mohla přijít

Old Post 02-08-2010 v 07:55 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 29






Další várka fotek - po 23 dnech zatmívání, foceno včera 8.8....

1. noname x Whiteberry - bohužel se vybarvuje jen jako noname









2. Orange bud










3. mazlík Skywalker











4. a Skywalker zblízka










5. a opožděný okurkama dušený Skunk No. 1

Naposledy upravil Roman Dirda 09-08-2010 v 21:11 PM

Old Post 09-08-2010 v 20:52 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 30

Mas to hezke. Asi zacnu taky zatmivat,jelikoz mam taky pech na zlodeje,uz dvakrat mi to sklidili na me vlastni zahrade ale ted si to vzit nenecham,mam to sice jen v kyblech a ty na konci leta schovam na balkon a verandu,ale porad lepsi nez nemit nic. Pristi rok to taky zkusim. No nicmene K+

Old Post 09-08-2010 v 23:21 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 31






Takže letos sklizeno - tedy kromě noname, kterej by mi stejně jen zabíral místo v sušárně a nejspíš půjde do mastiček.

Datum sklizně je luxusní - 17. srpna, výsledek letos až tak výbornej není - Skunk 1 a Orange Bud začaly trochu listnatět pálky a hlavně Skywalker začal plesnivět, asi to chytil od okurek, proto jsem tam vrznul ten větrák, ale moc to nepomohlo
Přesto první dojem ze Skywalkeru - záštipku utrženého pro plíseň už před hlavní sklizní - byl výbornej, zasmál jsem se jako už dlouho ne

Takže fotky - omlouvám se za nekvalitu, je to focený telefonem:

1. Celkový pohled na foliák před sklizením, napravo noname, za ním Orange bud a Skywalkery


2. noname








3. noname










4.Orange bud












5.Orange bud

Old Post 24-08-2010 v 09:54 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 32






A další várka fotek - všechno je to Skywalker:

Old Post 24-08-2010 v 09:59 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3606530 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív